• Slušně ceny
    • Porovnávala jsem na Heurece
    • Nevím o žádných

Perfektní i pro starší auta

• Objednané zboží po třech týdnech nedodané,žádná komunikace

Nedoporučuji

Nezaslali ani nepřiložili fakturu k objednanému zboží. Osobní předání zboží bylo bez jakéhokoliv dokladu.

• Cena, rychlost.

Doporučuji.

• Špatně spočítaná cena ( neumějí sečíst 2 čísla samozřejmě v neprospěch zákazníka ), nulová odezva na dotazy mailem a neuvedený zádný telefonní kontakt

Již zde nic nikdy nekoupím

• Zajímavý a velmi široký sortiment
    • Příznivé ceny zboží
    • Levná doprava zboží přes síť Zásilkovna.cz
    • Obtížná komunikace schůdná jen přes mail

Měl jsem smůlu, že se zrovna mnou objednané zboží někde v Datreku schovalo.
    Nakonec vše dobře dopadlo.
    Těm, kteří nespěchají, mohu doporučit!

• RYCHLOST

KDO UMI, TEN UMI.

• po delší době aspoň zavolali zpět.
    • Po zaplacení celkové částky přes bú s odesláním na učet cenu navyšíli o 350,- Kč, jestli to chci prý zaplatit dobírkou. Po sečtení půvoní částky(odeslané vč. dopravy) a těch 350,-Kč by se jednalo o zboží dražší, než v kamenné prodejně kdekoli ve městě. Po odeslání 2 emailů, že chci poslat peníze zpět a o zboží nemám zájem jsem nedostal ani peníze,ani odpověď. Po 10 dnech volali, že o mailech nic nevěděli další den poslali peníze zpět.
    • - Ty nervy, jestli peníze ještě někdy uvidíte nikomu nepřeji.

Pro malé věci, které zaplatíte a nemusíte nic řešit, proč ne, ale pro řešení nejasností ohledně objednávky NEDOPORUČUJI!

• Cena na webové objednávce byla jiná než mi nakonec účtovali
    • Na emaily nereagují
    • Nelze se dovolat
    • Ani po třech týdnech mi nevrátili peníze

Moje objednávka byla na 1 567,39 Kč. To částka byla v košíku a emailu s informacemi jak zaplatit převodem.
    Pak mi došel email s textem: "do vaší objednávky byla přidána částka za olověnou zálohu, která je uvedena v popisu u produktu.". To bylo o několik set navíc než bylo v košíku a tak jsem požádal o zrušení a vrácení pěněz, které jsem na základě jejich původního emailu již odeslal.
    Je to již tři týdny a částka mi nebyla vrácena, na email nikdo neodpovídá a telefonní číslo, které je uvedené na Heurece nikdo nezvedá. Na jejich webu, žádné telefonní číslo ani uvedené není.

• Dle mě má obchod pouze jednu výhodu a tou je cena
    • Vše krom ceny. Komunikace pouze mailem na který stejně nikdo nereaguje nebo se strašnou odezvou. Potvrzení o vytvoření objednávky dojde až za několik hodin od zakoupení, kdy to někdo přijme. Informace o zpracování a odeslání objednávku žádná. Na PPL ani nezadán mail, takže ani z PPL žádná informace pouze telefon v den kdy to vezli.

Prostě pokud Vám jde o cenu a ta byla v mém případě opravdu zajímavá (o 1/3 levnější), tak se to dá risknout. Já to zkusil a vyšlo to. Ale je třeba kupovat věci, kde nepředpokládáte reklamaci nebo vracení zboží (pač s tou komunikací si to nedovedu představit, alespoň ne skrze prodejce) s velkou časovou rezervou (pač mně šla zásilka 4 prac. dny + víkend a přitom to bylo skladem).

První navyšíli poštovné o 400% a pak vůbec nekomunikovali.

Nejsem odborník na auta. Kladně hodnotím vstřícnost a komunikaci.

• Vubec ne zvedají telefon
    • Klame zákazníka
    • výmluva

nedoporučuji protože nabízené zboží za nabízenou cenu zrušily z důvodu poškození ale ten samí den ho zdražily cca 700 kč tak to je asi něco špatně.

• je to v pohodě

• rychle a efektivně

• funguje jak má

spokojenost

• Hůře označené výdejní místo

ok

Nakoupil jsem z důvodu rozumné ceny.
    Objednal jsem náboj kola s ložiskem od firmy MOOG a přišla mi rozbalená krabice od firmy MOOG a v ní náboj kola s ložiskem od Korejské firmy ILJCEN. Bohužel jsem auto potřeboval, takže jsem smontoval a budu se modlit, aby to něco vydrželo. Zatím mi svítí kontrolky na ABS a ASP. Doufám, že zhasnou.
    Dodací doba tragická. Objednávku dostali v úterý ráno a další týden v pondělí jsem si ji mohl vyzvednout. Jednalo se o dodání zboží z Prahy do Plzně. Své v tom sehrála i zásilková služba Zásilkovna, která obdržela zboží ve čtvrtek odpoledne a do Plzně ho dovezla v pondělí dopoledne.
    V obchodě mi vyšli vstříc se sloučením dvou objednávek a zasláním v jednom balíčku, čímž jsem ušetřil na poštovném, ale to je asi jediné pozitivní co k obchodu DATREK mohu napsat.

• Čekal jsem 15 min než někdo přišel