• Dnes vše, jelikož si můžu nefunkční foťák pověsit na zeď

Je to super. Po roce foťák klekl a prodejce už neexistuje...

• Vše, cena i přístup

Doporučujeme

• nevrácení peněz při odstoupení od smlouvy
    • špatná komunikace se zákazníkem
    • neodpovídání na maily, dopisy

V březnu jsem si u této společnosti objednala externí disk. Nefungoval, tak jsem se rozhodla odstoupit od smlouvy. Dodnes čekám na vrácení peněz, na maily ani na dopisy nikdo neodpovídá... NÁKUP NEDOPORUČUJI, pokud chcete své peníze ještě někdy vidět!

• nič
    • neschopny obchod

apsolutne neschopny obchod,na maily neodpovedaju ,telefon nikto nedviha alebo čislo je neplatne,čakam na telefon ktory je na sklade a nasledujuci deň ho môžu poslať 3 dni telefon nikde,žiadna reakcia obchodu kedy pride.nikdy viac tento eshop!

• Nejlepší cena
    • Dobrá komunikace a bleskové dodání

Koupil jsem tablet za nejlepší cenu a byl odeslán v den objednání - takže naprostá spokojenost.

• supr komunikace
    • nejnižší cena po srovnání cen

koupila jsem zde tablet,jelikož cena byla nejnižší.tablet přišel bleskově hned po objednání,ale bohužel nešel nabíjet.S p. Křížkem jsme vše vykomunikovali po telefonu a byl mi hned poslám jiný tablet a dokonce lepší a výkonnější.takže za mě senzační komunikace a rachlost vyřízení na 1*.

• ok

ok cena,přístup

• - příšerné chování!!!!
    • - příšerná přehlednost při zasílání emailu
    • - neodeslani formuláře pro platbu a následné nepochopitelné storno

ROZHODNĚ NENAKUPUJTE!

Reakce obchodu DEPAG outlet

Tak co Vám máme na to napsat, že je dobré se naučit číst nebo že za zboží se platí apod. Akorát je podivné, že objednávku jste nedokončila, spíš chtěla něco odebrat osobně a na emailové a jiné upozornění nereagovala. Pokud je u Vás normální si něco objednat k převzetí na 100 km vzdálenost a víc, prosím ale určitě Vám nikdo nebude držet zboží 14 dní když nekomunikujete. mrzí nás ztráta obj. v hodnotě cca 100Kč ale věřím že to přežijeme :). Za další je divné že můžete psát recenzi! Jinak normální člověk zvedne telefon nebo stačí prozvonit ale to víte!

• levné ceny

Vše proběhlo jak mělo

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Cena, rychlost, ochota a pohodove jednani
    • Nevim

Take nechapu pani nize Cher nebo jak, u mne vic nez skvele. Zrejme to bude pani z konkurence.

• velke mnozstvo tovaru
    • komunikacia so zakaznikom

Uz by som tu nenakupovala. Nedostala som ziadnu odpoved na moje maily.

Reakce obchodu DEPAG outlet

Tak nevíme zda jste si spletla obchod ale podle objednavky máte email [email protected] a z něj nám nepřišla žádná zpráva pouze potvrzení objednavky z eshopu ale od vás ani čárka! Tudíž zboží Vám bylo doručeno ihned, od Vás nemáme žádný podnět atd. Než něco napíšete tak si to srovnejte v hlavě a věřte že o zákazníka jako jste vy nestojí žádný seriozní obchodník! Nasi reakci o vymahani vzniklé škody máte ve Vašem emailu z kterého nám údajně píšete. Větší křivárnu jsem již dlouho nezažil ani já ale nikdo u nás! Jsme vyhlášení tím že zákazníka informujeme hodně podrobně jak po emailu, tak telefonicky!!!! +420724410279 nakonec když Vám voláme o podání informace proč lžete nám telefony neberete! Jste ubohá!

Jsem maximálně spokojena a určitě doporučuji.

• Cena, přistup a doprava
    • Nemám nic

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nízká cena
    • Objednávka i dodání zboží proběhlo celkem bez problémů (až na nefunkční platbu Paypal).

Co se nákupu týká, tak v mezích internetového obchodování.
    Momentálně očekávám, jak se obchod zachová, když jsem mu vrátil osobně zboží a očekávám vrácení peněz za odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní (do 4 dnů s víkendem). Navíc fotoaparát nedokázal komunikovat s tiskárnou, ani přiloženým kabelem.Týden od vrácení zboží jsem ještě nedostal ani zprávu o přijetí reklamace!

Reakce obchodu DEPAG outlet

Pane Voslář! Osobně jste nic nevracel, to za prvé. Váš kamarád nám řekl že jde o reklamaci a ne odstoupeni od koupe! Zbozi se dnes vraci z reklamace kam bylo na Vaši žádost posláno! Rozhodnuti servisu je bez vady tiskne i po WIFI atd. A odstoupeni od koupe do 14 dni nam je schopen clovek starsi 18 let bud poslat emailem nebo postou nedbame nijak na presnost dle zakona a jak ostatni vedi penize vracime ihned a to nemame ani zbozi jeste zpet viz. pani Zahradniková! Žádám Vás tedy o okamžitou omluvu a kontaktování jak chcete ve věci postupovat. Příště si laskavě zavolejte nebo napište předejdete zbytečným problémům! No a k platbě GoPay se raději nehlaste i malé děcko když si přečte testovací režim neplatte tak nezaplati!

• Doprava

Trpělivost

Reakce obchodu DEPAG outlet

Janě Vám bylo vysvětleno, že zásilka je u dopravce nenalezena a jednáme o její náhradě. Když není další ks na skladě není jak Vám zboží odeslat! Pokud je mně známo věc se vyřešila a byla Vám podána informace okamžitě když se na věc přišlo a že pochybení je na straně dopravce. Jinak pro Vaši informaci dopravce reklamaci ještě nevyřídil, tudíž poškození ze všech stran je DEPAG a ne někdo jiný!