OK

Vážený zákazník,

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

• specializace
    • možnost volby typizované díry na armatury zdarma

Vážený zákazník,

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení. Objednávky, se vždy snažíme vyřídit v co nejkratším čase jak je to možné. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

DREZY-online.cz

• Rychlost, zatím velká spokojenost.

Vážený zákazník,

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení. Věříme, že budete s baterií BLANCO MILA velmi spokojená a
    budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

DREZYonline.cz

Objednané zboží mi bylo doručeno včas, při předání jsem ho mohla rozbalit a ihned zkontrolovat.

• výhodná cena
    • dárek navíc
    • rychlost dodání

Vše OK.

Vážený zákazník,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Mrzí nás, že přesto, že bylo při vaší objednávce vše v pořádku tak jak píšete, je vaše hodnocení 80%. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu a věřím, že Váše požadavky budou splněny na 100%

DREZYonline.cz

Kvalirní zboží, rychlé dodání, skvělá komunikace

• vše v pořádku
    • rychlé doručení i při úpravě dřezu

DREZYonline.cz

Zboří bylo doručeno otevřené a nekompletní. Následné vyřizování reklamace, je velmi zdlouhavé.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu.

Chceli by sme Vás informovať, že v prípade doručenia tovaru kuriérskou službou, Vás pri expedícii informujeme o dôležitosti kontroly produktov (firma Toptrans, ktorá Vašu objednávku doručuje, ponúka možnosť kontroly tovaru ešte pred prevzatím, preto je objednávka doručovaná otvorená).

Snažíme sa všetkým našim zákazníkom výjsť v ústretí pri riešení problémov. Mrzí nás však, že v tejto situácií sa nepodarilo vyhovieť Vašej požiadavke. Budeme však radi, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti a túto situáciu Vám radi vykompenzujeme v prípade Vašej ďalšej objednávky.

Prajeme Vám pekný deň

DŘEZYonline.cz

• Velmi rychlá reakce obchodu
    • Komunikace obchodu

• výborná komunikace
    • vstřícnost
    • rychlé jednání

DREZYonline.cz

rychla dodavka, zbozi v poradku

• Bylo vše v naprostém pořádku

• v nabídce je i zboží, které není dostupné v běžných obchodech
    • popis některých produktů je nedostatečný (např. chybí rozměry a počet těsnění v opravné sadě)
    • chybí možnost ověřit si, zda je náhradní díl vhodný pro daný produkt

Nákup proběhl bez problémů.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Před měsícem jsem si objednala koš Blanco Botton pro Automatic a přišel mi úplně jiný typ koše a teďka budu muset řešit reklamaci a zase budu měsíc čekat. :-(

objednávka vyřízena rychle, zboží doručeno v pořádku

Skvělý obchod.Vše jsem nakoupila v jednom obchodě. Velký výběr, za super ceny. Bezvadný servis co se týká zhotovení otvorů v dřezu, podle mého přání.

U objednaného zboží se mi neodečetla sleva, po telefonickém a e-mailovém upozornění mi bylo slíbeno,že slevu dodatečně odečtou... ale doteď nevrátili nic....

• Rychlost dodání.
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikace a vstřícnost.

• Rychle dodani