Kvalitní pouzdro na mobil a rychlé dodání

Vážená liduško,

děkujeme za vaši kladnou zpětnou vazbu na našem e-shopu Coolcase.cz.

S pozdravem za celý tým Coolcase.cz,
    Jiří Kabelka, spoluzakladatel

V naší nabídce naleznete široký sortiment pouzder, krytů a dalších doplňků pro mobilní telefony.

Navštivte naši prodejnu v Plzni:
    301 00 Plzeň

Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat na emailu [email protected]

• Rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží, skvělá komunikace obchodu, velký výběr

Reakce obchodu coolcase.cz

velice si ceníme vaší pozitivní recenze našeho internetového obchodu Coolcase.cz. Děkujeme!

Za tým Coolcase.cz zdraví,
    Jiří Kabelka, spolumajitel
    Nabídka mobilních pouzder, obalů, krytů a dalšího příslušenství.

Adresa naší prodejny v Plzni:
    301 00 Plzeň

Pro jakékoliv dotazy, nebo pokud máte nějaké připomínky či chválu, prosím, kontaktujte nás na emailu [email protected]

• Rychlá komunikace i dodání zboží

Reakce obchodu coolcase.cz

velice si vážíme vašeho pozitivního hodnocení našeho internetového obchodu Coolcase.cz.

Za celý tým Coolcase.cz zdraví,
    Jiří Kabelka, spoluzakladatel
    Nabízíme široký výběr pouzder, obalů a dalšího příslušenství pro mobilní telefony.

Naše prodejna v Plzni:
    301 00 Plzeň

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected]

Jedině spokojenost

Jiří Kabelka, spolumajitel
    Coolcase pouzdra na mobil, obaly a kryty i jiné příslušenství na mobilní telefony

301 00 Plzeň

V případě jakýchkoliv dotazů, výtek či pochval se na nás obraťte na emailu [email protected]

• OD ZAPLACENÍ ŽÁDNÁ INFORMACE, ŽÁDNÁ REAKCE, NEROZUMÍM TOMU

moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Za malé pozdržení se omlouváme, jak jsem již informoval emailem, zboží Vám bude v pořádku doručeno.

• Lhuta vyzvednuti

Lhuta pouze 3 pracovni dny , espoluprace s packetou

Pěkný den Zdeňku,
    moc děkujeme za recenzi našeho eshopu Coolcase.cz

Objednávku jste si nepřevzal, nemůžeme Vás tedy nikomu doporučit jako spolehlivého zákazníka.

U Z-Boxu je uvedeno:
    Zkrácená úložní doba na 2 dny. K vyzvednutí zásilky stačí mít na chytrém telefonu nainstalovanou aplikaci Zásilkovna, zapnutý Bluetooth a polohové služby GPS. Dobírku je třeba zaplatit online.
    Je s tím tedy nutné počítat.

• velký výběr

• Vyber zbozi

Doporucuji

• velký výběr

301 00 Plzeň

Nákup již poněkolikáté a vždy vše v pořádku.

301 00 Plzeň

• Velky vyber, doručení v pohode, pouzdro dobře zabaleno.

301 00 Plzeň

• Nakupuji zde několik let a jsem maximálně spokojená se vším. Dodání je dodržený jak je garantovaný a zboží kvalitní.

• Vše O.K

301 00 Plzeň

• Vše dorazilo pěkně zabalené a v pořádku

• Rychlost dodání zboží
    • Žádná

301 00 Plzeň

• rychlost a skvělý sortiment

Spokojenost

301 00 Plzeň

• 2x firma napsala, že zboží dostanu, až jej pošle jejich dodavatel. Na webu však mají uvedeno "skladem".
    • Poslali pouzdro na levnější telefon.
    • Vyřízení reklamace trvalo 3 týdny.
    • Nechtěli uznat chybu.

Recenze Coolcase. Nedoporučuji u této firmy nakupovat. Na webu slibují doručení do 5 dnů, ale není to pravda. Dvakrát napsali, že zboží mi pošlou, až jej dostanou od svého dodavatele, takže zboží jsem dostal za 14 dní. Tuto firrmu velmi nedoporučuji, nedoporučuji ani platbu předem, pak s vámi budou jednat tak, jak jim vyhovuje.

Dobrý den, Ivane,

Chceme reagovat na Vaši nepravdivou recenzi. Neudělali jsme chybu s pouzdrem; bohužel jste objednal Motorola Moto E40, nikoliv Motorola Moto Edge 40 5G, jak jste sám uvedl v e-mailu jako model, který vlastníte. Bohužel jsou názvy obou modelů velmi podobné a občas výrobci trochu komplikují situaci. Proto zdůrazňujeme důležitost důkladné kontroly modelu mobilního telefonu při objednávání. Nicméně, není důvod k zoufalství; takovéto chyby se stávají a proto jsme Vám nabídli možnost výměny.

Samozřejmě, výměnou se doba doručení správného pouzdra protáhla na již zmíněných 14 dnů. Doba výměny samotné trvala 3 dny, nikoliv 3 týdny.

U nás tedy žádná chyba nevznikla, není tedy co uznávat. Naopak vy byste se měl trošku zamyslet a neházet svoji chybu na nás.

301 00 Plzeň

S obchodem i se zbožím jsem moc spokojená. Skvělý přístup při výběru vlastního potisku. Všem vřele doporučuji.

výběr,kvalita,rychlost.