• Recenze byla smazána na žádost jejího autora

• velice levná doprava materiálu
    • rychlé jednání
    • asi nejlepší ceny na trhu
    • při větší objednávce nedávají množstevní slevy
    • na velké objednávky, malé auto pro dopravu materiálu

Před objednávkou jsem poslal pár dotazů, na které mi bylo velice rychle odpovězeno. Komunikace se závozníkem perfektní, hlásil se dle domluvy. Zboží vezl na několikrát, nevlezlo se na jedno auto. Větší délky nutno krátit na přepravní délky. Vše konzultováno a kráceno dle dohody.

• Přehledňe zpracovaná nabídka produktů

Zboží jsem neobjednával poprvé a objednávat budu zase, jsem spokojený s komunykací, rychlostí a kvalitou dřeva.

velký výběr dřeva za rozumné ceny,dobrá cena dopravy

Nikde na webe nie je ivedene ze kusy rezu na pozadovanu cca dlzku na zemy motorovou pilou.

• bohužel po objednání s námi nikdo nekomunikoval, nebylo možné zjistit zda zboží je nebo není.
    • Náš požadavek na nařezání na míru jak firma nabízí na svém webu není pravda. Bohužel až po urgenci jak to se zbožím vypadá nám bylo sděleno, že čekají na platbu, ale že zboží nenaformátují. (Jak zjistit, že to na co čekáte nebude, netuším jak zjistit, když firma nic nenapíše a vy čekáte, že vám aspoň někdo pošle fakturu, ale nepošle...ale čekají na platbu)
    • Takže z naší strany nedoporučuji (opět nám neodepisují ani po zrušení objednávky - protože my 2,5 metrů desky nechceme)
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

rychlost, kvalita = spokojenost

• rychlost dodání, + výhodná cena za dopravu

Rychlé dodání, super domluva. Jen řidič by si měl do navigace uvádět celou adresu, dochází zbytečně k chybkám a nesrovnalostem...

Nedoporucuji dnes melo byt dovezeno a nikdo se ani neobtezoval s nejakou informaci ze nikdo neprijede.

Reakce obchodu drevoonline.cz

Dobrý den, dnes nemělo být dodáváno. Nemáte informaci o dodání jelikož ji dáváme den - dva předem. Byl jste na to upozorněn při potvrzení vaší zakázky. Vaše zakázka se má dodávat ve čtvrtek 1. 6. máme nechat nebo chcete pane Š. zrušit?

Bohužel obchod již není co dříve, baral jsem v tomto obchodě dřevo na celou garáž dovezlo to jejich firemní auto bylo super vše v pořádku. Tentokrát vlastní odvoz a dřevo nekvalitní popraskané prožrané od kůrovce, když jsem ho prohnal protahovačkou, tak jsem se nestačil divit, je tak akorát do kamen. Příště pojedu jinam.

Reakce obchodu drevoonline.cz

Dobry pane M. prosím Vás pokud přebírate materiál a zejména při osobním odběru - kontrolujte kvalitu a pokud se něco nezdá volejte naši linku nebo řešte namístě se skladníky. Každopádně máme mnoho dodavatelů, které v průběhu času měníme zejmena při kontrole kvality. U dodávání kontrolu naš řidič a dodáváme 100% kvalitu. Zboží prosím vrátit a vyměníme případně i se slevou. Jde a vždy nám šlo o kvalitu, ale hlavně o spokojenost Vaší a pak naší. Takže vraťte případně můžeme i mi nabrat a dodat nové - o nic nejde zejména u zakazek do 2 tis.

• Vstřícné a rychlé jednání
    • Ceny v nižší kategorii

• Velký sortiment skladem
    • Rychlé doručení

Velmi snadna komunikace, profesionalni servis a doruceni.

• Jsem staly zakaznik,spokojenost s komunikaci a rychlosti doruceni
    • Nevim koho zamestnavaji,ale kdyz kupuji hranoly na delku,tak maji,nebo muzou byt o 1 cm delsi,ale nikdy o 5 mm kratsi.Nevim kdo to meril a rezal,ale urcite vim, ze z 1995 mm hranolu dvoumetrovy neuriznu.

Výborný přístup řidiče, pomohl mi vše složit....

• Bezproblémový obchod

• Rychlá komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Doručování přímo společností, od které člověk objednává (variabilnější než kurýrní společnosti)
    • Ochotný přístup

Jednoduchá a rychlá domluva. Zboží došlo v neporušeném stavu, obchod funguje pro zákazníky tak, jak by podle mého názoru fungovat měl.

• zboží supr
    • totální ignorace ze strany zaměstnaců, neochota, všecho špatně, na dotaz kde budeme nakládat tak za rohem , pak hledaly za jakým