hrůza

• Spatná komunikace obchodu na předem zaplacené a již neexzistující zboží.

Reakce obchodu DoMish sport

již jsme se Vám omlouvali telefonicky, nicméně bych se omluvil ještě jednou. Jedná se o obrovskou chybu z naší strany - bohužel se vířivky a podobné produkty začátkem sezóny vyprodaly opravdu rychle a dostupné budou až opět v příští. Za vzniklé potíže se opravdu mnohokrát omlouváme a rádi bychom Vám do budoucna ukázali, že toto u nás není standardem.

domishsport.cz

• Dodali jen polovinu objednaného zboží, bez jakéhokoliv upozornění nebo omluvy, a o zbytku nevyřízené objednávky žádná komunikace, nic. Prostě mě zklamali a další nákupy budu dělat u konkurence.

Reakce obchodu DoMish sport

již jsme se Vám omlouvali telefonicky, nicméně bych se omluvil ještě jednou. Jedná se o obrovskou chybu z naší strany - bohužel se nám u jednoho produktu z Vaší objednávky špatně propsala skladovost a museli jsme tak odeslat pouze zbytek. Pokud byste do budoucna cokoliv potřebovala, budeme moc rádi, pokud nám dáte šanci ukázat, že toto není standardem. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• doprava českou poštou

Reakce obchodu DoMish sport

mnohokrát Vám děkujeme za hodnocení. Každého spokojeného zákazníka si nesmírně vážíme. Co se Vaší připomínky k dopravci týká, určitě si jí vezmeme k srdci a zvážíme, zda jej z nabídky neodstraníme. Pokud bychom pro Vás mohli do budoucna cokoliv udělat, jsme tu pro Vás. :-)

+ nabidka
    + cena

- dlouha, dlouha, doba k doruceni

Reakce obchodu DoMish sport

mnohokrát Vám děkujeme za Vaší recenzi. Začala sezóna a u některých objednávek vznikla delší prodleva. Za tuto situaci se Vám velice omlouváme, rádi Vám do budoucna dokážeme, že toto u nás není standardem. Pokud byste cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás. :)

• dobré ceny

Reakce obchodu DoMish sport

mnohokrát Vám děkujeme za kladnou recenzi. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás na prvním místě. Pokud byste do budoucna cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás.

• Nedokazu posoudit.
    • Nabidku co vetsinou uvadeji ze maji skladem nakonec nemaji a teprve objednavaji.

Nedoporucuji dlouha cekaci doba po telefonu slibuji a stejne se pak nic nedeje a jen musite cekat a cekat.

Reakce obchodu DoMish sport

především se Vám mnohokrát omlouváme za potíže, jež u Vaší objednávky vznikly. Začala sezóna a u mnoho sezónních produktů se vlivem rychlého vyprodání začala špatně propisovat skladovost. Veškeré objednávky se však snažíme dodávat co nejrychleji to jen jde. Zákazník je pro nás na prvním místě. Pokud byste do budoucna cokoliv potřeboval, rádi Vám dokážeme, že situace, jež nastala, u nás není standardem. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme Vám za pochopení.

• - přehledný web
    • - sortiment zboží a ceny
    • - v případě problému nekomunikují
    • - i když je zřejmé, že objednané zboží nejsou schopni dodat, stále ho mají v nabídce

V dobrá víře a s pečetí garance Heureky jsem objednal v eshopu zboží s dobou dodání 2-4 prac. dny. Zprvu vše probíhalo hladce - přišla vygenerovaná faktura (překvapivě se zcela jinou hlavičkou firmy z Ostravy ?) a poté čekání. Po týdnu jsem odeslal dotaz emailem, kdy mohu očekávat dodávku zboží - žádná reakce, poté 2x telefonický dotaz - vždy ujištění že problém prověří a obratem mi dají vědět - nikdy jsem se reakce nedočkal, následně další email - opět bez reakce. Nechápu přístup k zákazníkovi a rozhodně po této zkušenosti nedoporučuji v tomto obchodě cokoli objednávat. Navíc mnou objednané zboží, které evidentně nejsou schopni dodat, mají stále v nabídce .....

Dobrý den, pane Hejra.

