• nekomunikace se zákazníkem, na zboží čekám 14 dní

• Veliká nabídka zboží.
    • Nízké ceny.
    • Komunikace.
    • K mnou vybranému zboží, doprava zdarma.

Obchod mohu doporučit, jsem spokojena.

• výše uvedeno
    • ?

ok

• -
    • -

Doporučuji.

Jeden kus byl poškozený, ale do týdne byl vyměněn. Komunikace byla výborná a i spolupráce s výměnou byl bez problémů.

Regina

• Široký sortiment zboží

Rychle dodání zboží, ikdyž nebylo skladem. Bezproblémová a rychlá komunikace. Ochota při osobním předání.

• Nabízí skladem zboží, které vůbec nemá, jen proto, aby nalákal zákazníky na případné jiné zboží.

Nedoporučuji, nabízí "skladem" něco, co nemají.

• dostupnost (ostatní eshopy moc v nabídce nemají ani gigant jako MALL ALZA...)

cena , rychlost, dostupnost zboží, komunikace, možnost osobně vyzvednout

dobrý obchod, jen s odesláním byly drobnější problémy, v den objednávky mě přišlo oznámení o předání do přepravy, 3 dny se nic nedělo a pak zase přišlo oznámení o předání do přepravy, měl jsem zvolenou přepravu ppl, následující den mi přišel mail od přepravce, že nemohli doručit - špatná adresa, tak jsem znovu nahlásil i s telefonem, přitom nikdo nevolal, i když telefon i adresa byly na balíku správné....možná erupce na slunci.....

• Dobrá cena
    • Doprava trvala déle, než by podle mě musela (4 dny)

Pokud nepospícháte, je to v pořádku

• Nedalo se jim dovolat, komunikace probihala pouze emailem
    • Nekorektni nabidka , nemaji poradek v eshopu

Reakce obchodu Dormat.cz

Vážený zákazníku,
    komunikace probíhala pouze emailem z důvodu, že Vaše objednávka byla učiněna v pátek v 16:46 , tzn. po pracovní době, kdy již není možný telefonický kontakt. V pondělí jste byl emailem informován o stavu objednávky, respektivě o jejím zrušení.
    U vybraného svítidla jsme měli uvedenou dostupnost "týden", což znamená, že svítidlo nevedeme skladem. Skladovou dostupnost zjišťujeme následně u dodavatele a pokud on drží zboží skladem, pak trvá týden ho dodat. Pokud ani on jej nevede skladem, sdělujeme termín plánovaného naskladnění u dodavatele a následně expedici od nás. V tomto případě nám dodavatele sdělil, že zboží již nebude naskladňovat. Na základě této informace jsme byli nuceni objednávku zrušit a zboží odstranit ze sortimentu.
    Děkujeme za Váš názor.
    Hahnová
    DORMAT

• Při porovnání cen nebylo co řešit.
    • Rozhodování proto bylo velmi snadné.

Již výše jsem uvedl, že o nákupu rozhodla cena.
    Doporučil bych tento obchod i ostatním.
    Zboží je kvalitní a došlo vpořádku.

• Dobrá komunikace a sortiment zboží
    • Zatím nevím nakupoval jsem poprvé

Jsem spokojen příště tam nakoupím zas

• K mnou vybranému výrobku doprava zdarma.Dorá komunikace,rychlé dodání.
    • Nevím o ničem.

Jsem spokojená

• Velký výběr světel od philips-u.

Velký výběr a rychlost dodání.

• Uvádí, že zboží je skladem, ve skutečnosti zboží není.

Je lepší najít si jiný, spolehlivý, obchod.

Reakce obchodu Dormat.cz

Vážení zákazníci,
    vzhledem k tomu, že jméno výše uvedeného recenzenta nemáme vedeno mezi zákazníky dovolujeme si reagovat na objednávku zboží, provedenou z tohoto dne, která byla stornována. Paní si objednala svítidlo ze sekce "výprodej". V této kategorii nabízíme zboží, které je současně vystavováno a nabízeno na naší prodejně v posledních pár kusech. Dostupnost zboží na prodejně získáváme zpětně. Z těchto důvodu se může stát, že je zboží na prodejně vyprodáno dříve než prostřednictvím eshopu, což se také stalo.
    V naší stálé nabídce máme stejné svítidlo, ale již za běžnou "nevýprodejovou" cenu.
    Pokud je zboží vyprodáno nebo v nedostatečném množství a nelze již doobjednat, snažíme se zákazníkům vyhovět a nabídnout jim náhradní varianty k oboustranné spokojenosti.

Děkujeme za Váš názor a přejeme příjemné dny
    Hahnová
    DORMAT elektrotechnika s.r.o.

celkově spokojenost, obchod doporučuji

• rýchly a jednoduchý export

Výborný obchod,ale rozšíril by som výber produktov.

• Cena zboží a kvalitní náhled jednotlivých položek
    • Přehlednost stránek

Objednala jsem si svítilnu, po 3 dnech mi napsali, ze byla rezervovaná a že bych měla počkat dalších 5 dní na novou dodávku. Obchod nijak extra rychle nereaguje na emaily i když se nakonec omluvil.