• Tento obchod je nedůvěryhodný. Prodává hodinky z dovozu, které tu nejsou certifikované. Nechala jsem si je po několika neuznaných reklamacích prověřit u výhradných dovozcú Citizen a ti zjistili právě toto. Společnosr Delux není registrována a certifikována pro prodej hodinek. Nemají ani autorizovaný servis. Prostě reklamace vracejí s cárem papíru, který si vymysleli. Nyní už reklamace pořestali vyzvedávat úplně. Je to až s podivem, jak se může člověk stále nechat napálit.
    • Výhoda spočívá v tom, že již budu hodinky kupovat pouze v kamenných obchodech

• Absolutně nedoporučuji. Prodají ale reklamace nevyrizuji. Hodinky cca 3 mesice pouzivane nevyreklamuji a vymýšlejí 1000 důvodů proc.

Absolutně nedoporučuji!

Nedoporučuji jejich hodinky *** editováno *** a reklamace neuznávájí!!!!Doporučuji jiný obchod *** editováno ***

• Cena a kvalita
    • Nevim o zadne

Doporucuji

• - nabízí značkové hodinky za přijatelnou cenu.
    • - velmi rychlá expedice znoží.
    • - pěkné a detailní náhledy na hodinky.
    • - široký sortiment hodinek skladem.

• Tragédie..nic to víc nedokáže vystihnout. Škoda slov. Zde si již nikdy nic neobjednám

Hrůůůza

Reakce obchodu DELUX.cz

vůbec nerozumíme Vaší reakci, škoda, že jste ani nenapsal, co Vám tolik vadí, asi jste si spletl obchod. Jedná se o anonymní příspěvek, který nepsal zákazník po nákupu v našem eshopu...

Tým Delux.cz

• cena, rychlost dodání

tento obchod doporučuji

• Absolutní katastrofa , hodinky už po páté reklamaci ...zboží neodpovídá kvalitě , neférové jednání, Hodinky byli zničeny vadnou opravou v reklamaci ..už nikdy víc.

Hodinky jsem zakoupila v ochodě , už po měsíci uvolněné osičky v v řemíncích , udělali výměnu , co přišli zase vypadli další reklamace....po chvilce opět tentokrát spadli z ruky rozbilo se sklo , neuznaná reklamace donutili mě zaplatit za nové sklo, když jsem ho nechala vyměnit hodinky přišli opravou totálně znehodnoceny , chtela jsem vrátit peníze a chteji po me dalších 2500 za výměnu skla u jiného technika aby vypadali jako právé, tak to je konec .....nedoporučuji ! !!!!

• Vše OK

Vše OK

• Rychlost a kvalitu.

Cena.

Myslím že vše bylo v pořádku. Zboží dorazilo opravdu brzo i v době vánočního shonu. Tímto chci i poděkovat.

Super

• prehlednost, rychlost (zbozi dorazilo jeste drive, nez bylo slibeno), dostupnost provozoven, kde si lze zbozi vyzvednout
    • zadne

• přehlednost zboží
    • dobrá cena
    • rychlost dodání

maximální spokojenost

• Přehledné stránky, superrychlé odeslání, hodinky úžasné. Doporučuji všem!
    • Žádné.

Přehledné stránky, kvalitní zboží a příznivé ceny. Superrychlé odeslání zboží.

• solidní jednání,originální zboží

velký výběr,přehledné stránky,kvalita