• Rychlé jednání od objednání zboží po doručení

• Dobré ceny
    • Informace o stavu objednávky

Vše v naprostém pořádku.

• Prodají za jakoukoliv cenu bez ohledu na zákazníka

Dnes si šla má žena koupit obal na mobil Vivo Y35. Navštívila prodejnu DATES MOBILE v Opavě v OD Breda. Dostala informaci, že na takový mobil nemají a že snad ani ještě nejsou na trhu a že můžou dopasovat nějaký jiný obal. Tak tam vybrali nějaký od k Samsungu, který jakž takž seděl. Žena jakožto technicky neznalá uvěřila, že nebude mít problém.
    - jedna čočka fotoaparátu je z půlky zakrytá (vypadá jako čidlo)
    - půlka přisvětlovacích diod zakrytá
    - výřez na VOL + - nesedí (i když ovládat se jakž takž dá)
    - chybí výřez pro spodní mikrofon
    - vícero nesrovnalostí už jsem nehledal....

Vydal jsem se oba vrátit na což paní vedoucí "prodejny/stánku" odvětila, že peníze nevracejí (maximálně mi ho vymění za něco jiného z nabídky) a že mé ženě dala na výběr - koupit nebo jít. Místo toho aby prodejce řekl, že nemá brát nic jiného, tak nechal zákaznici uvěřit, že vše bude OK a nemusí se bát.
    Zkusím si najít kontakt na nadřízené a reklamovat chování prodejce tam.
    Vyhněte se jim obloukem. Hlavně vy, co nemáte technický rozhled. Nevěřte jim ani nos mezi očima a jděte koupit jinam!

UPDATE 24/11/2022
    Po emailove komunikaci s nadrizenymi nam bylo prislibeno vraceni penez, coz bylo take zrealizovano.

• Zádná výhodna není
    • Už NIKDY VÍC!
    • Na prodejně pán, který lže a směje se vám
    • Opravdu doporučuji nekupovat
    • Jenom problémy

Koupila jsem u dates mobile v Opavě nabíječku na iphone. A cca po 2 měsícich přestala fungovat. Jak jsem jí kupovala, tak jsem se ještě pána na prodejně ptala, jestli musím mít paragon, kdyby náhodou. On mi řekl, že nemusím a že můžu nabíječku kdykoliv reklamovat. Já jsem si naštěstí paragon, který mi dal vzala. Po cca 2 měsícich ani ne, nabíječka přestala fungovat - NEČEKANĚ. Šla jsem na prodejnu v Opavě reklamovat. Nejdříve tam byla slečna, která mi řekla, že je brigádnice, že to neumí a máme přijít jindy. Samozřejmě mi to mohlo být jedno, že ona to neumí, ale byla příjemná, tak jsem to neřešila. Když jsme přišli další den, byl tam pán, který nám nabíječku prodával. Byl velice neochotný a drzý s takovým chováním jsem se ještě nesetkala. Řekl, že mi to nevyreklamuje i když je podle zákona 2 roky záruka. Že prý u vás se vztahuje záruka pouze na kryty a mobily, ale na nabíječky ne. A když jsem chtěla kontakt na šéfovou, řekl že nám ho nedá. Co mě nejvíce dostalo, tak se zeptal, že jestli máme od toho krabici, tak jsem řekla že opravdu krabici nemáme, že krabice od spotřebičů a nabíječek doma neskladuji. A on, že kdybych krabičku od nabíječky měla, tak mi jí vymění a tu mojí nabíječku dá do vitríny na prodej. No čuměla jsem na něho jak blázen, že chce nefunkční nabíječku dát znovu do prodeje. Nabíječku teda nevyreklamoval. Začala jsem to řešit, psala jsem e-mail na prodejnu do Opavy, ten stejný pán se ozval bez jakékoliv omluvy, že máme přijet. Přijeli jsme teda zase na prodejnu, kde si sám vyzkoušel, že nabíječka opravdu nejde. Dala jsem mu k tomu paragon, který mi on sám dal a pán si zase našel nějakou hnusnou výmluvu a tvrdil, že s účtenkou, kterou nám dal, to nejde vyreklamovat. A když jsem mu řekla, že tuhle nám dal tak se mi vysmál a řekl, že to je tvrzení proti tvrzení. Takové chování jsme nezažili v žádné prodejně! Ne jenom, že jsme museli 3x s malým 2 měsíčním miminkem jezdit, jak si nějaký kluk od vás z prodejny píská, ale on se ještě nám vysměje do očí, že nám stejně nikdo nic neuvěří. Tím pádem jsme se s přítelem rozhodli, že tohle normálně nahlásíme na COI. 3x jsme zbytečně jeli na prodejnu, bez omluvy, ještě se nám smál, kecal nám. Opravdu hnus!

