• Vkusné, moderní, výborné pro motorický i duševní vývoj, nemá chybu!!!

• Výborná komunikace
    • Rychlé doručení
    • Kvalitně zabalená zásilka

• Výborné

Jsem spokojená,nemám žádné námitky,bezvadná komunikace,zboží moc pěkné

Děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky a vstřícné jednání.

• sortiment obchodu

Objednala jsem dřevěnou čajovou soupravu sladěnou do růžova a je fakt úchvatná, dřevo a nátěr bez známek nějaké manipulace apod. Jsem moc spokojená, splnila mé očekávání. Plechové nádobí je také pěkné a vypadá, že něco vydrží, uvidíme, zatěžkávací zkouška nastane hned po rozbalení, neb máme i malé batole :-)

ochota, informace o dodání, ryclost a přesnost dodání

• Skvělá a velice příjemná komunikace a velice rychlé řešení reklamace v případě drobné vady výrobku.
    • Krásné výrobky, které nejdou sehnat kdekoliv.

Obchod doporučuji, velice férové jednání, rychlé dodání (pokud zboží je skladem) a zboží mají krásné.

Hezke zbozi, nicmene kvalita neni uplne ok. Zbozi prislo ponicene, opravila jsem. Na tento problem jsem upozornila v e-mailu, ale bez reakce.

Bez problému

Velmi zajímavá nabídka zboží

nakupovala jsem zde poprve , stranky prehledne

Velmi rychlé dodání, jsem moc spokojená!

• Dlouhá doba doručení.

Objednala jsem dřevěný domeček dceři ke 3. narozeninám 9 dnů předem, v domění, že v dnešní době v rámci ČR to bohatě stačí... Bohužel ho musela dostat až několik dní po oslavě, neboť firma expedovala zaplacené! a skladové zboží vpodstatě až za týden a dopravce jej nestihl doručit. Domeček je krásný, dobře zpracovaný, ale narozeniny byly zkažené bez hlavního dárku. Takže třeba počítat s dlouhou expediční dobou i u skladového zboží. Možná expedují jen jednou týdně?

• Rychlé a bezproblémové doručení zásilky

• Rychlé vyřízení

• Skvele

Obchod doporučuji s výhradou - po delší době, kdy jsem se o zboží musela nejprve přihlásit, mi jej pak druhého dne poslali. Po rozbalení jsem však zjistila, že mi poslali jiný druh zboží. Jako plus dodávám, že jsem jej kvůli velikosti rozbalila až po měsíci na Štědrý den, takže jsem žádala reklamaci až posléze. Na nový rok mi bylo hned odpovězeno, jak reklamaci řešit. S menší připomínkou jsem pak měla asi do 10ti dní peníze zpátky na účtu.

Doporučuji :-). Domek byl dárkem pro 8.letou dcerku.