• Rychlost, bohatý výběr

• naprosta spokojenost. Rychlost dodani zboži

Vřele doporučuji tento obchod. Spokojenost ve všech směrech.

vše ok

• Rychlá komunikace, na druhý den od objednání jsem měla zboží

Komunikace bez problémů.
    Rychlost jednání.
    Zboží, které jsem potřebovala, měli skladem.

Zápor bohužel ten, že na prostěradle bylo vadné očko, tudíž zboží mírně poškozené.

• +výborná komunikace

• výhodná cena

• Pred rokem moznost osobniho odberu

Tak na tento obchod sakra pozor!

Nekomunikuji, adresa z obchodnich podminek po snaze posty dorucit zasilku: adresat neznamy.

Hlasova schranka plna.

Telefonni cisla uvedena na webu nedostupna jiz nekolik tydnu.

Podrobne:
    Pred rokem jsme osobne vyzvedli detsky fusak,pri kterem se pri ctvrtem pouziti rozjel zip, a proto reklamuji. Jiz 10 dni pred vanocema jsem nekolikrat volala, ze se budu v miste pohybovat a mohla bych predat k reklamaci osobne, nebot me elektronicky reklamacni system na jejich webu nepustil dale skrz uvedeni pozadovaneho cisla objednavky (na rucne psanem paragonu c. obj. neni). Volany ucastnik pokazde nedostupny. Poslala jsem proto zasilku na adresu uvedenou v obch. podminkach a ceska posta: adresat neznamy, neni mozne dorucit, po nekolika snahach o doruceni posilaji zpet (na nynejsi zadost o den drive vzhledem k dnes zjistenym recenzim nize).Opet volam na tel. cisla uvedena na webu,jedno nedostupne,druhe ma preplnenou hlas. schranku,kde jsem nechala vzkaz i s cislem a nikdo se neozyva. Resim jiz nekolik tydnu neuspesne,bez jedine odezvy. Jednoznacne nekorektni jednani a na mysli mam i oznaceni podvodnici.

Reakce obchodu Dětský-eshop.cz

adresa pro doručení zásilek je správná, jen jak bylo psáno na stránkách tak jsme měli celofiremní vánoční dovolenou a Vánocích nikdo na našem expedičním skladě nebývá, proto jsme nebyli schopni převzít zboží. Po zjišťování informací ohledně zásilky, bylo zjištěno, že jste si sama nechala poslat balíček zpět k Vám a nikdo se nesnažil několikrát zboží doručovat, jak píšete výše.
    Telefonní čísla nebyla několik týdnů nedostupna, měly pouze hlasovou schránku z již zmíněných důvodů a to od 18.12.2018.

Vaši reklamaci jsme začali řešit ihned jak nám skončila firemní dovolená a to dle veškerých podmínek a to jak víme uznala i česká obchodní inspekce.

Mějte hezký den Onderovi

• Odesláno neúplné zboží
    • Nekomunikují o nápravě

• Rychlé dodání, skvělá komunikace, spokojenost s kvalitou a cenou

• První obchod byl naprosto v pořádku.

Na tomto e-obchodě jsem si chtěla již podruhé zakoupit na firmu dětskou zábranu. Poprvé obchod proběhl naprosto v pořádku.
    Při druhém objednání - zvolila jsem vyzvednutí zábrany na pobočce (zboží měli skladem) mi bylo telefonicky sděleno, že je poslední šance si zboží vyzvednout (jednalo se o předvánoční týden, takže nic překvapivého).
    Vyslala jsem jsem tedy kolegu pro připravené zboží (mezitím jsem měla tel. hovor s paní z e-shopu, kdy jsme si upřesňovaly adresu vyzvednutí).
    Jaké bylo mé překvapení, když kolega dorazil na místo a tam mu bylo sděleno, že zboží bylo mezitím prodáno majitelkou obchodu - odůvodnění bylo jednoduché a prosté - prý jsem nepotvrdila, zda si zboží chci nebo nechci vyzvednout (to, že jsem se ptala na jakou adresu má kolega, který již v té době byl na cestě tam má dorazit asi nic takového nepotvrzovalo)..
    Dále mi bylo sděleno, že si mysleli, že zboží budeme chtít až na další rok a tečka.
    Nebudeme chtít.
    Tento obchod tedy nedoporučuji.

• Jedina odpoved na mail, inak cele zle
    • Objednate, zaplatite, po 2 tyzdnoch sa domahate vysvetlenia co sa deje s objednavkou, odpoved je, ze sa ospravedlnuju a ze bude expedovana, nakoniec Vam pride email, ze objednavka stornovana (vygenerovany email, ze z niekolkych dovodov) Napisete, ze teda z akeho dovodu bola stornovana, kedze uhrada bola zrealizovana v den objednavky. Zrazu, ziadna odpoved. Nechajte si tych par eur, ale ide o princip. Ak ste podvodnici, chodte do certa, ak to neviete robit, tak to nerobte!

• Kromě potvrzení objednávky jsem žádné informace o době doručení nedostala.Po 2 týdnech jsem vznesla dotaz,kdy máme zboží očekávát,telefon nikdo nevzal,přišel mail,že zboží bude do týdne doručeno.Zatím nepřišla žádná informace,že bychom měli zboží očekávát.Proto nemůžu ohodnotit zboží,na nějž se ptáte.

• Rychle jednani
    • Včas doruceno

Příjemní lidé. Skvělá domluva ...

• Rychlost dodání,skvělá komunikace

• rychlý a pohodový nákup

Přehlednost a dostupnost zboží

• zboží došlo brzy a v pořádku
  • doručení trvalo velmi dlouho.

• Žádná komunikace ze strany obchodu. Žádná odpověď na e-maily.
    • Do emailu o předání dopravci neuvádí číslo zásilky, bez kterého je nemožné si změnit adresu doručení.
    • Špatně zvolený dopravce. Komunikace s dopravcem bez čísla zásilky nemožná.
    • Řidič nabídl pouze jeden čas doručení, v který většina lidí bývá v zaměstnání a nemůže si zboží na dobírku vyzvednout.
    • Po vysvětlování nepřevzetí zásilky obchodu jsem byla vyzvána o zaplacení poštovného. Bylo mi vyhrožováno vymáháním právní cestou.