Ještě jednou se Vám opravdu mnohokrát omlouváme za vzniklé komplikace. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek a omezení schopnosti zákaznické linky. To však určitě není žádná omluva a celá situace, jež nastala, je opravdu tristní. Pokud bychom Vám mohli naší chybu jakkoliv vykompenzovat, budeme moc rádi. Vaše rozhořčení je naprosto pochopitelné a plně si uvědomujeme vážnost celé události. Přesto bychom si přáli, abyste nám dal do budoucna ještě alespoň jednu šanci ukázat, že to není žádný standard. Děkujeme Vám za Vaše pochopení.

Přeji hezký den,
    Fabini Jan, domishsport.cz

• Zboží zaplaceno předem cca před 3 týdny, doposud nedorazilo. Obchod absolutně nereaguje.

Nedoporučuji, nereagují, peníze nevrátili, zboží neposlali.

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek a omezení schopnosti zákaznické linky.
    Rozhodně bychom si nedovolili přijmout platbu a zboží neodeslat. Ve Vašem případě šlo o vyčerpání kapacit u výrobce, který i přes několik ujištění bohužel nestihl dodat požadovaný produkt včas. Bohužel jsme Vás o této informaci kontaktovali pozdě, za což se moc omlouváme.

Věřím, že budeme mít možnost naše chyby napravit.

• Neni
    • Velmi pochybne jednani, udelala jsem obj.pote pouze potvrzovaci email, za tyden jsem jim volala, tak pouze vymluvy, cekala jsem dalsi dobu opet jsem volala opet vymluvy a slibi, oobj.jsem telefonicky zrusila. Upozornuji tento obchod je velice pochybny!

Neobjednavat!

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek. Vždy byla naše nejdůležitější priorita spokojenost zákazníků, kterou jsme v tomto případě nebyli schopni dodržet.

Nové interní procesy však zamezí výskytu podobných chyb a doufáme, že budeme mít příležitost naši chybu napravit.

• -
    • Objednávka zaplacena před 14 dny, na opakované urgence, kdy bude odeslána, nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá.
    • Pokud má obchod tyto problémy způsobené změnou majitele, ač mi to není jasné, mají dočasně pozastavit provoz e-shopu.
    • Nechci žádnou kompenzaci, jak zástupce e-shopu reaguje na jiné recenze. Požaduji, aby mi bylo doručeno zboží, za které jsem zaplatila (a u něhož bylo uvedeno, že je skladem s odesláním do 24 hod.).

Vzhledem k výše uvedenému nemohu tento obchod aktuálně doporučit.

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které nastaly v průběhu změny majitele internetového obchodu.

Domishsport.cz

• nevím,nedošlo k dodávce zboží
    • nekomunikuje se zákazníkem

Podle svých poznatků bych doporučil jiný obchod

• dobré ceny, ale zakoupený produkt (dětská helma) rozměrově neodpovídal popisu, byl menší než udávaný rozměr.
    • nepřesné informace

musím zboží vrátit, helma byla malá.

Reakce obchodu DoMish sport

omlouváme se za vzniklou komplikaci. Kontaktovali jsme dodavatele s urgencí o změnu informací v popisu produktu.

Věříme, že i přes tuto zkušenost nám dovolíte dokázat kvalitu našich služeb při dalším nákupu.

Domishsport.cz

• PŘEHLEDNÉ WEBOVÉ STRÁNKY.PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP PRODEJCE.

DOPORUČUJI..URČITĚ ZDE OPĚT NAKOUPÍM.CENY JSOU DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ U KONKURENCE.

Reakce obchodu DoMish sport

děkujeme za kladné hodnocení. V uplynulém měsící prošel internetový obchod několika interními změnami, které nyní pomohou ke snadnějšímu a rychlejšímu vyřizování zákaznických požadavků a objednávek.

Věříme, že budete mít dobré zkušenosti s naším internetovým obchodem i při dalším nákupu.

Domishsport.cz

• Zbozi som objednaval pred 10 dni, zaplatil vopred, zo strany nulova aktivita.
    Do predajne som volal po tydnu, priznali ze mali popletene info o zasobach no slubili ze zbozi vten den este vyexpeduju. No od vtedy z ich strany opat nulova aktivita.
    Dnes tam idem volat znova a momentalne sa citim eshopom okradnuty.
    Serioznost jednani nulove.

