• Komunikativnost, vstřícnost a pohotové vyřízení objednávky.

• Objednané nářadí zde bylo nejlevnější a i cena za dopravu je nižší než u jiný prodejců.

• Komunikace, dobré popisy komponentů

Dodavatel sám zavolal, když jsem k plášťům koupil špatné duše, to velmi oceňuji! Ušetřil mi vracení zboží, tím pádem čas..
    Vřele doporučuji a děkuji.

• přehlednost
    • co jsem potřeboval to jsem dostal

dobrý vše jsem koupil a to je hlavní co jsem potřeboval

• Komunikace.

• ochota
    • zatím jsem neobjevil

• výborná komunikace s obchodem

spolehlivý, vstřícný, bezproblémová komunikace

• maily mi padaly do spamu, ale nezrusili mi objednavku a kontaktovali me
    • zbozi co se mi spatne shanelo

Naprosta spokojenost, obdrzel jsem presne to, co jsem potreboval.

• široký výběr, nízké ceny
    • V e-shopu chybí volba řazení produktů, pokud je vybrána konkrétní kategorie zboží.

Reakce obchodu CYKLOKOMPONENTY.CZ

Díky za užitečný podnět. Na filtrování pracujeme, zatím se trošku pereme se zařazováním zboží do podkategorií tak, aby bylo nutno filtrovat co nejméně. Je s tím docela hodně práce, neboť máme na shopu i nabídky našich dodavatelů a jednal musíme produkty párovat, aby se nevyskytovaly dvojmo a taky je zařazovat ručně, neboť každý z dodavatelů má jinak strukturované kategorie. Co se týká řazení, nejsme si jisti, zda je nutné řazení podle názvu vzestupně a sestupně, neboť názvosloví produktů je poměrně nejednotné. Spíš jsme zvažovali filtrování a řazení dle ročníku/verze a podle materiálů. U Shimano produktů navíc v současné době pracujeme na rozdělení kategorií podle výroních řad striktně podle oficiálního katalogu, aby bylo možno snáz najít položky, které patří k sobě. Mělo by to být hotovo během týdne dvou.
    Každopádně děkujeme za podnětnou připomínku a budeme se těšit na další spolupráci.

• sortiment
    • -

Vše, mnou požadované zboží, na jednom místě.
    Na zboží jsem nepospíchal, takže mi mírné zdržení způsobené platbou převodem předem nevadilo.
    Zatím spokojenost, doporučuji.

• + zajímavé ceny
    • + slušná cena za dopravu
    • - " Balík do ruky" jsem musel osobně vyzvednou
    • na poště, zřejmě díky dírám v krabici. Kolo mohlo být lépe zabezpečené proti protržení krabice, alespoň bublinkami !

Obchod mohu i na malé nedostatky v zabalení předního kola všem kupujícím doporučit.

• vyborna cena a rychlost dodání

Výrazně nedoporučuji tenhle obchod a jeho popisům specifikací předmětů bych nevěřil pokud s láskou nevyhazujete peníze.

Reakce obchodu CYKLOKOMPONENTY.CZ

Dobrý den, jsme si vědomi toho, že popisy produktů nemusí být vždy správně. Snažíme se zákazníkům na jednom místě nabídnout zboží celkem třinácti velkoobchodů, což pro nás ovšem znamená, že se jednak mohou vyskytnout duplicity a rovněž chyby v popiscích, neboť položek je v katalogu celkově zhruba 40 tis z toho 20 tis aktivních a nejsme z časových důvodů schopni zkontrolovat úplně vše, byť na párování produktů od různých dodavatelů průběžně pracujeme. Pokud jste u nás zakoupil produkt, který neodpovídal specifikaci, máte samozřejmě právo ho vrátit kvůli rozporu s kupní smlouvou. Pokud jste našel produkt, který má vadný popisek či fotografii, ale ještě jste nenakoupil, pak je pro nás přínosnější upozornění na zákaznické lince případně mailem, rozhodně uvítáme upozornění na chybu a jako dík za upozornění jsme vždy ochotni naoplátku poskytnout na daný produkt slevu, je-li to možné.
    Děkujeme každopádně za připomínku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• obdržel jsem příslušenství zdarma
    • žádná

Super

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.