• Rychlá dodávka a solidní cena

Doporučuji nákup!

• velký výběr
    • příjemné ceny

Obchod doporučuji.

• Velký výběr zboží, rychlé dodání, bezproblémová komunikace
    • Zatím žádné

Nákup proběhl rychle a bez problémů, uvidíme při případné reklamaci...

Vyhovoval miprodukt ktery jsem chtel koupit. Celkove funkcni system.
    Ano pokud by fungoval tak jako v mem pripade, doporucil
    Rychlost a funkcnost

• přes web

pokud bude reklamace u zboží doufám,že se nesetkám z nevyřízenim zboží jak u některých obchodů internetových nebudu komentovat!!! ale je to tak.jsou obchod a ne na relkamace.

• Ano, doporučila by jsem tento obchod. Bylo mi také podáno perfektní vysvětlení po telefonu. Díky

• vyberu si v klidu doma
    • byl cenově pro mě přijatelný

bezproblémový

Komunikace obchodu prostřednictvím e-mailu je skvělá - chtěla jsem koupit pouzdro s klávesnicí k tabletu, pracovník mi obratem odpověděl na můj dotaz ohledně kompatibility a objednávky, dodání objednávky bylo následně ze strany obchodu telefonicky potvrzeno. Do této fáze byla péče o zákazníka nadstandardní a byla jsem nadšená. Zlom nastal v prodejně - neproškolená arogantní prodavačka mi vydala zboží, které jsem shledala jako vadné - krajní klávesy zapadávaly pod obal. Požádala jsem ji o prezentaci kusů v jiné barvě, které byly skladem na prodejně a závada byla stejná. Mezitím prodavačka nebyla schopná odpovědět mi na dotazy ohledně výrobku - jak je řešeno psaní česky na klávesnici bez diakritiky. Telefonovala tedy nejprve jednomu, potom druhému "šéfovi", z nichž ani jednoho nezastihla. Nedočkala jsem se omluvy ani za její neznalost zboží, ani za čekání a dokonce ani za to, že se mi pokusila prodat očividně nefunkční výrobek. Namísto toho prohodila několik arogantních průpovídek. V mezičase její kolega, který obsluhoval dalšího zákazníka, nedokázal přijmout platbu platební kartou. Opět se nedočkal ani omluvy, ale spíš reakce ve stylu "co prodavače vůbec obtěžuje" Obchodu přeji úspěch, ale myslím, že pokud neproškolí zaměstnance na prodejně a nepoučí je o tom, jak jednat se zákazníkem, rozhodně se ho nedočká.

Reakce obchodu Digiobchod.cz

Dobrý den, prodavačka při prodeji kontrolovala zboží, zda je kompletní, a zjistila při tom nefunkčnost některých kláves. Omluvila se vám, že zboží musíme poslat na předprodejní reklamaci, což je běžný postup. Určitě Vás nenutila nefunkční zboží si koupit. Za špatnou zkušenost s naší prodejnou se omlouváme. S pozdravem tým Digiobchodu.

• Byl levný a expedoval rychle.

• přehlednost zakázky
    • rychlost doručení
    • nezaznamenal jsem

• rychlé jednání
    • o žádné vevím

z mé strany spokojenost

Rychlé dodání, vše v pořádku

• -šírší sortiment oproti ostatním eshopům
    • -nenalezám problémy,kde nejsou

-celkem solidní vztahy k nakupujícím

• rychlá doprava, velký sortiment zboží
    • vyšší cena

spokojenost, doporučuji

• Rychlé vyřízení objednaného zboží
    • ŽÁDNÉ

• Přehlednost a požadované zboží.

Spokojenost na 100 %.

• Solidní výběr, velice dobré ceny a rychlé doručení objednaného zboží.
    • Zatím jsem je nezjistil.

Velice spolehlivý e-obchod.

• Krásný čistý zvuk
    • Dobrý poměr kvalita cena
    • Daji se složit
    • Výborně sedí
    • Kroucený kabel, dobře drží tyar (zatím)
    • Měkké naušníky
    • Vyzní solo nástrojů hlavně kytara a klávesy
    • Dobře se poslouchají namluvene knihy
    • Časem tlači na uších (hlavně z brýlemi)
    • Není k nim obal na přenášení
    • Je v nich horko

Jsem s nimi velice spokojený těch par nedostatku se da přehlídnout a časem si zvyknete. Marshall dostal svého jména.
    Mám hnědou barvu ktera přidá jejich elegancí z jemným nadechem retro stylu. Pozlacený jack s pružinkou, neláme se ani nemotá šnůra super.
    S podpisem Marshalla a zlatýmí destičkami po bocích sluchatek mate pocit že mate něco vyjimečného a v kombinaci s obalem ve kterým je dodavají je už první dojem prostě dokonalý.
    První den sem je skoro nestahl z uší.

Velmi dobrý, přátelský, na velmi dobré odborné úrovni