příjemná cena

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za recenzi, ať vám botky slouží :).

• rychlost dodání
    • přehledný e-shop
    • dobré ceny

První objednávka a jsem celkem spokojený. Chválím rychlost dodání, druhý den mi byla zásilka doručena, super zabalený balík. Jedno triko mi nesedělo, poslal jsem ho zpět (je možné využít i zdarma kurýra) a za pár dní přišly peníze zpět na můj účet. Jediný detail, který by někomu mohl vadit, např. v případě, že by objednával zboží jako dárek, bylo že jedno z triček přišlo zmačkané, bez obalu (ale ten být asi nemusí) a s neoriginálně nastřelenou cedulkou na rukávu. To by se jako dárek použít moc nedalo, proto bych čekal předem info, zda chci triko v tomto stavu zaslat. Jinak vše ok a zase něco objednám. Díky

Reakce obchodu Dreamstock

díky za super recenzi i za podněty pro zlepšení. Ať vám trika slouží. :)

• Velký výběr, velice rychlé dodání , příjemná komunikace

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za kladnou recenzi. Děláme co je v našich silách :). Ať vám oblečení slouží.

Skvělá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za recenzi. Děláme co je v našich silách :).

Lucka z Dreamstocku

• Dobré ceny a komunikace obchodu
    • Dlouhá dodaci lhůta (ale byla jsem na ní upozorněna)

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za komentář a recenzi. :).

• Dobrá cena
    • Výborná komunikace
    • Malé minus za delší dobu doručení

V zaplacené objednávce jsem měla produkt, který již nebyl skladě. Obchod bleskově reagoval a začal problém ihned řešit vrácením částky za daný produkt. Mohu jen doporučit, určitě jsem zde nenakupovala naposled.

Reakce obchodu Dreamstock

díky za kladnou recenzi. Na době doručení zapracujeme, bohužel záleží také na dopravci :).

• rychlost dodání
    • komunikace s obchodem

bohužel jsem objednala špatnou velikost, ale stačilo vytvořit novou objednávku a zboží správné velikost mi bylo obratem zasláno, takže jsem nemusela čekat, až špatně odeslané zboží dorazí zpět do obchodu

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za komentář a recenzi. :).

- super cena
    - pekný a veľký výber kvalitného tovaru

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za pozitivní feedback. Přejeme s botami hodně nachozených kilometru :).

Hezký den.

• příjemný přístup
    • rychlá komunikace a doručení

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za recenzi. Děláme co je v našich silách :).

Lucka z Dreamstocku

Široký výběr možností doručení/vyzvednutí, sortiment, super webovky, komunikace že strany obchodu,... Celkově přístup na 1.

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za recenzi, ať vám botky slouží :).

• Cekani 11dni na dodání zásilky

Rozhodne nedoporučuji!!!

opravdu mě mrzí, že došlo ke zpoždění Vaší zásilky. :-(

Slíbené dodání do 7 pracovních dní jsme nestihli, protože kolegyně omylem přesunula Vaši objednávku do špatného stavu. Byla nová a vše jsme s ní probrali, aby se to již nestávalo.

Jako omluvu bych Vám ráda poslala slevu 20% na jakýkoli další nákup, stačí se mi ozvat na [email protected]

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.

Zuzka

• Jinak jsem byl s vydaným zbožím, jeho rychlostí a kvalitou vzhledem k ceně, spokojen.
    • Objekt, kde se Dreamstock nachází jsem našel, ale vlastní výdej... Asi by příchod k expedici či výdeji zakázek měl být lépe značen. Možná již od ulice Nevanova.

Reakce obchodu Dreamstock

Děkujeme za recenzi i za podněty pro zlepšení.
    Reklama v okolí je určitě dobrý nápad.

Lucka z Dreamstocku

• objednané zboží dorazilo v pořádku a rychle
    • rychle vyřešil problém se zaplacením, problém byl na mé straně při platbě platební kartou na netu, přesto objednávka odešla, kdy měla

Reakce obchodu Dreamstock

Děkujeme za kladnou recenzi.
    Přejeme mnoho procestovaných kilometrů s kufry. Když je budete chtít i něčím naplnit, neváhejte se na nás obrátit.

• Jinak celkem dobré
    • Pomalé dodání zboží
    • Drahá dobírka

Reakce obchodu Dreamstock

díky za super recenzi i za podněty pro zlepšení.
    Postupně rozšiřujeme prostory a rychlost výdeje by se díky tomu měla zlepšit.

Reakce obchodu Dreamstock

díky za super recenzi, přejeme mnoho šťastných cestovatelských zážitků s kufrem:).

Lucka z Dreamstocku

• Výhoda je, kdyby byla možnost vyzvednutí v Zásilkovně, jako to je u jiných dodavetelů.

• Nevhodne misto k vyzvedni zasilky ve Stodulkach, spatne dostupne

Reakce obchodu Dreamstock

je mi líto, že nejste s nákupem spokojena, výdejnu máme 12 minut tramvají od Anděla a pak minutku pěšky. Budova je označena světelnými cedulemi a kdyžtak můžete mrknout do emailu s výzvou k odběru, kde je mapka. Dostupnost jakékoliv naší výdejny si můžete předem zkontrolovat na našem webu. Pokud se rozhodnete pro nákup kdykoliv v budoucnu, dejte prosím vědět, nabídneme Vám dopravu úplně ZDARMA, abyste k nám nemusela vážit cestu:). Omlouvám se za komplikace.

Mějte fajn den.
    Luboš Nouzák

• Zbozi urychlene dodane, a v poradku. Spokojenost.
    • Perfektni.

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme, jsem moc rád, že se vše stihlo takto rychle:).

Pěkný den. Luboš Nouzák

• Bohužel špatná velikost, okamžité odeslání balíku zdarma zpět a do druhého dne peníze na účtě.

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za feedback, pokud byste měla zájem, máme Vaše zboží skladem i v jiných velikostech, stačí kdykoliv objednat nebo zavolat, objednávku uděláme rádi za Vás.

Pěkný den. Luboš Nouzák

• Vše OK, skvělá komunikace.
    • Velikost obuvi neodpovídá běžným mírám, obuv je o číslo menší, než zákazník očekává.

Reakce obchodu Dreamstock

děkujeme za hodnocení. :) Boty by měly vždy odpovídat tabulce velikostí, kterou uvádíme u produktu. Značky nemají jednotné číslování, a proto doporučujeme řídit se spíše délkou stélky - https://www.dreamstock.cz/blog/jak-spravne-vybrat-boty-pres-internet/.

Pokud byste boty nechtěla, není problém je vyměnit/vrátit. :) Na naše náklady si můžete nechat poslat kurýra domů, do práce, kamkoli - https://www.dreamstock.cz/vraceni-zbozi2/.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Hezký den. ;)

Luboš