Zboží na webu není nakonec dostupné, a to ani od dodavatele.

Reakce obchodu CykloVAPE

objednal jste brašnu na přilbu giro, která měla stav skladové dostupnosti "na dotaz".

Giro brašnu stáhlo z prodeje, co jste věděl, když jste nikde nemohl sehnat před náma.

Bohužel tedy sám jste určitě počítal s tím, když objednáte zboží "na dotaz" je možná odpověď, že zboží se nebude muset dát sehnat. Co se také stalo.

Děkujeme za recenzi a mnoho životních úspěchů.

Rychlé dodání, komunikace.

• Rychle dodání a zaručená kvalita zboží

- dobrý přehled webových stránek
    - rychlost dodání

Nulová komunikace.

Nulová komunikace.
    Dne 8. 3. 2019 ve 21:09h jsem podal objednávku na produkt "klíč pedálový UNIOR oboustranný 15 x 15". Dne 14. 3. 2019 ve 13:49h jsem objednávku stornoval, obchod nijak nereagoval. I na storno objednávky obchod nijak nereagoval.

Vstřícnost, ochota

• Hledaný produkt měli za nejvýhodnější cenu

• Bezproblémové jednání

• Vstřícný personál, který se věnuje zákazníkovi a poradí.

Skvělé po všech stránkách, doporučuji!

S obchodem jsem moc spokojena, meli vse, co jsem potrebovala.

Ani 10 dnů po podání objednávky jsem neobdržel nic kromě potvrzení o jejím přijetí. V mé zákaznícké sekci v e-shopu se přijatá objednávka vůbec nezobrazuje.

• Výborná komunikace obchodu
    • Skvělé ceny
    • 2 pražské kamenné prodejny
    • Přehledné webové stránky

S komunikací a procesem objednání v eshopu jsem byla moc spokojená. Velký výběr, vše jasně viditelné, 2 kamenné pobočky v Praze, vše super :)

• co slíbili to splnili

• Blízkost lesoparku Letňany se singltrailem (prodejna Kbely)

Na e-shop jsem narazil zde na srovnávači - akční cena výprodejového modelu. Obchod jako mimopražský jsem neznal.
    Na prvotní dotaz e-mailem ohledně podobného modelu a ceny bylo brzy odpovězeno, další komunikace po telefonu s panem Novákem. Vstřícnost a ochota domluvit se na výprodeji modelu byla značná a i praktické rady k danému kolu byly dobré. Nakonec raději domluvena návštěva prodejny Kbely.
    Po práci a hodinové cestě na prodejnu Kbely (super, že mají do 19hod) jsem vyzkoušel daný model v menší velikosti, než původně vybráno z tabulky. Bylo nabídnuto osazení klasickými pedály, nebo spd, tak jsem hodil starší tretry na nohy a mohl vyrazit na klidnou projížďku do kousek vzdáleného lesoparku.
    Nakonec jak bylo předem asi tušeno, tak model, ani ten menší neseděl ovladatelností a dalšími věcmi, což ale pan Novák tušil, tak jsme byli oba rádi, že jsem si to vyzkoušel (bohužel dáno specifickou geometrií a zvláštností konkrétního modelu kola).
    Obchod tedy neuskutečněný, ale získal jsme cenné rady a zkušenosti. Dostal jsem rady ohledně dalších značek kol a jak to bude s novými modely na příští sezonu.
    Proto obchod hodnotím velice kladně a nakonec vůbec nelituji cesty. Možná se po dalším rozhodování vrátím a koupím zde :-).

Jiří Eichler

• rychlé, ochotné jednání

• Rychla reakce
    • Vstřícnost
    • Sleva

Celkové se mi libil přístup prodejce, všem doporučuji