• Objednal jsem zboží před 10 dny a zatím nic nemám

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den pane Velimský, emailem jsme Vám upozornili na týdenní omezený provoz eshopu, s čímž souvisela i pozdní expedice všech objednávek přijatých v tomto termínu. Dle systému Vám bude zásilka doručována v úterý. ID zásilky pro její trasování Vám odešleme na Váš email. Drogerie-slevy

• asi zadne
    • nekomunikuje,
    • zboží zatím nedorazilo po14dnech

vyhnout se

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den paní Junková, při obdržení Vaší objednávky jsme Vám emailem zaslali informaci ohledně dostupnosti Vámi objednaného odstínu pudru Mary Kay. Zboží jsme byli nuceni doobjednat u dodavatele, s čímž samozřejmě souvisí také delší doba vyřízení. O termínu jsme Vás informovali. Za delší dobu vyřízení z důvodu velkého množství objednávek tohoto sortimentu před vánocemi se velice omlouváme . Drogerie-slevy

• NEDOPORUCUJI

Zadna komunikace,na zboží stále čekám,21.11 jsem objednala a ihned zaplatila dnes 2.12 NIC!!!
    Po několika urgencích mě neustále opakuji
    že zboží není skladem ale na stránkách ho stále nabízejí skladem.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Prosíme o upřesnění ID objednávky abychom mohli adekvátně reagovat. Děkujeme Drogerie-slevy

• Spatna komunikace

Hruza

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, objednal jste si 20/11 v době avizovaného omezeného provozu eshopu. O tomto termínu jste byl emailem informován, rovněž o termínu expedice. Vaše zásilka je již od včerejšího dne nevyzvednutá na pobočce zásilkovny. Drogerie-slevy

• Nekomunikují objednané zboží nedorazilo.

NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, vzhledem k anonymní recenzi, nelze adekvátně reagovat. Drogerie-slevy

• NEKOMUNIKUJE!!!!!!!!

Jsem z toho docela zděšená, zboží jsem objednala, zaplatila bankou a .... došlo mi, že se objednávka vyřizuje, následně, že nějaké zboží není skladem a v okamžiku, kdy jsem jim napsala dotaz, jak to se zbožím vypadá, přestali komunikovat.
    Třeba jim křivdím, ale opravdu mi na mé e-maily neodpovídají a telefon nikdo nezvedá.
    Všechno se dá pochopit, ale absence komunikace ne. Musím zvážit, jestliže se neozvou, jaké kroky podniknu dál....

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, dle informace byla již Vaše stížnost v pořádku dořešena. Drogerie-slevy

• První a v každém případě poslední ,dnes mi po 18 dnech zase přišel e-mail,že mi zboží pošlou,ale to už poněkolikáte,tak se opravdu těším
    • Velké slabiny ,nabízejí co nemají,neberou telefony,neodpovídají na e-maily,vyinkasovali peníze a nic....

ZDE NENAKUPOVAT!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, dle informací zásilkovny již byla zásilka v pořádku doručena a vyzvednuta. K dotazům ohledně objednávek slouží především naše zákaznická podpora na emailu : [email protected] Ta by měla reagovat během 48 hodin. Bohužel k velkému množství objednávek před vánocemi je telefonní kontakt ohledně objednávek a reklamací omezen. Děkujeme za pochopení. Drogerie-slevy

• 15 dní objednané a zaplacené zboží ,několi e-mailů,odpověď 1x,že se odesílá,ale nepřišlo nic. Telefon nikdo nezvedá.

Myslím,že Heureka by měla před takovými obchody důrazně VAROVAT.Nejsem sama,komu hrají na nervy.Ano měla jsem si to špatné hodnocení přečíst, než jsem objednala. Několik let kupuji přes internet,a je vidět,že jak e-schopů přibývá,přibývá i šmejdů.Heureka pro mě byla vždy zárukou spolehlivého nákupu.Ve 2dvou měsících dva šmejdi ,to je dost.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, dle informace zásilkovny byla vaše zásilka již v pořádku doručena a vyzvednuta. Bohužel ke komunikaci slouží především naše zákaznická podpora na emailu [email protected] Měla by reagovat na každý dotaz během 48 hodin. Vzhledem k velkému množství objednávek je telefonní vyřizování objednávek a reklamací omezeno. Děkujeme za pochopení.

Dobré ceny, ale od zaplacení po vyzvednutí to tedy trvalo... Problém mohl být i v Zásilkovně. Doporučit lze tedy spíš jen kvůli slušným cenám.

• Opravdu pozor na tento obchod. Raději nakupte jinde. Dorazilo mi úpně jiné zboží zabalené v novinovém papíře a černé fólii. Faktura byla na jinou částku ( na menší), ale v balíčku jí nenajdete . Nezvedají telefony a opravdu čekají, že to vzdáte. Zatím se marně snažím. Budu muset postupovat JINAK A JINDE. Trochu tomuto obchodu zavaříme, pokud se nedomluvíme!!!!!

