• Dobré ceny, velký výběr

To lupení mohlo by být hustší a trošičku větší ale jinak jsem spokojená.

Hm jaká je zkušenost s obchodem podrobněji?
    No zatím přece na jedničku.. a to je myslím hodně podrobně a vystihuje to vše i když uznávám, že docela krátce.
    Přijměte mé díky za dodání perfektního zboží od Vás DISCOkatalog.cz

• skvělá komunikace!
    • rychlá doba dodání

Dobra komunikace

• Skvělá komunikace
    • Rychlá dodávka
    • Perfektní zabalení zásilky

Rychlé vyřízení, informační maily o stavu objednávky, skvěle zabaleno (naprosto dokonale z hlediska bezpečnosti, aby se zboží nezničilo).

Rychlá a konkrétní komunikace a to jak cestou emailu tak i mobilním telefonem.

• Zboží nebylo kompletní. Protože se jednalo o set a nebyla zásilka kompletní. Nebyl dodán case, který nebyl momentálně na skladě. Takže doufám že v brzké době dojde. Jak přislíbili pracovníci odbytu.

Reakce obchodu DISCOkatalog.cz

Dobrý den, poslední informaci od nás, že case obdržíte později, jste odsouhlasil. Dnes zboží dle domluvy odchází!

zbozi jsem objednal a doposud nic nedorazilo...Kdyz jsem firmu mailem kontaktoval, slibovali, ze do 2dnu to mam. je to skoro tyden a porad nic. Jiz nikdy od nich objednavat nebudu. Jeste, ze jsem neplatil predem !!!

Reakce obchodu DISCOkatalog.cz

Dobrý den, zboží máme, ale nepodařilo se nám s Vámi už jakkoli spojit!

• má dobré zboží
    • perfektní komunikace
    • nevím o žádných

Super

• Cena,skladem

Ok

• Jen tak v obchodě tyhle produkty nenajdu.
    • Není zde možnost zboží poslat poštou. Měla jsem malý balíček bez křehkých věcí, nebyl by problém.

Krásné a velmi realistické umělé květiny. Neváhejte a kupte si to co se vám líbí. Každá návštěva po vás bude žadonit info čím ty kytky hnojíte, než si šáhnou a zjistí, že je to umělý.

• dobré ceny a výše poštovného
    • k negativnimu hodnocení nemám důvod

bezproblémový obchod

Když sem si objednala produkt a dala si odberove misto.Cekala jsem asi 2 tydny a stale nic ,zadna odezva,tak jsem volala co se deje s mym balikem a rekli mi že se jim nevyplati takovy balik posilat ze by na tom nevydelali..V tom pripade nechapu proc to maji na svych strankach na prodej ..Tak jsem se zasmala a zrusila objednavku

Reakce obchodu DISCOkatalog.cz

Je nám líto, že v tomto případě došlo k nedorozumění. Odběrová místa našeho e-shopu jsou zároveň naši obchodní partneři, kteří nabízejí prodej našeho zboží i ve svých kamenných prodejnách. Zboží jsme zákaznici obratem odeslali do odběrového místa, kde si ho mohla vyzvednou a zaplatit. Chápeme, že zákazníky nezajímá jakou formou, s jakou provizí nebo s jakým ziskem zboží obchodujeme a převážíme na odběrová místa. V tomto případě by prodej řešilo přímo odběrové místo, které zboží mělo k dispozici. Zrušení objednávky respektujeme a za špatnou komunikaci se omlouváme.

• na vas obchod a na lidi je perfektni spolech tak jak reknou tak to dodrži.
    • źadne

je to perfektni nakupujici nebudou zlamani.

• Zaplacene zbozi bylo zaslano az po urgenci.
    • Vyrobek nema cesky navod.
    • Prodejce neodpovedel na muj dotaz mailem.

Velmi spatny dojem.

Reakce obchodu DISCOkatalog.cz

V rámci produktové nabídky našeho e-shopu zatím bohužel nedisponujeme skladovou dispozicí u všech nabízených položek. V tomto případě jsme zboží museli nejprve objednat u dodavatele a po naskladnění jsme odesílali zakázku týden od přijetí objednávky. Zákazníka jsme se snažili kontaktovat a o termínu dodání zboží informovat telefonicky až po zaplacení (zvolil způsob platby převodem na bankovní účet). České návody u většiny zboží nejsou přiloženy (pouze originální manuály od výrobce většinou v anglickém a německém jazyce). V rámci automatického emailu při expedici objednávky však odesíláme daňový doklad k zakázce, odkaz na sledování balíku a odkaz ke stažení českého návodu. Přesto se do budoucna pokusíme ještě vylepšit své služby i komunikaci se zákazníky.

• Super ceny, příjemná komunikace, rychlost dodání!

Vše v pohodě! Doporučuji!