• Rychlost,ochota

Rychlá služba

Rychle dodanie

Rychle vyrizeni objednavky.

Rychle a spolehlivě dodáno.

• V tomto obchodě jsem našla přesně to, co jsem jinde nenašla.

Kočičí veterinární granule,které mají jen málo kde a zde navíc za luxusní bezkonkurenční cenu,skvělé jednání ,rychlé a bezproblémové doručení, maximální spokojenost, vřele doporučuji všem

• Rychlé doručení, vše bez problému.

• Super rychlost doručení.

Dobrý den, zadala jsem řádnou objednávku. Bohužel e-shop zaslal bez konzultace se mnou objednané zboží na jinou než mnou požadovanou adresu výdejny. Kontaktovala jsem přepravce a i e-shop s prosbou o přeložení na jinou výdejnu. Bohužel beze změny. Zaměstnankyně e-shopu slíbila pomoc, ale k ničemu bohužel nedošlo. Tímto tento obchod nedoporučuji a tato objednávka byla má poslední. Což je škoda, protože jsem pravidelný a velký odběratel.

Reakce obchodu DogsAndCats.cz

Dobrý den, děkuji za nákup i hodnocení. V prvé řadě jste si nechala zaslat zásilku na výdejní místo PPL, které bylo následně zrušeno. V tom případě dochází automaticky k přesměrování na nejbližší výdejní místo. Když jste mě kontaktovala, nabídla jsem, že přesměrování za vás zajistím. Na zákaznické lince PPL jsem byla ubezpečena, že zásilka bude přesměrována na domluvené místo a o tom jsem vás informovala prostřednictvím SMS. Dále jste se neozvala a teď píšete negativní hodnocení. Každou zásilku lze přesměrovat jinam. To, že k tomu z nějakého důvodu nedošlo, nemohu ani vědět, ani ovlivnit. Kdybyste se ovšem ozvala, tak bych to opětovně řešila s dopravcem.

Sortiment a ceny vyhovující

• cena výrobku nejnižší ze všech obchodů

Zboží dorazilo v pořádku, cena tablet na klouby byla nejnižší ze všech obchodů, proto obchod vřele doporučuji

• rychlost dodání, dobrá komunikace

• Neskutečná rychlost dodání

• Co dodat? Toto krmivo prodávají jen oni

• Rychlost a kvalita

• prodej veterinárních granulí

Spolehlivost, rychlé dodání, objednávám zde opakovaně.

Rychlé doručení, kvalitní krmivo.