• dobry vyber, rychlost tranasakce, spolehlivost

vyuzijte, jenom pozitivni hodnoceni

• Objednala jsem si poličku ZAC 063002, připevnění lepidlem bez vrtání. 24.11. dorazila polička, ale bez lepidla a byly přiloženy vruty. Telefonicky jsem hovořila s Vaší zaměstnankyní, vysvětlila jsem jí, co bych potřebovala. Doporučila mi, abych napsala email. To jsem udělala 27.11. a doposud čekám na Vaši reakci. Domnívám se, že byste mi mohli odpovědět, proč zboží neodpovídá nabídce. Věřím, že se brzy ozvete. Děkuji Vašutová

Reakce obchodu DoKoupelny.cz

Vážená paní Vašutová,
    vaši věc jsme začali ihned konzultovat s dodavatelem. Bohužel to, jak upravit poličku k navrtání na poličku na přilepení, není standardní záležitost, takže to trvalo. Teprve včera odpoledne jsme dostali od dodavatele potřebné informace. Další informace posíláme dnes e-mailem. Slovák

Doporučuji:-)

• Nedodržení dodací lhůty, žádná komunikace.

Tento obchod nikomu nedoporučuji.Na zboží, které mají údajně skladem čekám čtrnáct dní a nakonec jsem objednávku zrušil.

• Nijaké!
    • Nemá skladem nabízené zboží :(

Stojí to za prd!

• Když jsem volala, nikdo to nezvedal a to jsem volala několik krát. Zadala jsem datum dodání do poznámky no zboží nedorazilo a ani se nikdo neozval nebo nenapsal email. Vázne komunikace :(

Nedoporučuji

• mohu si vybrat konkrétní věc, která odpovídá mé představě
    • nemám zkušenost

• Internetový nákup
    • Žádné

Jsem spokojená

• pohodlí
    • pskytování osobních údajů

standart

• rychlost dodání
    • zboží nedorazilo v pořádku a jelikož se odštípnbtý dřevěný kousek(uštípnutý) nenalézal nikde v krabici, předpokládám, že byl odeslán již poškozený

• Obchod je přehledný..
    • Aktualizace stránek.

Ještě nemohu posoudit. Vyčkávám na oznámení, že je zboží k odběru...

• nejsou mi zname

usetreno mnoho casu, prehlednost o vyrobku, napr. slozeni, gramaze, ceny apod. Tyto informace se velmi tezko i v kamennych obchodech ziskavaji.

• Pestrý sortiment
    • Na stránkách se u mého vybraného výrobku psalo, že je skladem. To bylo pro mě určující, protože jsem to chtěla jako vánoční dárek. Pak mi ale přišel email, že bude doručeno až po Vánocích.

• špatná komunikace

spokojenost, dodání trvalo trochu délem než avizovaných 24h, ale to lze tesně před Vánoci omluvit.

• Komunikace se zákazníkem

Obchod absolutne nekomunikuje, na telefonaty odpovida zaznamnik a na emaily nikdo neodpovida. Zbozi nedorazilo ani po 14 dnech od objednani zbozi a nikdo se neobtezoval s jakoukoliv informaci.

• nekomunikuje,neberou telefony

Raději nakoupit někde jinde

• Hledeala jsem kvalitní věci do domácnosti, které se běžně neprodávají ve velkých obchodech s náytkem apod. Nechci mít doma to co mají téměř všichni.
    • Hledala jsem vkusný design, kvalitu a hlavně účelnost.

Perfektní, profesionální.

• nevím