Potah krásně sedí, jsme spokojení.

To co nabízejí na webu na ušití dodali po objednávce do slíbených 2 týdnů v perfektním stavu. S provedením zakázky jsem naprosto spokojená.
    Nedělají skutečné zakázkové šití pro to, co si vymyslíte podle sebe, to jsem si nakonec nechala ušít jinde (potahy na polštáře) a koupila na to u Dekoria látku. Tu jsem doobjednávala o 3 týdny později, kdy společnost přešla pod Polského vlastníka s polským bankovním účtem - u doobjednávky látky za 770Kč byl 200 Kč poplatek za zahraniční platbu ...

Opakovaně dobrá koupě; jsem spokojená.

Velký výběr zboží. Kvalitní provedení.

• velký výběr látek
    • kvalita
    • možnost zaslání vzorků zdarma

Výběr látek je opravdu velký, látky jsou podrobně popsané a spektrum výrobků z nich je velmi široké. Zatím jsem si koupila jen sedák (a objednala vzorky), každopádně ten je krásný a kvalitní. Budu se těšit na další produkty, až si konečně vyberu nejvhodnější látky.

• Výběr látek

• Možnost telefonické konzultace a poradenství před nákupem

zakázka přišla rychle, před avizovaným termínem,
    a vypadá to velice dobře,
    určitě si objednám další díl

• Jsou bezva, fungují stejně jako jejich potahy

• rychlé jednání a komunikace, vstřícnost

Obchod doporučuji

• velký výběr, příjemná komunikace, snaha vyhovět

objednala jsem několikrát, vždy krásné dekorace velmi spokojená

Objednávala jsem na míru šitou římskou roletu větší velikosti. Řídila jsem se pokyny pro měření, vše dopadlo na výbornou. Provedení krásné.
    Akorát menší zpoždění, ale v dnešní době a po svátcích, chápu....
    Děkuji

komplexní služby

Vše bez problémů.

• Vstřícná komunikace
    • Spolehlivost

• Rychlé jednání, neotřelé zboží, výběrové látky

Nakupovala jsem už několikrát, vždy bez problémů, obrázky v eshopu dobře udělané, odpovídají skutečnosti. Výhodou jsou detailní fota produktů, kde je vidět přiblížení a detaily

• Cast produktu dorazila v jine barve, nez bylo objednano
    • Cast produktu je trochu odrena
    • Balik mi byl zavezen domu, i kdyz jsem zadala vyzvednuti na poste
    • Kdyby se nejednalo o vanocni darek a byl by cas a chut na reklamaci, urcite bych vyrobek vratila.

Reakce obchodu Dekoria-style.cz

Pěkný dobrý den,

spokojnost klientů je pro nás na prvním místě a snažíme se udělat pro to maximum.
    Měla jste zadáno doručení na adresu s ulicí a číslem popisným, proto byla zásilka odeslána na tuto adresu. Pokud jste měla požadavek dodání na poštu, měla jste zadat dodací adresu Pošta ..., případně napsat požadavek do poznámky objednávky.
    Dodatečná telefonická nebo emailová komunikace, nejen ve zvláštních případech, ale při každém Vašem přání neuškodí a jen přispěje k větší jistotě při objednávce.

Pokud jsme něco přehlédli při balení Vašich hrnků, pak se omlouváme za tuto situaci. Zásilku jste obdržela 27.11., takže bylo dostatek prostoru na případnou výměnu nebo vrácení zboží.

Vaše Dekoria-style.cz

• Velký výběr látek a doplňků, profesionální ušití produktů

Nechala jsem si šít už druhý potah na další pohovku Ektorp, vše sedí, perfektně šité. Látky jsou zcela něco jiného - vzory i materálově, než originály od Ikea.

Seriózní jednání, rychlé doručení, kvalitní ušití.