Heureka nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

Lidi nic neobjednávejte a hlavně nic neplaťte předem. Je to banda podvodníků. Jakmile převedete peníze nic vám nepošlou. Vůbec nekomunikují, neberou telefon a neodpovídají na emaily.

• Podvod

je to podvod. Vzali identitu společnosti, která je na hlavičce faktury a založily web, kde okradli kde koho. Jednatel společnosti celou věc nahlásil na Policii ČR v ústeckém kraji, č.j. KRPU-223225-1/ČJ-2019-041016. Nahlásil to 20.12.2019.
    Prosím všechny, aby šli na Policii a nahlásili to, ať jim trochu zavaříme.

• žádná
    • nemám slov

I já jsem naletěla tomuto obchodu a zakoupila kávovar s platbou předem na účet...v pátek jsme byla podat trestní oznámení za podvod a byla jsem již několikátá, kdo jej k 10.1.2020 na tento obchod podal...takže kdo jej ještě nepodal, dojděte co nejdříve na Policii...ať jim to třeba aspoň znepříjemníme, podvodníkům. Nevím jak s penězi, zda je ještě někdy uvidíme, ale alespoň ať je škoda značná a dostanou vyšší trest. Věřím PČR že je dopadne...

• Podvodný e-shop

I já naletěla při nákupu plně automatického kávovaru, protože to však nebylo poprvé, zvolila jsem raději platbu dobírkou, přišel mi pouze potvrzující email o objednávce a od té doby nic.. Když jsem si dnes hledala kontakt abych se s nimi spojila e-shop už neexistuje, kromě ztráty času mě to naštěstí nic nestálo. Poškozeným držím palce s případnou hromadnou žalobou.

Pokud již někdo podal trestní oznámení ,prosím o informaci abychom to nedublovali.Děkuji LH

• Podvodný eshop
    • Bez komunikace

Také jsem jako ostatní s manželem objednala plně automatický kávovar s cenou přes 5tis. korun. Bohužel platbou předem na účet. Telefonní číslo nevyzvání, na emaily neodpovídají a ode dneška je eshop ZRUŠENÝ!!! Komunikace žádná.

Můžete prosím někdo napsat jak postupovat v tomto případě? Většinou platíme platbou předem a ještě se nám tohle nestalo.

Děkuji Vám za radu a věřím, že se nám podvedeným, vrátí finance.

• Podvodný e-shop

Přidávám se i já k ostatním podvedeným,17.12. zakoupen a rovněž zaplacen drahý plnoautomatický kávovar,který dosud přes veškeré urgence nepřišel!!!!Moje chyba,že jsem platila předem a jsem tak důvěřivá,ale za tu dobu co si objednávám a platím předem se mi toto ještě nikdy nestalo!Bohužel,sprostí podvodníci stále existují....stydte se!!!

• Zadna
    • Vse

Take jsem mezi svatky objednala kavovar pres 5000,- ale na dobirku. Zbozi neprislo, zadna reakce. Nechapu ovsem, jak muze nekdo poslat tisíce predem neznamemu a neoverenemu eshopu????

• Zaplatila jsem a zboží mi nepřišlo, žádná komunikace, vše předávám právníkovi.

Podvodníci, zboží zaplacené a nepřišlo nic a bez další komunikace. Postupuji právníkovi .

• NIC
    • VŠE ŠPATNĚ

19.12. jsme objednali kávovar. Naštěstí na dobírku, na mail obchod nereaguje a nedá se dovolat. Držím pěsti těm kteří platili předem aby vše dopadlo dobře

Od poloviny prosince nekomunikují, faktura zaplacená, zboží nikde. Telefonní číslo na webu nemá správný formát, proto nefunguje. Číslo tady na Heuréce nefunguje. Asi jsem naletěl jako spousta lidí přede mnou :-)

I ja se chytla 18.12. na kavovar ale na dobirku, zbytek jak pres kopirak.Takze si na vanoce nacpali penezenky.Ja penize dopredu neposlala ale zkomplikovali mi svátky...

• Podvod

17.12.2019,zakoupen kávovar, zaplacen a stále nic, zboží nedorazilo ,na email žádná reakce a telefon to samé, poraďte co dělat.Martina.10.1.2020,jsem podala trestní oznámení na tento obchod, je třeba aby se přidali další zákazníci, bude nás hodně, je to vrchol co se v tomto státě děje, podvodníci a podvodníci. DOUFÁM že se tím něco udělá. Martina----

Bohuzel i my se musime pripojit s negativni zkusenosti s timto eshopem. Zbozi zaplaceno, jedna reakce, ze zbozi odesilaji, od te doby nic. Zbozi nedorazilo.
    Obracime se na PCR.

• nefunkční

Pozor!!!!!!!!!!,Dne 15.12 učiněna objednávka kávovaru a obratem zaplaceno,dodnes kávovar nedorazil ,obchod nekomunikuje emailem,telefon zvoní obsazovacím tonem.Jedná se evidentně o podvodný eshop,prosím touto cestou o všechny podvedené o kontaktování mé osoby na mailu [email protected] pro dohodnutí dalšího postupu proti jednání tohoto Shopu.Děkuji Loučka.

• Žádná
    • Snad všechno!

Obchod mi má vrátit peníze za nedodané zboží v hodnotě více jak 5 tisíc korun, zboží bylo zaplaceno v polovině prosince. Obchod nekomunikuje. Určitě nedoporučuji, budu ohlašovat na policii.

• Zboží je zaplaceno 17.12.2019 do dnešního dne nemám zboží doma, e-shop nekomunikuje a tel. nefunguje. Pokud se nikdo během pár dnů neozve, budu předávat na policii.

Podávám trestní oznámení na provozovatele e-shopu. Zboží nedošlo, žádná komunikace ze strany prodávajícího.

• Obchod nereaguje

Také jsem objednal a zaplatil, na první email Jiří Malena odpověděl a od té doby nic.

• KO

Zdravím všechny nespokojené! Taky bych potřebovala nějaké info, jak postupovat, pokud jsem objednala, zaplatila a zboží dosud neobdržela ([email protected]). Nehodlám někomu jen tak nechat skoro pět tisíc!!! Díky, Barča

• 16.12.2019 zaplacena objednávka v hodnotě 5ti tisíc korun. 19/12 p. Jiří malena odpověďel na emailovy dotaz, že objednávka se odesílá. Žádné další informace nemáme. Kontaktovali jsme dopravní společnost, nikdo o nás neví. Telefon e-shopu je hluchý.

Koukám, že je nás tu víc se stejným problémem.. Vy co jste to oznamovali policii nebo nějak řešili, máte prosím nějaké informace? Nebo informace jak toto řešit?
    Děkuji.
    Email kontakt: verca.cervik@seznam