• Hledeala jsem kvalitní věci do domácnosti, které se běžně neprodávají ve velkých obchodech s náytkem apod. Nechci mít doma to co mají téměř všichni.
    • Hledala jsem vkusný design, kvalitu a hlavně účelnost.

Perfektní, profesionální.

• nevím
    • rychlost, komunikace

radši nenakupovat

• Chybí návod k ošetřování zakoupeného zboží.

• nabízí zboží, které jinde nenajdete

• Přehledný výběr zboží

• Skvělá komunikace, ochota zaslat zboží, které je skladem a do poslat zbytek pozdeji

• Pěkný sortiment na jednom místě. Komunikace, termín dodání.
    • Ceny výrobků jsou velmi vysoké.

S obchodem jako takovým jsem spokojená, ale koš na prádlo, který jsem si objednala ve skutečnosti vůbec nevypadá na téměř 3000 :-( Je to jen kousek plastu - navíc je koš skládací, což jsem se u popisu zboží nedozvěděla. Koš si nechám, ale příště už v obchodě nenakoupím, protože je příliš drahý (zboží na cenu nevypadá).

• zboží jinde nenajdu
    • dodací lhůta je příliš dlouhá
    • vyšší cena
    • některé sady jsou příliš "chudé", a musí se zkombinovat s jinou řadou
    • dobírka PPL nejde zaplatit kartou
    • komunikace s dodavatelem - občas neodpoví na dotazy

našla jsem si tento obchod na internetu, a zaujala mne nabídka zboží

• široký výběr kvalitních výrobků známých značek
    • dobrá komunikace
    • zboží bylo vždy perfektně zabalené
    • dlouhá doba dodání u některých výrobku

• + většinu výrobků nenajdu v nabídce žádného jiného obchodu
    • -informovanost o dodávce zboží.Délka udaná obchodem je pouze informativní.
    • -délka dodací lhůty je příliš dlouhá. Většinou mám poptávané zboží do týdne doma.

Výrobky se mi budou hodit do nově zrekonstruované koupelny,až si je tam budu moci postavit.
    Stránky jsou přehledné, intuitivní.
    Některé dotazy zůstávají nezodpovězeny.

• meli zbozi, ktere jsem chtela, ovsem vzhledem k absenci komunikace po me objednavce si jakykoliv dalsi nakup rozmyslim
    • od objednavky mne nikdo nekontaktovat, kdy bude zbozi doruceno ani zda ho maji zda vubec nekdo s moji objednavkou neco dela

zatim jsem nespokojena

• Obchod je po stránce poskytovaných služeb v pořádku, ale dodané zboží kvalitou rozhodně neodpovídá ceně, "ruční" práce je dost odbytá a nekvalitní, barvy neodpovídají fotografii (místo růžové a bílé dorazila oranžová a šedavá)
    • Vysoké ceny, vyobrazení neodpovídá skutečnému zboží

Dobré služby, ale málo muziky za hodně peněz

• Zajimavy sortiment
    • V porovnani s ostatnimi slabsi komunikace se zakaznikem.

Prehledny obchod se zajimavym sortimentem

• Inzerujete, ze zbozi ktere jsem objednala mate skladem a expedujete do 4 dnu, je to 10 dnu a nic se nedeje. Bylo by fajn poslat alespon zpravu, kdy zbozi bude nebo zdali nebude vubec

• Dodávka trvala příliš dlouhu, měla jsem zboží jako dárek, ale dorazil pozdě ( za týden)

Po prvním nákuu nemůžu hodnotit, uvidíme v budoucnu

• pohodlnou objednávku z kanceláře
    • možnost poškození zboží nebo jiná dodávka

Váš obchod je spolehlivý, mohou se na Vás v pohodě obrátit

Rychlý a bezproblémový nákup

• moderni produkty, nasla jsem co jsem hledala..nikde jinde sem to nesehnala.
    • komunikace. Musela sem si napsat o stav me objednavky po 7dnech, penize uz byli pripsane na ucet a nikdo se neobtezoval napsat, ze cekaj na naskladneni zbozi z me objednavky,

V tomto obchode jsem nakoupila, protoze sem chtela neobycejny darek pro moji sestru, ktery jsem nikde jinde nesehnala, ale dodaci lhuta a informovanost o me objednavce je celkem nulova, presto ze email je zadarmo, asi jim staci ze maj penize na ucte. Znamym nedoporucuji, stale cekam na objednavku.

• Zboží jsem objednala před 15 dny, kromě úvodního potvrzení objednávky č.20111295 se zatím nic neděje, žádnou zprávu, kdy dojde k zaslání zboří jsem neobdržela.

• kvalitní zboží
    • nedostatek zboží z jedné kolekce
    • cena výrobků

kvalitní zboží