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychle informovali o tom, že poslední kus co mají na skladě je poničený. Nabídli alternativu

Po 3 dnech po objednání jsem dostal info: "objednané zboží nemáme skladem a nevíme vám jej doručit musíme vámi vytvořenou objednávku č. stornovat. " Proč to máte na netu k objednání? Ztratil jsem drahocený čas, protože uvedená značka docházela a po 3 dnech marného čekání jsem ji již uvedenou značku nesehnal. Dates Mobile nikomu nemohu doporučit, pokud se mu nechci pomstít.

• Absolutní spokojenost. Objednala jsem a zboží dorazilo obratem. Na rozdíl od jiných prodejců, kteří inzerují zboží skladem, dokonce vás ho nechá objednat a pak ani nenapíšou, že ho již nemají.

• Termín a cena
    • žádná

• Nekvalitní zboží
    • Předražený v poměru cena/ kvalita

Pro tento obchod jsem měl/a možnost v minulosti pracovat. Pouzdra a kryty pochází z Aliexpresu, takže kdo chce, ať sk projde nabídky na Aliexpresu a bude to mít desetinásobně levnější s ve srovnatelné kvalitě.
    (Pobočka Hradec Králové)
    Omlouvám se za anonymitu.
    Odpověď DatesMobile nepotřebuji.

Posílal jsem jim na výkup úplně nový, NEROZBALENÝ mobilní telefon. Jejich cenová nabídka byla 31 800Kč a i když jsem si představoval cenu vyšší, tak jsem na ni nakonec přistoupil. Telefon jsem teda zabalil a odeslal. Po tom, co jim telefon přišel, mi najednou napsali, že se za tu dobu, co byl telefon na cestě (asi 4 dny) výrazně snížila hodnota, a že mi nabízí aktuálně 29 200Kč. To mě samozřejmě pěkně naštvalo, tak jsem od výkupu odstoupil a požádal o zpětné zaslání. No a jak mi telefon došel, tak jsem se nestačil divit!! Krabička byla rozbalena z originální zatavené fólie, byla přeřízlá nálepková ,,plomba" a telefon vybalen z ochranné fólie!!! Ale sakra proč, když jsem jim jasně psal, že za tu cenu žádný telefon rozhodně prodávat nebudu??!! Toto jsou normální hov***!!! Nehoraznost!!

dobrý výběr

• Rychlost,vyborna komunikace

Sem moc spokojena

• rychlé vyřízení objednávky, rychlé dodání

• Vse v poradku, obchod funguje jak ma
    • Za me dobry, nema chybu

Na dotaz k produktu me bylo odpovezeno a zbozi bylo presne ve stavu odpovidajicimu popisu sdelenemu v odpovedi. Jednalo se o novy mobil pouze vybaleny, nikdy nepouzivany. Za me dobry!

• Vánoční dárek doručili v termínu i v časovém tlaku.
    • Asi nekontrolují zboží před expedicí, ochranné sklo má výrobní kaz.

Rychlost, spolehlivost.

Zboží už nebylo na skladě.

Obchod mi bezdůvodně stornoval objednávku.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vaše objednávka byla stornována z důvodu, že jsme objednané zboží neměli skladem my a ani náš dodavatel, o čem jsme vás informovali mailem. Děkujeme však za vaši zkušenost a věříme, že se v budoucnu vrátíte se nákupu na našem webu či prodejně.
    DATES MOBILE