Reakce obchodu DoMish sport

Věřím, že budeme mít možnost naše chyby napravit.

• Velký výběr
    • nulová komunikace -asi vubec nečtou poštu

zboži objednano 13.5 2017 dne 2.6 2017 dle jejich systemu objednávka je v systému, ale nebyla přijata na opětovne emaily nereagují tak nevim co dal jedna se o objednavku za 350 korun coz je asi pro ne nezajimavá častka počkam ještě týden a pak objednavám jinde je to moje prvni špatná zkušenost při nákupu na internetu

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek. Vždy byla naše nejdůležitější priorita spokojenost zákazníků, kterou jsme bohužel v tomto případě nebyli schopni dodržet.

• Vůbec nekomunikujou. Termín dodání nedodržují

Nedoporučuji. Kladná hodnocení si dávají patrně sami

Reakce obchodu DoMish sport

moc nás mrzí Vaše zkušenost s nákupem u nás. E-shop měnil majitele a i přes veškeré opatření došlo z důvodů stěhování a změny systémů u nějakých objednávek k kratším nebo delším prodlevám. Celá situace nás opravdu moc mrzí. Co se komunikace týká, zde však máme za to, že s lidmi udržujeme spojení jak telefonicky, tak i elektronicky. Naše zákaznické linky jsou aktivní každý den od 8.00 do 16.00 a rádi Vám zde se vším pomůžeme. Pokud bychom Vám mohli událost jakkoliv kompenzovat, budeme moc rádi. Uvědomuji si, že u nás a na našem e-shopu nechcete pravděpodobně již nikdy nic nakoupit, nicméně bychom byli opravdu šťastní, pokud bychom Vám mohli dokázat, že tato událost nebyla standardem. Samozřejmostí by byla také alespoň částečná kompenzace v podobě slevového kuponu na další nákup. Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější, věříme, že ho třeba jednou dokážeme udělat i z Vás. Ještě jednou se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení. :-)

Mj. téměř 1500 recenzí, jež jsme za 10 let fungování od zákazníků dostali, bychom určitě ani nebyli schopni napsat. Každému našemu zákazníkovi jsme za kladnou, ale i zápornou recenzi moc vděční. Pokud je recenze kladná, je to pro nás velice příjemné, pokud zápozná, víme, kde jsou ještě mezery. :)

Svoboda Martin - domishsport.cz

• Špatná komunikace mezi dopravce a obchodem,

Měli by tento eShop radši zrušit

Reakce obchodu DoMish sport

mnohokrát se Vám omlouváme za vzniklé problémy. E-shop měnil majitele a i přes veškeré opatření došlo z důvodů stěhování a změny systémů u nějakých objednávek k kratším nebo delším prodlevám. Celá situace nás opravdu moc mrzí. Pokud bychom Vám mohli událost jakkoliv kompenzovat, budeme moc rádi. Uvědomuji si, že u nás a na našem e-shopu nechcete pravděpodobně již nikdy nic nakoupit, nicméně bychom byli opravdu šťastní, pokud bychom Vám mohli dokázat, že tato událost nebyla standardem. Samozřejmostí by byla také alespoň částečná kompenzace v podobě slevového kuponu na další nákup. Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější, věříme, že ho třeba jednou dokážeme udělat i z Vás. Ještě jednou se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení. :-)

Svoboda Martin - domishsport.cz

• Zatím jsem kromě ceny žádné nenašel ... ale k čemu je mi nejlepší cena zboží, které DoMish nedodá ???

Po 12 dnech doručené zboží nedorazilo, poprvé výmluva na nový software, podruhé na stěhování ... poslední zpráva, že zboží odejde 26.5.2016, tedy 10 dní po objednání ... NIC, neustále nedorazilo ani potvrzení, že by třeba zboží bylo předáno spedici a tak podobně, což je při nákupech na e-shopech zcela běžné :(
    Takže u zboží, které je označeno SKLADEM (expedice do 24 hodin) a nedorazí ani za 12 dní .... smutné ...