Kožený obojek vypadal na fotce kvalitnější, než doopravdy je. Na druhou stranu stál 70Kč, nečekal jsem zázrak - no ikdyž asi čekal:-)

Velmi rychlé vyřízení, které jsem potřebovala.

vše v pořádku

• Dobré ceny,rychlost

Rychlá dodávka zboží, vše v naprostém pořádku

- rychlé dodání
    - vstřícné jednání
    - velký výběr
    - kvalitní provedení

Super obchod,přidali i další kroužek na psí známku,takže super

Vážená zákaznice,
    děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená.

Tým Dinomarket

• Rychlost dodání, kompletnost objednávky, dobré ceny

• rychlost, kvalita dodání

Rozhodně doporučuji.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za kladnou recenzi. Velice nás těší Vaše spokojenost.

Tým Dinomarket

Klec má špatně řečené zavírání, takže se může stát že zvíře z něj uteče a vybavení též špatně drží. Miska a střecha domečku.

Vážený zákazníku,
    vážíme si Vaši recenze, ale bohužel by měla směřovat k výrobci klece, nikoliv k nám jako prodejci. Jelikož z naší strany proběhlo vše v pořádku, klec jsme ihned po obdržení platby vyexpedovali.

Hezký den
    Dinomarket

• široká nabídka, rychlé vyřízení, zájem o zákazníka, příjemná komunikace, rychlé vyřízení

Všem kupujícím doporučuji. Prodávají nejen krmivo, ale vyrábí také velmi originální obojky, vodítka a další potřeby pro psy.

Tým Dinomarket

Objednávala jsem poprvé a jsem spokojená s rychlostí dodání mohu doporučit.

rychlost dodání, cena

• Rychle jednani

Tým Dinomarket

Solidní obchod,perfektní komunikace,skvělé ceny.

Tým Dinomarket

• Rychlost doručení, dárky navíc :)

Přehledný web, široký výběr zboží, kvalita výrobků a nádherné pevné kvalitní obojky. ZK

Zboží poslali, aniž by upozornili, že konkrétně Progalu plv 500g dochází za měsíc datum spotřeby. Na můj tel.hovor reagovala paní, že nemůžou vědět kolik mám telátek!!!??? Jako možnost mi nabídla poslat zboží zpět na svoje náklady! Opravdu Dinomarket a drzost. Můj první a poslední nákup.

Vážený zákazníku,
    nechápeme Vaši reakci na dobu expirace. 1 měsíc u přípravku Progal plv je dostatečně dlouhá doba spotřeby, jak nám potvrdil i velkoobchod, který tento přípravek dodává a je pod veterinární kontrolou. Zarážející a pro nás nepochopitelné je i to, že jste měla připomínky i k produktu Vitamix SE plv. Ani zde se Vám nelíbila expirace, i když byla uvedena do 19.10.2018, což je půl roku ode dne dodání.

• vše naprost o.k.

rychlost spolehlivost

Tým Dinomarket

Velká spokojenost. V nabídce i vitamíny pro vodní želvy i 100%ní sušené maso pro pejsky. Díky