• Výhoda obchodu neexistuje žádná!
    • Nevýhoda je ta, že zboží za pět týdnů nedorazilo a nikdo ve firmě nekomunikuje

Otřesné. Nebrat.

Myslel jsem si, že ty předešlé negativní recenze obchodu jsou jen nějaké pomluvy, nedbal jsem a 11.2.2019 jsem objednal. Byla to chyba, obchod opravdu nereaguje na imeily, telefony má uvedené tři, jeden neexistuje a druhé dva jsou nedostupné. Na stránkách má uvedeno dodání do týdne, v potvrzení dodávky do 14 dnů a dnes je to třetí týden a stránka na internetu hlásí PROVOZ UKONČEN, tudíž nelze ani objednávku zrušit. Proto končím se snahou se nějak dohodnout a objednávám u jiného dodavatele. Ještě že jsem nezaplatil předem.

Ukončení činnosti webu.

komunikace veškerá žádná, nikdo mě neinformoval kdy zboží obdržím. Čekala jsem 11 dní....matrace potřebuji na spaní a nebudu čekat 2 měsíce. Už od Vás nikdy žádnou objednávku!!! Nejste na trhu jen vy!

Ukončení činnosti webu.

• Volaná telefonní čísla jsou nedostupná, na email jsem nedostala odpověď, nevím zda zásilka přijde poštou na dobírku, žádná reakce a ani odpověď.A navíc mi přijde email, jak jsem spokojená s výrobkem (přehoz patchwork). Co k tomu dodat....
    Milena

• Naprostý nezájem o zakaznika

Reakce obchodu www.davlen.cz

V jakém smyslu? Zboží již není možné dodat. O stornu jste byl informován emailem. Co víc je potřeba?

Tým Davlen.cz

• Objednávka byla zrušena obchodem z důvodu nedostupnosti zboží. Komunikace naprosto bez problémů.

Byla jsem příjemně překvapena rychlostí dodání matrace. Vše proběhlo v pořádku.

• Obchod jsme si vybrali kvůli ceně

Obchod nás informoval, že je zboží objednane a pak nám volali, kvůli dopravě

• matrace přišla sice po termínu ale víc mi vadilo , že se nikdo nenamáhal ji pořádně zabalit. pouze tenký igelit zamotaný lep.páskou.
    • velikost 2x1.5 m se určitě špatně balí ,ale s tím by měl obchod počítat !!!
    • obal přišel roztrhaný a zboží špinavé. museli jsme hned vyprat. Nebýt pár dní do vánoc - poslal bych to zpět.ale to bych nestihl vánoční dárek , protože dodací lhůta je hrozně dlouhá. Obchod zboží nevlastní a teprve ho objednává jinde.
    • vzkaz prodejcům : BALIT ! BALIT ! BALIT !

Reakce obchodu www.davlen.cz

Pane Kotyševe, za způsobené problémy s přepravcem s omlouváme.

Tým Davlen.cz

Děkuji, vše proběhlo rychle.

• rychlost a spolehlivost

viz výše

• super

• velmi profesionální přístup
    • rychlost dodání
    • doprava zdarma
    • kvalitní zboží

upřímné doporučuji, jsou fakt dobří a je vidět,že práce je baví

Díky za upřímnost!

Davlen.cz

• Po malém nedopatření slušné jednání.Slušné ceny.

Obchod doporučuji.Výhody viz.výše.

• Matrace za slušné ceny
    • Vynikající komunikace
    • Stálice na trhu

Reakce obchodu www.davlen.cz

Děkujeme Stando za pozitivní reakci. Na trhu jsme již 9. rokem a vždy byla jedna z našich priorit starost o zákazníka na nejvyšší možné úrovni.
    Hezké sny na Lucka Wellness!
    Přeji příjemně prožitý vánoční a silvestrovský čas!

Jiří Procházka, majitel eshopu.

• Vzhledem k tomu, že jedná o matraci, tak musím kladně hodnotit rychlost dodání, v jiných eshopech to bylo 14 dní a více.
    • Špatná komunikace s dopravcem. Do emailu mi přišla informace od eshopu, že matrace je předána dopravci a dorazí následující pracovní den, na který jsem si vzala dovolenou a matrace nedorazila.

Hodnotím kladně.

Reakce obchodu www.davlen.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. Za pochybení ze strany přepravce se omlouváme. Zjednáme nápravu tak, aby se již neopakoval podobný problém.

• obědnani z domova

kromně darku ktery ještě nedorazil jsem spokojena.

Díky za recenzi.

• stejné jako jiné internetové obchody
    • chápu, že cena na internetu je daná, ale když mi pak dorazí zboží, na kterém je napsáno, že ho zřejmě v kamenném obchodě prodáváte se slevou, že se ho zbavujete, tak se jako zákazník cítím ošizená

Zkušenost s obchodem je průměrná. Dodací lhůta a stab zboží v pořádku. Doporučení mohu dát jen ve smyslu, že nákup proběhl v pořádku a bez problémů, jen obchod ničím nezaujal, což v tak veliké konkurenci může být považováno za mínus. Na vnitřním obalu zboží (konk. taška na přikrývku) bylo na několika místech fixou napsáno, že se tato přikrývka vyskytovala někde asi v kamenném obchodě se slevou - takže teď mi to bude ta taška, když v ní budu přikrývku skladovat, stále připomínat, že jsem ji mohla mít skoro o 500,- levnější:-(.

Reakce obchodu www.davlen.cz

měla jste objednávku s dopravou zdarma, sleva se vztahovala na osobní odběr zboží na prodejně.

• výhodné ceny
    • doprava zdarma
    • k některému zboží dárek (polštář) zdarma

První dva nákupy byly naprosto v pořádku, u třetího nákupu obchod nekomunikoval, nedalo se tam ani dovolat
    Pak jsem se dozvěděl, že kamenný obchod již nemají, pouze mají webový shop
    No tak snad se situace zlepší, možná jim dám příště šanci...

Pane Marku,

komunikace probíhala emailem. To, že kamenná prodejna je momentálně uzavřena nemění nic na chodu eshopu. Pouze jsme neodstranili telefonní čísla, které směřovali na prodejnu.
    Velmi rádi vás uvítáme na našich stránkách, pokud se rozhodnete u nás znovu nakoupit.

Tým Davlen.cz

• levnější než nabídka u výrobce!

Jsem spokojen - doporučuji

Děkujeme za Vaši recenzi,