• Žiadna komunikácia o stave objednávky ani po dvoch e-mailoch adresovaných predajcovi.

• nulová komunikace
    • nepravdivá dostupnost zboží

před měsícem objednány díly, bez odezvy, bez reakce, údajná dostupnost 2-3 dny. na dotazy ohledně stavu objednávky žádná reakce, ani na stornování objednávky.

V polovině dubna jsem zaslal objednávku na "zboží skladem", po měsíci se i přes urgence emailem nikdo neozval.
    S.r.o. se základním kapitálem 100 Kč neberte vážně, oni to tak taky neberou.

Nadstandardní přístup k zákazníkovi. Bezproblémové vyřízení objednávky, příjemné ceny.

Zboží mi přišlo dřív než jsem ho stačil zaplatit, takže velký palec hore ;-)

• Osobní přístup, proaktivní prodejce

• Vrátila jsem nehodící zboží. Zásilku si nepřevzali a vrátila se mi zpět. Rozhodně nedoporučuji a obrátím se na ČOI.

Neseriózní prodejce

Reakce obchodu CYKLOKOMPONENTY.CZ

Původní reakci ponecháme níže, i když jsme nuceni stanovisko změnit a omluvit se, přestože zde padá vina nejspíše na Českou poštu. Na balíčku zaslaném zpět byly pod novými etiketami i ty původní, čili balíček se opravdu nepřevzatý vrátil. Nicméně jsme firma, provoz máme v podstatě nepřetržitý a doručovatelka nám balíček nedoručila a ve schránce jsme lísteček o uložení na poště nenašli. Čili se omlouváme za prvotní reakci, a kromě částky za objednávku, která byla vyplacena zpět už před časem, dnes doposíláme i částku za jedno poštovné navíc. Pokud se taková věc stane, je fajn se pokusit nejprve kontaktovat prodejce než psát nazlobené reakce, jsme jen lidi a vše se dá v pohodě řešit :) Hezký den, David Kudláček / jednatel // Původní rekace: Dobrý den, bohužel nedokážeme identifikovat Vaši objednávku. Jediná vrácená a na jméno Monika, a tedy pravděpodobně Vaše, byla objednávka na představec dodaný námi jako DR7187007584M a doručen 26.4. a vrácen jako RR871341203CZ 24.5., což je JEDEN MĚSÍC po převzetí. Vzhledem k tomu, že jste představec odeslala zpět 23.5. a toto hodnocení udělala o den dříve, tedy 22.5., pokládáme Vaše hodnocení za ryze účelové a popravdě řečeno nevíme dost dobře, co si o celé záležitosti myslet. V tomto případě byste nám rozhodně nemohla mít zazlé a ČOI by nám v tom dala za pravdu, neboť by to bylo i v souladu platným zákonným předpisem, kdybychom Vám na Vaše náklady odeslali Váš představec zpět, neboť jste nevyužila 14 denní lhůty pro odstoupení od smlouvy. Opravdu nerozumíme podobnému hodnocení. Pokud něco zkazíme, uznáme to a umíme se i hezky omluvit, na nefér jednání ovšem reagovat neumíme. Váš představec odkoupíme zpět, rádi bychom Vás ale poprosili, abyste napříště raději udělala objednávku jinde. Hezký den přeji, David Kudláček / jednatel

• Vstricne osobni jednani.
    • Zadne

Doporucuji!!!

• Velký výběr zboží
    • Ceny zboží
    • Osobní odběr

Super eshop s velkým výběrem zboží za pěkné ceny. Skvělá domluva s prodávajícím a možný osobní odběr v Ostravě.

• Obrovský výbšr
    • Nevím

Perfektní jednání, při změně doručovatele.

• -

Spokojenost

• Idividualni pristup, schopnost sehnat veci i ktere eshop v nabidce primo nema.

Rozhodne zde nakupujte pravidelne!

• velice dobrá komunikace
    • nevím

super obchod, majitel se vyzná, hodně mi poradil.

• osobní vyzvednutí

• Rychlost a profesionální přístup.

Je radost nakupovat tam kde tomu rozumí.

• Perfektní jednání, vstřícnost, ochota a znalost v oboru. Prostě 100% spokojenost.
    • Žádné jsem nezjistil.

Velice doporucuji!

• Komunikace, ceny, pristup.

Rozhodne zde nakupujte!!!

• výhodou je osobní odběr a poradenství

Doporučuji. Oceňuji přístup k zákazníkovi a odbornost p.majitele.

• Kvalitní zboží, velký výběr, rychlost dopravy, super ceny.

Super přístup, rychlá doprava, kvalitní věci a vždy dokonalá péče o zákazníka!!! Doporučuji!!!

• dobrý ceny
    • nevšim jsem si slabin