• Rychlé doručení

Driclor, jsem poprvé vyzkoušela a zakoupila v lékárně, následně objednala zde, kde je velice výhodné balení/cena. Nikdy bych opravdu nečekala takový výsledek. Pocení je nenávratně pryč, vrátila jsem se do plnohodnotného života. Pevně doufám, že nebude mít časem vedlejší účinky. Doporučuji všem, kteří mají problém s pocením, který jim komplikuje život!

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.

rychlost

• O žádné nevím

Nakupuji zde roky, je to rychlé, spolehlivé

• Zapůsobilo po třech dnech
    • Moc dobře funguje

Jsem moc rád, že takový výrobek existuje. Opravdu jsem už nevěděl co s tím pocením budu dělat. Dokázal jsem se zpotit i v místnosti kde bylo ostatním zima a mě částečně taky a ne trochu opravdu to pokaždé bylo vidět jak mám celé podpaží zpocené. Driclor mi opravdu pomohl a teď jsem moc rád že můžu vyjít ven a vrátit se se suchým podpažím. Využívám ho i na nadměrné pocení mezi nohama a tam také funguje. Mohu jen vřele doporučit

:-)

• Rychlost dodání, dobrá cena

Rychlost doručení, ochota a komunikace - rychlá odpověď na dotaz, cena, bezproblémová platba kartou, přehledný e-shop.

• Objednávka byla rychle vyřízena,zboží dorazilo v pořádku

Rychlost

Super rychlé dodání

Přípravek je super, už ho používám delší dobu

Výrobek mám krátce, nemůžu hodnotit

Vše v pořádku

• Už po 3 dnech znatelné výsledky na místech kam jsem Driclor nanesla...za mě super !!!
    • Jediné co je trošku nepříjemné, je svědění po nanesení, ale není to nic, co by nešlo vydržet...

Reakce obchodu Driclor

přípravek je nutné používat dle návodu a hlavně nikam nespěchat a nepřehánět. Driclor je účinný ve velmi malých množstvích, takže stačí opravdu málo. Nyní vyčkejte, než se Vám pokožka zahojí a poté používejte Driclor pouze 1-3x týdně nebo i méne a řiďte se radami v našem příbalovém letáku http://driclor.eu/navod :
    1) Driclor obsahuje alkohol a tak je nutné ho nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat
    2) Nanášet ho málo, třeba jenom máznutím na prst a poté jemně nanést
    3) Dodržovat co nejdelší odstupy od holení a koupání. Čím déle, tím lépe.
    Tyto rady vždy pomohou.

Ještě jednou děkuji za objednávku a s pozdravem,
    Jan Vodička

Nakupovovala jsem poprvé a maximální spokojenost. Po telefonu byl pán vstřícný, poradil.

• rychlost dodání

nevím