• Rychlá komunikace
    • Levnější než konkurence
    • Pěkný web
    • Eshop zatím funguje jen z části.

Zatím tento obchod nemůžu doporučit, protože jsou zde problémy:
    Nefungující části webu: Stav objednávky, stav zboží na skladu. To co je na skladu ve skutečnosti nemusí být sklad obchodu, ale sklad v zahraničí dodavatele.
    Majitel eshopu je vstřícný a komunikuje.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Dobry den p Wolf presne tohle jsem od Vas cekal i kdyz jsem Vam vysvetlil ze byla tyden inventura na to zbozi by jste cekal stejne i od dodavatele..proto byla objednavka furt ve stavu v jakym byla Uznavam ze jsem zapomel asi napsat o ty inventure..byl jsem do toho total nemocny....

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží dorazilo až na podruhé správně, (stane se), popis neodpovídal tomu co mi došlo, objednával jsem helmu na základě popisu na stránkách, skutečnost byla jiná. musím ale přiznat že do té doby jsem byl spokojený s obchodem na 100%.

ZDRAVÍM TO BY MĚ ZAJÍMALO, V ČEM TA HELMA BYLA JINÁ??...CHANTÚR

• střelecká deska Winnwell Shoting PadPro nebyla zabalena v originálním obalu a byla evidentně již používaná!!

Reakce obchodu DEVIL SPORT

ZDRAVÍM DESKA ŽADNÝ OBALY NEMÁ....KRÁJÍME KARTONY JAK TO JDE...A VYPROŠUJI SI, ABY JSTE HLÁSAL , ŽE DESKA JE POUŽITÁ...MY POUŽITÝ ZBOŽÍ NEPRODÁVÁME....TA ČÁRA CO TAM JE A TY JEMNÝ ŠKRÁBANCE, TO JE PROSTĚ Z VÝROBY A JDE TO SEM SLOŽITĚ Z KANADY....CHANTÚR

• Nelze doporučit obchod, který s vámi ani nekomunikuje. Před 11 dny jsem objednal hokejku (byla skladem) a objednávka je dosud pouze registrována. Psal jsem jim email, jak to s objednávkou vypadá, ale je to stále bez odezvy. Raději nakupujete jinde, pokud nechcete zažívat to co já. Nejspíš to dopadne zrušením objednávky.

Hokejova deska pro syna dosla znicena. Komunikace sice proběhla ale vymena ne ani nejaka kompenzace.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Dobrý den. Prosím Vás nelžete máme 6 mailu mezi sebou co jsem řešil s dopravcem. Cituji jeden z mailu
    ''Ne to je v pohodě, jen jsem se ptal. Ja jí budu mít defakto stejně do sklepa se synem. Tak pak dejte vědět.''Když jsem to chtěl řešit tak ne to je v poho kvůli 2000 se nezblázním nechám to pro syna na autíčka atd....Působil jste jako fér chlap..a dal jste mi najevo, že to už dal nemusím řešit a ještě jste mi nabízel spolupráci tohohle zboží v Německu..Nechápu..opravdu nechápu....Když dostanu recenzi co jsem podělal..a vím to... sklopím uši a přiznám to, ale tohle se mi nelíbí...

• Po rezervaci vybraného výrobku jsem se dozvěděl, že produkt už není dostupný. Celkově se mi toto stalo 3x za sebou, a to na různých e-shopech. Výrobek, který byl označen jako dostupný, jsem si zakoupil a pak se dozvěděl, že již není dostupný. Nevím jak systémy e-shopu přesně fungují, ale mělo by se dbát na to, aby okamžitě po prodeji byl výrobek vyřazen z nabídky na stránkách.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Zdravim delame novy web jsme uz nakej cas odpojeni od aktualizacnich feedu mame 10000 produktu to se ted v tuto chvili neda zvladnout robot nejsem

neaktuální informace o skladových zásobách

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Zdravim snazime se denne aktualizovat, ale vsechno nejde na 100% Jsme odpojeni od aktualizacnich feedu, ted se dela vsechno rucne. Dela se novy super moderni eshop. Ted je to trosku neklidny obdobi. Musime to jeste chvili vydrzet. Snazime se aspon rychle reagovat at muzete koupit popr jinde. I tak dekujem..

