• Nekomunikace se zákazníkem. Volané číslo neexistuje. Objednávka nebyla vyřízena.

Nenakupujte zde, je to ztráta času. Nepovažuji za solidní jednání, když si něco objednám, přijde mi potvrzovací mail a informace, že budu ihned telefonicky informován o možnosti převzetí a nestane se nic.

• ceny

• přehledně zpracovaný web s dobrými cenami a kvalitním zbožím

pokud někdo shání kryt na iphone,tak doporučuji nákup v DM iPhone

• okamžitá reakce obchodníka a rychlá domluva

• Rychlá doprava!
    • Kryt na iphone 4, měl být bílý, byl zažloutlý a vůbec nevypadal, jako na obrázku.Vyloženě je znát, že je to "fejkový" kryt. Kdybych měla čas, okamžitě ho pošlu zpět...

Reakce obchodu DM iPhone - kryty a příslušenství

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní recenze. S Vaším krytem, který jste si objednala je každý spokojený a předávám ho i lidem osobně a nemůžou si ho vynachválit. Já tento kryt používám také a samozřejmě po použití guma zežloutne. Veškeré zboží, které odesíláme důkladně překontrolujeme je-li v pořádku. Pokud není raději jej vyřadíme, abychom se vyhnuli případným negativním recenzím. Pokud Vám však přišel kryt zažloutlý, měla jste nám ho poslat zpět a neřešit situaci touto negativní recenzí.

Nakupuji v něm levně obaly a kryty na svůj iPhone, které v jiných obchodech stojí až několik set. V tomto obchodě se mi dostává těch samých produktů za několikanásobně nižší cenu. S výrobky jsem spokojena a vyzvedávám je osobně. Tento obchod jsem již několikrát doporučila svým známým a kamarádům. Nejvíce bych vyzdvihla ochotu, vstřícnost a jednání. na obchod si nemohu stěžovat!

Reakce obchodu DM iPhone - kryty a příslušenství

Moc děkujeme Ivo a budeme se těšit na Váš další nákup!
    S pozdravem DM iPhone

• pro me to byl v prvni rade osoni prevzeti.
    • nevim o zadnych

Reakce obchodu DM iPhone - kryty a příslušenství

Děkujeme! Budeme se snažit se usadit v nějaké kamenné prodejně, aby osobní převzetí bylo ještě jednodušší.
    S pozdravem DM iPhone