• komunikace s prodejcem který se vyzná

Spokojenost, doporučuji.

Prodejce mi displej vybral správné displeje. Rychlé vyřízení objednávky. Byl jsem spokojen.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho e-shopu a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte.
    S pozdravem tým eshopu Display-LCD.cz

• Pomoc s výběrem správného displeje
    • Velký výběr

Velmi ochotný člověk na telefonu, který mi pomohl s výběrem. Doručeno bylo hned druhý den. Cena bezkonkurenční a mohu obchod jen doporučit.

S pozdravem tým eshopu Display-LCD.cz

• display prisiel zabaleny iba v kartone s 1 vrstvou peny, samozrejme cestu neprezil. kvalitnejsie zabalene mi chodia displaye aj z Ciny
    • nulova komunikacia obchodu, ziadny email

neodporucam

Reakce obchodu Display-LCD.cz

Děkujeme za informaci, kterou ale bohužel víme od vás až z této recenze po 7 dnech od nákupu... Do této chvíle jste nás nekontaktoval (email, telefon, chat). Přišel-li displej poškozený, nerozumím tomu proč jste nás rovnou nekontaktoval některým z uvedených způsobů a nereklamoval ho hned po zjištění poškození a informujete nás tímto způsobem po 7 dnech... Prodejem displejů se zabýváme více než 10 let a vždy jsou kvalitně zabalené. Pokud uvedete do vašeho kontaktu nefunkční emailovou adresu není možné vám email o průběhu objednávky poslat. Přes chat jsme společně displej vybrali a žádný jiný požadavek na komunikaci od vás zde do této chvíle nemáme. Na základě této recenze jsem se vám pokoušel dovolat ale bohužel ani telefonicky to také není možné - telefon neberete. Pokud tedy čtete naši reakci, kontaktujte nás emailem, telefonicky nebo pomocí chatu a jistě nějaké řešení nalezneme abyste byl spokojený jako všichni ostatní zákaznici, kteří nakoupili displeje na našem eshopu před vámi.

• Rychle zaslání, telefonická dohoda o správném typu displeje, ochota

Displej do notebooku prisel rychle a presne tak jako na obrazku. Zavolali mne z obchodu o podrobnostech ohledne objednaneho displeje: leskla varianta, kompatibilita konektoru, ... . Plna spokojenost. Displej v notebooku funguje.

S pozdravem tým eshopu Display-LCD.cz

Okamžitá reakce, rychlé doručení, doporučuji.

Servis u kterého lze pohodlně zaparkovat, pomohli s výběrem panelu a když si netroufáte na samotnou výměnu tak i vymění.

• rychlé vyřázení objednávky

• Rychlé doručení
    • Perfektně zabaleno

Som spokojný.

• Výborně zabaleno
    • Označeno křehké
    • Domluva

Zeptal jsem se, poradili, zaplatil jsem, funguje. Super, děkuji

Vše v pořádku.

Vše bez problému. LCD dorazil hned druhý den po ubjednání.

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Display-LCD.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• rychlé doručení zboží

Reakce obchodu Display-LCD.cz

Děkujeme za vaše hodnocení.

přehledné, ochotné, rychlé. Není co dodat

Bleskově rychlé vyřízení.

• slušné ceny i výběr

Našel jsem display, který jsem hledal a za dobrou cenu.

Doporučuji. Velmi ochotní a poradí s výběrem.

• pomoc pri vyberu