dobrá cena

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

Zboží jsem si mohl vyzvednout v kamenné prodejně a bylo v pořádku. Spokojenost.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• pobočka blízko mého bydliště
    • rychlé vyřízení

velký výběr

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• byl to můj první nákup, vše bez problémů,celková spokojenost

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

objednával jsem hodně specifickou drobnost (sadu těsnění Grohe) a dodávka proběhla naprosto bez problémů, rychle a hladce. Velmi příjemný personál při osobním vyzvednutí.

• Objednávka vyřízena obratem
    • Dobrá komunikace ze strany obchodu

Objednávala jsem z DOMEO již podruhé a naprostá spokojenost. Objednávka rychle vyřízena a celou dobu jsem byla informována o stavu zakázky.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těší nás, že jste byla spokojena s nákupem v našem eshopu a budeme se těšit na další spolupráci. Vaše DOMEO!

Vše ok

dost dobrý

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• příjemní a ochotní prodavači
    • férový obchod

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Cena, rychlost dodávky, ochotný personál.

• Sortiment
    • Ceny

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

objednávala jsem zde poprvé. Do týdne bylo připraveno k vyzvednutí, komunikace s obchodem byla dobrá. Cena mého objednaného zboží nejnižší z nabídek na netu.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Vše proběhlo bez problému. Do dvou dnů připraveno k vyzvednutí.

• Příjemné jednání a ochota

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velice spokojena.

cena, vstřícnost , ochota poradit

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Zatím vždy měli, co jsem potřeboval
    • Dobré ceny
    • Vstřícní a rychlí

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Objednal jsem zboží které bylo inzerováno na internetu a hned zaplatil.
    Druhý den mi přišla zpráva, že nelze dodat protože jej výrobce přestal vyrábět. Chválím za rychlé vracení peněz.
    Poučení: nejdříve si telefonicky ověřit pravdivost inzerované věci. MC.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

omlouváme se za vzniklé komplikace s Vaší objednávkou. Zboží jsme měli v nabídce a bohužel po objednání nám výrobce sdělil, že zboží již nelze dodat. Chyba opravdu byla na naší straně, respektive na straně výrobce, od kterého získáváme informace ohledně dostupnosti a ty přenášíme na náš eshop.

Bohužel jsme stále závislí, jako všichni prodejci, na informacích od výrobce a uděláme vše pro to, aby se tato situace již neopakovala.

Přesto Vám děkujeme za Vaši recenzi, která je pro nás přínosem pro zkvalitnění služeb zákazníkům.

Hana Crhonková
    DOMEO KOUPELNY

• Velice profesionální přístup při vyřizování požadavku zákazníka

Velice profesionální přístup při vyřizování požadavku zákazníka. Komunikace s pra-
    covníky na vysoké úrovni.