Heureka nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

Jsou to podvodníci!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!

Nedoporučuji!!! Zboží objednané před vánoci s garancí dodání do vánoc a zaplacené převodem z účtu nedorazilo do dnešního dne,telefon nedostupný a na email nereagují.

• Nekomunikují
    • Zboží nedodáno a peníze nevrátili

• rychlost vyřízení

• Obchod vyžaduje platbu předem a potom nekomunikuje.
    • Při objednávce garantoval dodání do vánoc a po 10dnech stále nic.

Nejhorší obchod který znám, vyžaduje platbu předem a potom nekomunikuje. Slibuje dodání do vánoc se zárukou a potom ani neodpovídá na dotazy o stavu objednávky a na jejich telefoni číslo se dovolat nedá.

• Opakovane sliby o vcasnem doruceni a dodnes nedoruceno
    • Telefon nedostupny

• Příjemná a velmi ochotná paní na reklamaci.

• Žádná výhoda z mé strany není.
    • Nedoporučuji v obchodě Orion nakupovat hrnce či jiné dražší zboží, které chcete využít na delší dobu. Reklamaci nekvalitního nerezu Vám rozhodně neuznají a prodavačky v obchodě v Hořicích v Podkrkonoší jsou nepříjemné a dotčené.
    • V obchodě Orion mě už neuvidí. Jedná se o obchod s nekvalitním zbožím. Rozhodně nedoporučuji.

• OCHOTNÝ PRODAVAČKY
    • VŠECHNY VĚCI CO JSEM ZDE KOUPILA JSOU BRZO NA VYHOZENÍ A KOUPENÍ NOVÉHO
    • VČERA JSEM SI KOUPILA TERMOPLECHOVKU COOL RÁNO NEŽ JSEM ŠLA DO PRÁCE JSEM SI CHTĚLA VZÍT ČAJ SEBOU NEJDŘÍVE JSEM NALILA HORKOU VODU A ZAVŘELA JSEM TO OBRÁTILA A STRANOU TO VYTEKLO A OPAŘILO MI TO PRAVOU RUKU
    • PO PRÁCI JSEM ŠLA REKLAMOVAT TAK MI DALY NOVÉ VIČKO
    • TOTO UŽ TĚSNÍ
    • NO NEVÍM JAK DLOUHO BUDU LÉČIT OPAŘENINY PLECHOVKA NEBYLA ZROUNA LEVNÁ A MASTĚ NA POPÁLENINY TAKY ČEKALA JSEM ASPOŇ OMLUVU A NEBO DÁREK JAKO BOLESTNÉ
    • S BOLESTÍ JSEM PODEPSALA REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

NEKUPOVAT V OBCHODĚ NIC CO JE OZNAČENO JEJICH NÁZVEM
    NENÍ TO PRVÍ PRODUKT KTERÝ NEPLNÍ SVOJI FUNKCI CO JSEM ZDE KOUPILA

• Vše v naprostém pořádku.Zboží odpovídá kvalitě a komunikace na prodejně též výborná.Jednoznačně doporučuji.

Obchod Orion má kvalitní zboží a já domácí potřeby nakupuji jen zde.Vždy jsem spokojená já i má rodina.

• nákup z domova
    • žádná sleva na první nákup nebo dárek
    • žádný věrnostní program

• dobrý výber
    • zlá komunikácia
    • neinformovanie o nedodaní tovaru
    • dodanie nekompletnej objednávky bez upozornenia, prípadne možnosti výberu náhradného tovaru
    • jeden výrobok prišiel rozbitý

Po upozornení, že moju objednávku predali dopravnej spoločnosti mi došla vrátená platba a ja som nevedela, čo to má znamenať. Potom mi došla faktúra a až potom som zistila, že mi časť objednaného tovaru nebudú doručovať. Nikto ma o tom neinformoval, keby som o tom vedela, tak si vyberiem iný tovar. Tento tovar mali nasklade ešte aj vtedy, keď ma informovali, že ho asi nemajú. Mali ho na sklade aj keď som objednávala.

Myslím, že toto jednanie nie je fér voči zákazníkovi, že mu ani nedajú možnosť výberu náhradného tovaru a ani ho neupozornia.

Ďalšia vec, že prišla objednávka, kde fľaše neboli ani poriadne zabalené a jedna prišla rozbitá.
    Obchod určite nedoporučujem.

U sklenic, které jsem si objednal nekorespondoval popis s obrázkem zboží. Čekal jsem zboží dle fotogalerie a dorazilo úplně něco jiného. Když jsem svoji zkušenost napsal mailem zpět do obchodu, tak se už nikdo neozval.

• Nemusím běhat po obchodech, doručení přímo domů

Velmi dobrý pristup k zákazníkovy

• vše ok

nic

• nákup v pohodlí domova
    • o

• Přehledné stránky.
    • -

Kvalitní komunikace,rychlé dodání.

Zbozi prislo poskozené z duvodu spatného balení. Rozměr zboží neodpovídal velikosti balení a tím pádem část zboží dorazila rozlámaná. Zlámat se to nicméně muselo jiz pri balení zbozí ne pri transportu