• Kvalitní zboží, slevový kód a rychlé odeslání objednávky :-). To vše přispělo k tomu, že jsem se svým nákupem velmi spokojená :-)

Krásné zboží, skvělá informovanost, rychlé doručenío

• Vše v nejlepším pořádku, kvalitní zboží, velmi rychlé doručení, jsem spokojená. Obchod určitě doporučuji.

Dlouhý dodací termín, nekvalitní zboží.

Reakce obchodu Dekortextil.cz

Dobrý den

Je nám líto, že nejste s froté prostěradlem spokojena.
    Jedná se o neprodávanější typ prostěradel, kde je gramáž 190g/m2, jak je uvedeno v popisu.
    Objednala jste si atypický rozměr, u kterého je vždy delší dodací doba, protože se šije na zakázku dle
    Vašeho přání.
    Vzhledem k tomu, že se jednalo o předvánoční období, dodací doba se protáhla na
    8 pracovních dnů za co se omlouváme.

TIP:
    V případě, že si nejste jistí nákupem určitého výrobku, prosíme o telefonní kontakt, kde Vám
    rádi pomůžeme s výběrem zboží.

Dekortextil team
    mobil: 774 726 400

• Pestrý výběr
    • Rychlost vyřízení objednávky

• Rychlost dodání zboží.
    • Záclona je kvalitní a pěkná.

• Nereagují na email.
    • Objednala jsem si bílé povlaky a ubrusy. Jeden povlak byl do žluta, ale na stránkách mají udanou barvu bílou . Nevím jestli nerozeznají sněhově bílou a smetanovou, nevím jak tu barvu nazvat. Samozřejmě se mi to nehodí k ostatním objednaným věcem. Na e-mail neodpověděli, tak nevím jestli je v této barvě tento konkrétní kus, nebo všechny tohoto druhu zboží. Další si objednávat nebudu, nemám jistotu že to bude opravdu bílé.

Reakce obchodu Dekortextil.cz

Dobrý den

Do dvou dnů od obdržení Vašeho e-mailu jsme Vám odeslali odpověď.
    Omlouváme se, že jsme nereagovali ihned, ale bohužel v předvánočním období vyřizujeme spoustu e-mailu
    ohledně objednávek, děláme cenové kalkulace na atypické rozměry... Proto dochází k mírnému skluzu.

Co týče Vaše reklamace odstínu bílé barvy. V našem e-shopu se snažíme jak nejpřesněji prezentovat různé odstíny
    výrobků. U bílé barvy je to docela problém určit přesný odstín, když se ještě nejedná o smetanovou barvu.
    Objednala jste si 2 různé dezény v odstínu bílé barvy. Nejedná se o jeden výrobek v různých odstínech.

Dle obchodních podmínek máte možnost zboží vrátit do 14 dnů. Na naších stránkách je taky uvedeno telefonní číslo, kde je možnost konzultace. Pokud jste potřebovala okamžitou odpověď, mohla jste nás kontaktovat a spolu bychom našli řešení. Naším zákazníkům se vždy snažíme maximálně vyjít vstříc.

Ještě jednou se omlouváme, že odstíny bílé barvy u dvou různých výrobků nebyly ideálně shodné.

V případě dalších dotazů, prosíme o kontakt

Dekortextil team
    mobil: 724 170 170

• Velmi rychle dodání objednaného zbozi

Obchod dodává kvalitní zboží a hlavně provedení není nijak předplacené- hodí se do každého interieru

Překvapivě velká rychlost dodání, rozměry podle mých požadavků + dárek zdarma, doprava a dobírka zdarma. Není co vytknout ,,Perfektní obchod"

• Neskutečně rychle vyřízení

kvalitní

dodání bylo rychlé

Velká spokojenost

• kvalitní zboží za super ceny

Obchod proběhl bez problému a rychle. Doporučuji.

Skvělý obchod

• Bohatá nabídka zboží
    • Přehledně zpracované informace a ukázky zboží
    • nemám žádnou

celková spokojenost

Obchod nema chybu vrele doporucuji rada se budu vracet

rychlé dodání