• Nikdo se mnou dosud nekomunikoval.Na uvedenem telef.cisle se ohlasila jina firma,nez Darky s radosti.Pan se omluvil,ze objednane zbozi nemaji a majitel firmy Darky s radosti s nim pry ani nekomunikuje.

Je to doposud ma nejhorsi zkusenost s internetovym obchodem.

• rychlost , přehlednost, komunikace
    • doprava PPL - těžká domluva, volali mi abych si já přijela několik kilometrů, že on zajíždět nebude. problém domluvit časy. když jsem domluvila osobu v daný čas na přebrání, nepřijel, že během dne. již nikdy PPL

velmi rychle doruceno, chvalim

Je to solidní obchod.

Přišlo mi jiné zboží než bylo na obrázku.

• Zboží objednáno před 10 dny,stále nedorazilo,zatím nepřišlo ani vyjádření obchodu,zda zboží nemají skladem,popř. omluva

• rychlost, cena, bezproblemova vkomunikace
    • zadne jsem nezjistila

spokojenost

• rychlost a velmi dobrá komunikace
    • záměna zboží

OK

• měli co jsem chtěl
    • píší že za 24hodin dodají, přišlo až za 5 dní.
    • Navíc zboží bylo povrchově odřené, zlatá cihla má svítit a né být zašlá a poškrábaná až na holý kov.

Průměrný nákup

Hodinky nefunguji

Zbozi dorazilo o par dni pozdeji a trosku poskozene (pomackane). Ve srovnani s nekterymi jinymi eshopy je to ale porad skvely vysledek :D.

• To co jsem kupoval bylo levné.
    • o žádných nevím.

Kupoval jsem prvně a dobrý.

• rychlost výběru z domova
    • rychlost dodání

plně doporučuji

• v dopravě není vidět možnost doručit přes Zásilkovnu,až po potvrzení objednávky

Výborná komunikace i při zpoždění placení ze strany bankovního účetnictví. Vyhověli mě nakonec i s potížemi placení převodem. Sami mě kontaktovali na telefon. Díky Talik

Je to vyborna vec urcite doporucuji. S pritelem objednavame darky jen tady .

• E-shop nabízí dopravu a balné zdarma při objednávce nad určitou hodnotu, takže jsem objednala zboží tak, abych této hodnoty dosáhla. Nepříjemným překvapením však bylo, že mi naúčtovali i poštovné a balné. Při dotazu, kde se stala chyba se z e-shopu ani neobtěžovali odpovědět, což považuji za slušnost. Více si v tomto obchodě neobjednám, ač jsem se zbožím byla spokojená. Nelíbí se mi, když lžou a naúčtují poštovné a balné i při splnění finanční výše objednávky.

• Drahá doppravado

Dobrý

• bezproblémový nákup
    • široký sortiment,vybere si každý