• Dlazba je nadherna!
    • Puvodne vybrana dlazba z obchodu 60km daleko (protoze byla skladem na jedinem miste) a odmitli ji dovezt, ze to musim objednat na blizsi prodejne

• Nemám připomínky

• Otevřeno brzy ráno, když jedu po práci domů
    • Lepší ceny u některých druhů zboží
    • Otevřeno pouze do 17 hodin

• Vše profesionální. Obrovský výběr i mimo stavebniny.
    • -

Vše rychlé.

dotaz je rychlejší než zboží

Vše ok

• velký sortiment zboží
    • dobré ceny

• spolehlivost
    • delší dodací doba

• nejlepsi ceny
    • mnoho zbozi skladem
    • osobni pristup

Prodali jste mě paletu za 220,- a tu samou když jsem vracel jste pak vzali zpět za 160,- . To se nedělá.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se, pokud jste nebyl spokojen s naším přístupem k vrácení palet a obalů. Chápeme, že tato situace mohla být pro Vás frustrující. Naše "Pravidla pro vracení palet a obalů" jsou vystaveny na našem webu www.dek.cz a jsou navržena tak, aby byla transparentní a jasná pro všechny naše zákazníky.

Podle těchto pravidel je možné vratné palety a obaly vrátit do 90 dní od dodání zákazníkovi. Při vrácení je zákazníkovi dobropisována prodejní cena snížená o opotřebení palet a obalů, což zahrnuje vlastní opotřebení palet a obalů, manipulaci v rámci Stavebnin DEK a.s. a manipulaci při vrácení obalů výrobci či dodavateli zboží.

Rozumíme, že tento postup může být pro některé zákazníky nový a může vést k nedorozuměním.

[email protected]

• jediný dodavatel TopStone v okolí
    • již 10 dní čekám na zboží
    • zatím bez informací o stavu

V květnu koupíte v prosinci postavíte

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme Vám za Vaši recenzi a omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávkou. Termíny dodání se prodloužily kvůli změnám v objednávce, konkrétně výměně objednaného zboží za jiné. Vaši žádost o vrácení peněz jsme zaznamenali a finanční prostředky Vám budou dnes zaslány zpět.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže a děkujeme za Vaši trpělivost.

[email protected]

• Objednáno 27.4. - dosud zboží nedorazilo.Po tf. Urgenci se nic nezměnilo.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za zpoždění a komplikace spojené s Vaší objednávkou. Rádi bychom Vás informovali, že zboží bude dnes k odběru na pobočce. Prosím, vyčkejte na email s výzvou k vyzvednutí zboží.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

• slušné ceny
    • milý personál

zboží nebylo skladem u DEK, ale skladem někde u dodavatele, dodací lhůta dlouhá, doprava drahá ....

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme Vám za Vaši recenzi.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s dostupností zboží. Bohužel, vzhledem k omezenému prostoru ve skladech a na našich pobočkách, není možné mít veškerý sortiment vždy skladem. Spolupracujeme s dodavateli, abychom mohli nabídnout co nejširší výběr produktů, i když to může občas znamenat delší dodací lhůty a vyšší náklady na dopravu.

Děkujeme za pochopení.

Skvělá rychlost, příjemný přistup

• Rychllst dodání
    • Nemám

• široká nabídka

Ze dvou kusů byla jedna láhev otevřená, zapáchající a nekonzistentní. S ohledem na cenu a operativní potřebu použita jen 1 a ta špatná do koše. Dále není co řešit.

Velmi rychlé od zadání objednávky.
    Vydali mi zboží těsně i když jsem dorazil těsně před zavírací dobou.