NENAKUPOVAT

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, jelikož zde není uvedeno číslo objednávky ani jméno , není možno celou záležitost prověřit a adekvátně reagovat. Kontaktujte nás prosím na email: [email protected] Děkujeme Drogerie-slevy

• Objednal jsem zboží 11 dní zpět a zboží stale nedorazilo, pokud to bude problém v české poště, což je dost možné, pak svůj názor přehodnotím.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, zásilka byla v pořádku expedována. Do emailu jsme Vám zaslali bližší informace a číslo zásilky pro její trasování. Drogerie-slevy

• vůbec nic
    • tento e-shop v žádném případě nedoporučuji, prodávají šmjedy a chovají se tajé jako šmejdi. Čekají, že člověk ztratí trpělivost, než se s nima přetahovat

VARUJI KAŽDÉHO

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Opět anonymní recenze, kterou vnímáme jako úmyslně poškozující. Nelze tedy adekvátně ani objektivně reagovat. Drogerie-slevy

• !!!!! Pozor na tento internetový obchod!!!! Objednala jsem si elektrickou brusku Scholl Velvet. Přišlo zboží nevalné kvality, již obalem podezřelé. Po 2 vteřinovém bzučení přestal pilník pracovat úplně. Zboží bylo vráceno, reklamace uznána, Komunikace ze strany paní Jugové minimální, po více než 2 měsíčním čekání i přes urgence nebyly vráceny peníze za reklamované zboží.

Tento internetový obchod zásadně nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, jelikož se jedná o anonymní příspěvek, nelze na něj ani adekvátně reagovat. Peníze vracíme při reklamaci dle reklamačního řádu standardně nejpozději do 30 dní. Drogerie-slevy

• Dobré ceny.
    • Komunikace.

• V pondělí jsem objednala a ve čtvrtek doručeno.
    • Komunikace. Nepřišla mi potvrzená objednávka

Dobré ceny.

Zbozi je objednano jiz 2 tydny a stale nedorazilo,obchod nekomunikuje...

• spokojenost!
    • nevim

spokojenost!

• Dobrá spolupráce. Velká spokojenost.Číslo objednávky 4008592
    • Nic.

Zboží za rozumné ceny,krátká čekací doba.Tento obchod doporučují. Velká spokojenost.

• Velký sortiment zboží, které jiné e- shopy nenabízí
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Dodání jiným dopravcem než který si vyberete
    • Nulová komunikace přes email
    • Naprostá nespokojenost se systémem eshopu, který zřejmě nemají propojený se stavem skladových zásob ( vyberete zboží které je skladem a pak Vám následně přijde email s předběžnou fakturou, kde už výrobek nenajdete).
    • Lživé jednání od paní majitelky
    • Absolutně nulová ochrana proti poškození zboží při přepravě
    • Nespolehlivé jednání celého eshopu, místo aby se snažili zákazníky získat, tak se jim daří opak

Nedoporučuji eshop, udělala jsem zde první a poslední objednávku, to raději nakoupím u již ověřeného eshopu, kde sice pár položek nekoupím, ale za to mi přijde zboží v pořádku a do týdne. Zde jsem objednala, zboží mi nebylo poštou doručeno pro poškození zásilky (která tekla), okamžitě jsem psala email co se stalo a že jsem zásilku nechala poslat zpět a aby mi připravili zásilku novou (než zboží dorazí zpět do eshopu a vyřídí spolu reklamaci), po několika dnech, kdy jsem nedostala žádnou informaci o připravení nové zásilky jsem psala znovu email, opět žádná reakce. Tak jsem volala přímo paní majitelce a ta mě ujistila, že předá objednávku k expedici a pak ji hned odešlou. Reakce jsem se nedočkala, po opětovném kontaktování majitelky, mi bylo sděleno, že nemají všechno zboží skladem a od ČP nedostali informace o uložení zásilky na pobočce ČP. Po více jak měsíci jsem novou objednávku neobdržela (štěstí, že jsem objednávala na dobírku). Tak jsem se rozhodla, že vytvořím objednávku novou, než mi byla zásilka doručena přišla mi 3x předběžná faktura, kde pokaždé chyběla některá položka z objednaného zboží celkem mi nedorazili cca 5 položek bez uvedení jakéhokoliv důvodu. Zásilku jsem si nechala doručit společností InTime, ale byla mi nakonec doručena společností DPD, nerozumím proč nabízejí jednu firmu a pak doručuje úplně jiná. Zásilka přišla opět poškozená (jeden z pracích gelů byl z části vylitý ač nechápu proč, protože poškozený nebyl) Takže jen čirá neschopnost že strany eshopu utáhnout víčka a zabalit tekuté čistící prostředky (prací gely, aviváže apod.) do bublinkové či jiné fólie, aby se nepoškodili. Objednávám z ageo a tam každou lahev zabalí a nikdy se mi nestalo, aby zboží přišlo poškozené. Takže eShop NEDOPORUČUJI!!!!!!!