• Vstřícné a příjemné jednání, rychlost, profesionalita.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

• Velmi ochotná obsluha vsech
    • Zastoupení eshopu je super
    • Vždy mi vyhoví a pomůžou

Vždy rada nakoupím kabelku a nikam jinam už nechodí.Kvakitni a super se nosi

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Tým DOMIbags

• Extrémně příjemná a vstřícná obsluha, velmi nápomocná pro výběru a nákupu zavazadel

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Komunikace se zákazníky je pro nás na prvním místě, jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s výběrem.

Tým DOMIbags

• Oceňuji velmi vstřícný přístup a ochotu!