• Zakoupila jsem uši na hokejovou přilbu, výrobce měl být CCM. Zboží bylo zabaleno v obyčejném pytlíku nikde nebyla uvedena značka a uši jsou úplně jiné než originál. Myslím že je to jen napodobenina vyrobená z nekvalitního materiálu.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Dobrý den, na sáčku je made in usa a značka je A&R americká, která, dělá doplňky. Je to na všechny typy helem...je to za dobrou cenu..nyní je ccm opraveno na tuhle značku..a za ty peníze co Vy jste měla komplet s páskama a přezkama..jsou jen jen gumový uši..mnoho povyku pro nic...DEVIL

• nemají nabízené zboží
    • hloupé výmluvy na dodavatele

Po několika dnech byla objednávka zrušena !
    Zboží na webu uvedené že je skladem neměli .
    Zklamání...nedoporučuji.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Dobry den budu reagovat jeste jednou. Jsem Vam to mel nafotit. Ze jsem mel proste neuplny par. Jednu 13ku rukavici jednu 14ku. Meli jsme je vystaveny. Koupeny tyden pred vasi objednavkou ve sleve. Vsimli jsme si toho, az jsme to chteli balit. Jsem vam psal hned, rikam meli jsme je skladem, mohly byt u vas na druhy den. Easton ma dva sklady..jeste to hledali.. Proto jsem vam psal, ze zkusime pockat..Komunikoval jsem s vama okamzite, nekolika mailama. Easton mi za ne vydobropisoval penize. Jak jsem vam psal, ja sem mel po ksefte, takze jsem z toho taky radost nemel. A kdyby jste premyslel, tak vymluva nebyla, protoze jsem vam ten necely par chtel prodat ve sleve..jak jsem psal..Ja jsem tam moc rozdil necitil, kdyz se ta mensi pak vytahne.

Objednávku přijali, odpověděli, že objednávku zasílají, ale nic nedorazilo.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Dobry den. Zbozi bylo na dotaz. Tim se chceme vyhnout takovym recenzim. Vidim, ze nevyhneme. Nemohli jsme psat, ze posilame, kdyz neni. To je logicky. Na mail jsme psali, ze neni. Tak prosim nezkreslujte a nevymyslej te si. Dekuji DEVIL SPORT
    http://www.devilsport.cz/cs/zimni-bunda-winnwell-team?varianta_id=20619 když se podívate ty dvě vel., co jste chtěl jsou na dotaz. Zbytek je skladem..

Zboží přišlo v jiném stavu, než na kterém jsme byli domluveni. Obchod jsem vybral po předchozí domluvě s prodejcem, který nedodržel své slovo. I když prodejce napsal důvod svého pochybení, chyběla nějaká nabídka možného řešení či dokonce omluva.

Reakce obchodu DEVIL SPORT

Dobrý den p.Novotný. Dodavatel nás zradil s dodávkou zboží co nasliboval termíny. Čekali jsme o měsíc dyl na bauer, než jsem měli. mluvili jsem spolu, psal jsem maily. Dokonce bych to neposlal i v tom termínu, ale nakonec o den později. Proto to sám dodavatel poslal k vám. Dával jsem mu ještě pro vás pásku na hokejku, jako menší omluvu za čekání na brusle...a že jstě chtěl nabrousit brusle s větším žlábkem? Tohle mi zmákne profesionálně jeden chlapík u nás, ale byl 14dní na dovolené, to jsem vám psal do mailu. To by jsme nestihli vůbec, aby to syn měl včas.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• neaktuálnost e-shopu.

Obchod by mohl být dobrý, nabízí dobré ceny, Komunikativnost obchodu je dobrá. Bohužel, pokud na stánkách nabízí něco, co nemá, je to pro mne ztráta času. Se zbožím jsem měl jako dárek a ztratil jsem kvůli tomu čas.

• mají na stránkách zboží co nemají

mají na stránkách zboží co nemají

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.