• ceny

• Mám ho blízko u domu.
    • Příjemné prostředí

Produkt není kvalitní

Reakce obchodu DameProtein.cz

můžete nám prosím sdělit co se stalo?
    Děkujeme.

Skvělá komunikace

• rychlé poslání
    • jednoduché stránky, snadná orientace

• V neděli večer objednáno v úterý doma.

• Objednáno a brzy doručené maximální spokojenost
    • Žádná nevýhoda

• Za mně spokojenost rychlé dodání ,dobrá komunikace

• Uvádějí skladem i zboží, které na skladě nemají, a to opakovaně
    • Komunikují obratem zejména tehdy, když se jich dotkne nespokojenost zákazníka
    • Namísto konstruktivního řešení problému se pouze hádají, ale neřeší
    • Objednávka je zaplacená, nedoručená, ale eshop to neřeší

Nemyslím si, že by byl obchod vyloženě nespolehlivý, jen je dost neochotný řešit potíže a neradi tam přiznávají svoji chybu. Doporučuji rozmyslet si platbu předem. Raději na dobírku, ať se nespálíte a nepřijdete o peníze, jako zatím já. Pokud jednoho dne zboží dostanu, nebo mi budou vráceny peníze, ráda recenzi upravím.

Reakce obchodu DameProtein.cz

Dobrý den paní Svobodová, děkujeme za recenzi. Jen pro pořádek níže přeposílám část naší konverzace, kde lze vidět, že chybu několikrát přiznáváme a omouvali jsme se. Ihned po obdržení objednávky jste dostala zprávu s omluvou a návrhem, jak řešit. Buď vrátit peníze, nebo počkat. Vy jste se rozhodla počkat. Zboží jsme posílali hned druhý den na Vámi uvedenou adresu. Zboží Vám dle přepravního listu bylo doručeno, nevím proč uvádíte, že ho nemáte.. Naše společnost nemá vůči nikomu žádné závazky. Vašich 399,-Kč by nám určitě za poškození jména nestálo..:)
    Ještě jednou se omlouváme za den zdržení a níže přeposílám naší konverzaci..

Hezký den,

rozhodla jsem se nakoupit u vás na základě hodnocení z Heureka.cz, ale tohle jste teda nějak nezvládli. Nejdřív objednám a zaplatím něco, co uvádíte skladem, abyste mi pak napsali, že to nemáte (ačkoliv to i nadále jako skladem uvádíte). Když se rozhodnu počkat, nakonec objednávku namísto na poštu Mukařov zašlete na poštu Říčany. Tak to vám pěkně děkuju za nic.

I kdybych nakrásně měla cestu do Říčan, nevím, jestli jste na tamější poště někdy něco vyřizovali, ale věřte mi, že to nechcete.. a nejen kvůli tomu, že se tam nedá už nějakou dobu normálně zaparkovat.

Takže s tím, prosím, koukejte něco udělat.

S pozdravem,

Jana S.

Dobrý den paní Svobodová,

myslím, že za pozdější dodání jsme se již omlouvali. Máme na skladě více než 7 tisíc položek. Občas se stane, že něco klesne pod stav, než dorazí nová dodávka zboží od dodavatele. Tímto se omlouváme ještě jednou.

K té dopravě.. my žádnou adresu nevyplňujeme ani neupravujeme. To si zadává zákazník, kam a jak chce zboží doručit. Náš systém pouze vytiskne tyto údaje na štítek přepravci, ve Vašem případě Česká pošta. Posílám náhled v příloze. Dál už to bohužel neovlivníme. Pokud Vám pošta dodala jinam než máte uvedeno, musíte reklamovat u nich. ID přepravy máte ve scanu..

s přátelským pozdravem

Miroslav Bejček

Dámeprotein

Kvůli prodejní kampani byla delší dodací doba. Za delší čekání jsem proto dostala slevu 10%, což bylo příjemné gesto.

• Objednala jsem si 2x Alvin CukrFree. Hned na druhý den po objednávce telefon. Velice vstřícně se mi omluvili že mají na skladě pouze jeden kus a požádali mne o číslo účtu aby mi vrátili za tento kus peníze. Takže za mne palec

Rychlost

vše bezchybne, rychle dodání, žádný problém

• Obchod Dameprotein.CZ doporučuji! - na rozdíl od podvodného CZC.CZ - který si akorát platí drahé reklamy a pak zákazníky okrádá.
    s obchodem se teď soudím a dám na internet jejich žalobu, aby si mohli ostatní přečíst, jak jsou schopni oni špinit zákazníka za to, že si dovolil poukázat na jejich protiprávní jednání. Najali si právní firmu a ukážu zde, jak teprve vidět, za jakou špínu si je ochotno CZC.CZ zaplatit.