Fofr!!!

• pohotové dodání
    • 0

židle jsou jednoduché,ano takové jsme chtěli,ale aspoň sedák by měl být
    ohrotován,zbaven ostrých hrotů.

• Rychlé dodání zboží.

Na webu slíbili splatnost na fakturu 14( po ověření), poté přišla zálohová faktura. Když jsem odepsal, že chci splatnost 14 dní, napsali další den, že splatnost byla zamítnuta- o tomto kroku mě informovali po cca 6ti dnech od objednávky a to jen proto, že jsem psal, že nechci zálohovou fakturu kterou poslali. Prodejce nedoporučuji, výrobky jsem koupil jinde na splatnost dokonce 30 dní. Ať se daří a nespokojených zákazníků máte co nejmíň.

Reakce obchodu CORPING Industrial s.r.o.

na webu máme splatnost 14 dní jako možnost, ne slib. Je zde zároveň poznámka u této platby, že:

Platba po dodání zboží na základě faktury může podléhat ověření platební morálky. V případě, že platba převodem nebude schválena, vystavíme Vám zálohovou fakturu. Tento způsob platby není určen pro soukromé osoby.

Zboží jste objednali 25.3. ve 21:20. Systém společnosti Bisnode, nám vyhodnotil Vaši společnost jako vysoce rizikovou s hodnocením CCC. Důvodem je, že máte faktury po splatnosti až 116 dnů a také zároveň neplníte svojí zákonnou povinnost a neukládáte od roku 2017 účetní uzávěrky. Z tohoto důvodu Vám splatnost nebyla umožněna a byla Vám zaslána zálohová faktura a to již 26.3. v 6:56 ráno. Zboží zároveň byla na 5 dnů schováno do rezervace, aby Vám ho jiný zákazník nevykoupil. Jelikož do 30.3. nepřišla platba, tak jste byl upozorněn. Na což jste 31.3. odpovídal, že rušíte objednávku, že chcete splatnost.

Vzhledem k tomu, že šlo o objednávku za 24 793 Kč s DPH, považuji vzhledem k vyhodnocení společnosti za správný. Zároveň jste o dané situaci nebyl informován za 6 dní, ale obratem, kdy jste učinil objednávku ve 21.20 večer a na danou situaci jste byl upozorněn již v 6:56 ráno následujícího dne. Bohužel konstatuji, že Vaše recenze je lživá a urážlivá k naší společnosti.

jednatel Kovo Praktik s.r.o.

• Naprostá spokojenost s celým průběhem nákupu

Vše v pořádku

Nabízejí zboží, které nemají skladem. Křeslo z ekologické kůže mají v sekci křesla kožená. Arogantní chování na infolince

Reakce obchodu CORPING Industrial s.r.o.

omlouváme se za danou situaci. Na danou situaci jsme reagovali tak, že jsme začali častěji aktualizovat skladové zásoby. Zároveň pokud Vám připadalo jednání mých zaměstnanců arogantní, omlouvám se za to.

jednatel Kovo Praktik s.r.o.

• Přehled stránek a popis produktů.
    • Nic co bych vytknul.

Shrnutí 100% spokojenost z mé strany a doporučuji.

• Obchod mi okamzite vymenil poskozeny doruceny kos, ani jsem nemusela puvodni vracet ... velmi prozakaznicky pristup!

Ochota a na předvánoční dobu také rychlost dodávky.

• Super vše kompletní masivně pevná dořeśeni detailů jestli budu shánět nêkdy nábytek jedinê odsud max.spokojenost
    • naprosto neprofesionální a arogantní komunikace
    • zboží prý nemůže dodat, když si nekoupíme dražší zboží
    • buďte velmi velmi opatrní !!!

Reakce obchodu CORPING Industrial s.r.o.

objednal jste u nás samolepky na tříděný odpad za 88 Kč s DPH. U těchto samolepek máme uvedeno: Prodává se pouze k námi dodávaným odpadkovým košům. Nelze objednat samostatně.
    Vaše objednávka byla provedena 4.11,. v 17:57, na tuto situaci jste byl upozorněn již 4.11. v 18:37, kde jste byl na danou situaci upozorněn. Email zněl přesně takto:

Jak máme uvedeno na stránkách u položek, tyto nálepky prodáváme jen ke košům, které u nás zákazník koupí. Vy nemáte v objednávce koš, z tohoto důvodu, stornuji objednávku z naší strany.

Ať každý posoudí sám, zda naše rychlá reakce a upozornění je neprofesionální, případně arogantní.

Spokojenost

Zámek kufru od hlíny, proto 1 hvězda dolů, jinak vše OK

• velký výběr zboží
    • rychlost dodání

dobrá komunikace a rychlost dodání

Zboží bylo doručeno rychle, odpovídá našim představám.

• Velký výběr,bleskové odeslání
    • Neznám

• Rychlé vyřízení objednávky.