Nákupy v tomto obchodě rozhodně nedoporučuji. Po objednání zboží, okamžité úhradě byla ze strany obchodu po pár dnech objednávka zrušena a zboží mi nebylo odesláno. Bez jakékoli komunikace, udání důvodu. Tragické, neprofesionální jednání. Tady už nikdy více.

• Zboží nedorazilo, na e-mail nereagují, telefon udaný v kontaktech je nefunkční.

• Objednávka byla zrušena že strany obchodu, ale nikdo se mi to neobtěžoval sdělit, zjistila jsem to tak, že mi zpět na účet přišly peníze.

• Nic pozitivního
    • Objednávka potvrzena, ani po třech týdnech nic nepřišlo nikdo neodpovídá na maily, naprosto bez reakce, určitě nic neobjednávat a hlavně neplatit předem

• Nekomunikují!Zboží stále nemám(po 10ti dnech od objednání)

• Nikdo už dva týdny nekomunikuje, darek co jsem měla objednány na začátku prosince mi určitě do vanoc nedorazí

• Obchod uvádí, že zboží je skladem a ihned po objednání přišlo pouze potvrzení objednávky a po týdnu žádné další informace o odeslání zboží a informaci, kdy zboží bude expedováno nebo kdy dorazí a to i přes to, že jsem tam několikrát psal dotaz. Žádná odpověď a reakce na mé dotazy přes e-mail. Telefonicky nebyl obchod dostupný. Na základě této zkušenosti nemohu obchod doporučit. Ještě, že jsem na dodávku nespěchal a mohu objednat jinde, což také v následujících dnech plánuji, pokud se nevzpamatují a neodešlou to. Rozhodně nelituji, že jsem neplatil předem (u neprověřených obchodů to nedělám).

• Po objednání žadná odezva, zboží zatím nedošlo jen dotazník spokojenosti tedy spíše nespokojenosti.

• Prodejce nereaguje na e-maily a telefon je vypojený.
    • Zboží zaplaceno, avšak nedorazilo.

Zboží zaplaceno, avšak nedorazilo. Obchod nereaguje na e-maily a telefon je vypojený.

Dosud jsem objednávku neobdržela, obchod nereaguje na můj e-mailový dotaz ohledně stavu objednávky. Určitě nedoporučuji.

• Nemohu hodnotit obchod, když jsem objednávku neobdržela.

• Objednávka potvrzena, zboží nedoruceno. Obchod nereaguje.

Po 12ti dnech nic neprislo a nereaguji ani na dotaz ☹️

Zbozi nebylo doposud dodano - 10 dnu od objednani. Mela jsem parfem na vikend k narozeninam... doted ani nevim, zda zbozi odeslali nebo ho nemaji, nic. Bez jakekoliv reakce.

• Ani po emailu, ve kterem jsem se ptal jak je na tom objednávka, nikdo nekomunikuje.

• Vubec se neozvali

Spokojenost s komunikací i včasnou dodávkou

Zboží bylo objednáno do zásilkovny Ostrava - Bělský les , Bohumíra Četyny
    3025/15. Zásilky ze všech jiných e - shopů dorazily. Kde je chyba ?

• Pěkné zboží za dobrou cenu.

Pěkné zboží za dobrou cenu. Rychlost doručení.

• Rychlé spolehlivé doručení.

Vše vpořádku. Doporučuji.