Čočkovník.cz

Ověřeno zákazníky

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Čočkovník.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Čočkovník.cz

Evanba

Přidáno: 29. prosince 2014

• Ušetří čas. Možnost nákupu i v nočních hodinách.

hela

Přidáno: 29. prosince 2014

• dobré ceny
  • rychlost dodávky
  • nevím

kateřina

Přidáno: 28. prosince 2014

• super ceny a mají všude zásilkovny, takže neplatíte drahé poštovné

doporučuji všem čočkařům

tritony

Přidáno: 28. prosince 2014

• možnost vyzvednout si zboží na výdejním místě

nakoupila jsem rychle a bezproblémově, obchod o všem informuje - kde se momentálně moje objednávka nachází, jestli je už připravena k vyzvednutí atd.

venda

Přidáno: 25. prosince 2014

Objednáno po prvé,termín dodání 7.1.2015,hodnotit budu potom .Biglová

marinna76

Přidáno: 23. prosince 2014

• Předpokládala jsem že zboží bude takové jaké jsem chtěli . Sice čočky jdou modré ale v očích mají divnou barvu .Pravém oku mám jako modrozelenou šedou barvu čočky, v levém oku mám zas jak černou.
  • Jaké? Měl by zákazníka mailem nebo smskou zda je zákazník do opravdy chce,a spíše více informovat a poradit. Chtěla jsem modré čočky a v jednom oku mám čočku modrozelenou aš šedou. A v druhem oku aš do černa. A ted nevím co stím. A druha věc čekala jsem k cockám kalíšek na čočky a roztok.Proto bych nedoporucila svým přátelům objednat něco pres vás.

No zadnej ponrvac jsem stojí všeho velice sklamana .Vždy jsem kupovala čočky a byl tam kalisek na čočky a roztok . Nechápu jak můžete poslad čočky bez NB avodukalisku roztoku vždyť tyhle věci jsou důležité.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Váš komentář. Roztok není součástí balení čoček. Čočky jsou dodávány v blistru a pro péči o čočky je třeba zakoupit roztok, u kterého standardně bývá i pouzdro na čočky.
U barevných čoček závisí výsledná barva na přirozené barvě Vašich očí. Pokud si nejste jista nákupem, vždy je lepší výběr konzultovat s lékařem, který Vám dané čočky naaplikuje. Vyhnete se tak riziku, že zakoupíte čočky, které Vám nevyhovují.
Hezký den Kateřina

Selima

Přidáno: 23. prosince 2014

• Spolehlivost, možnost vyzvednutí zásilky v mnoha pobočkách po celé ČR, velmi rychlé dodání
  • O žádných nevím

Vřele doporučuji, vše bylo skladem a do dvou dnů vpořádku dorazilo

jitka

Přidáno: 22. prosince 2014

• rychlost, pečlivost

Jana

Přidáno: 20. prosince 2014

• Výhodou tohoto obchodu je např. fotogalerie aplikovaných barevných čoček na reálných barvách očí - barva ilustrační barevné čočky je relativní. U ostatních obchodů fotogalerie nebývá.
  • Ocenila bych, kdyby fotogalerie aplikovaných barevných čoček byla ještě obsáhlejší - u některých čoček byla minimální - pak si musím jen domýšlet, jak by asi barevná čočka vypadala na mé barvě očí, když vyfocená je třeba jen na jedné barvě a ne zrovna na mé.

Nakupuji v tomto obchodě teprve podruhé, ale zatím nebyl žádný problém, s nakupováním jsem spokojená.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Váš komentář. Fotografie na naše webové stránky doplňujeme postupně tak, jak je obdržíme od našich zákazníků. Budete-li chtít, můžete i Vy přispět do naší fotogalerie.
Hezký den Kateřina

Kateřina