• -

zboží nikde
    žádná komunikace

• Rychlost.
    • Amatérské webové stránky, které mne skoro odradili od obchodu.

Důvěryhodný, spolehlivý e-shop.

Levné a kvalitní služby

Zboží sice dorazilo,ale klidně jsem si jej mohla nakoupit na aliexpressu...je to stejná kvalita...záruční list chybí.

• Zboží do této doby nedorazilo, 3x jsem urgovala a stále nic. Obchod v žádném případě nedoporučuji!!!

Nedoporučuji obchod

• nevím o nich..
    • zboží dorazilo až po 3 urgencích za 3 týdny,místo avizovaných 5600mAh pouze 1000mAh.

obchod nereaguje na maily,telefonicky na 2 uvedených tel.číslech nedostupný,zboží s jinými parametry došlo až po třetí urgenci a to až urgenci heurekou.cz

• platba z kreditu T-mobil
    • kvalita výrobků

Nakoupil jsem jen proto, že jsem nechtěl nechat propadnout kredit.

• vše super
    • Nekomplikované objednání i placení
    • Kdyby měl širší sortiment, bylo by to mnohem lepší.

Jednoduchost, rychlost

• lze platit i kreditem z mobilu
    • Zboží jsem objednala na 2x - zaplatila 2x poštovné, ale přišlo vše v jednom balíku a druhé poštovné mi nebylo vráceno. Doprava DPD není nikdy dobrá, vždy přijde s poškozeným obalem, nyní byla krabice pomačkaná a potrhaná, naštěstí zboží bylo v pořádku.

• Přiměřená cena dopravy, spolehlivost.

• - zajímavé zboží
    • - platba mobilem
    • - delší doba na potvrzení objednávky, stejně tak dodání zboží
    • - prázdné kategorie zboží na webových stránkách
    • - některé zboží - nízká kvalita

• xxx
    • - Česká pošta

• nakoupit ze sveho vyuctovani mobilnich sluzeb
    • dlouha doba doruceni zbozi

• ..netusim nakolko tovar nemam doma ani po 2tyzdnoch ak nie viac..."komunikace s obchodem"..aspon 20% za to, ze mate mail a telefon na stranke :D
    • -->netusim aka je moja "celková spokojenost s obchodem" pretoze mi neprisiel ani tovar ani tehla v baliku, yatial nehodnotim ;)
    • ..neviem posudit

..chcel som vyskusat m-platbu T-Mobile.
    +dobre ceny
    +prieskum trhu

obchod v pohode prehladny, maly sortiment takze jednoduche a rychle pripadneho nakupu.len neviem co je s mojim tovarom, ktory nechodi, ale dotaznik uz mam :D

..mozno by som aj doporucil takze, ano
    dobre ceny a ipod..pre cudzincou dobra lacna volba hudby na cestovanie.

Dufam, ze ste spokojny s casom, ktory som venoval Vasmu dotazniku a dostanem od Vas aj neaku pozitivnu reakciu ohladne mojho ocakavaneho tovaru
    c.: 201401681

Dakujem,

S pozdravom Tomas Reiter!

Jako obchod se mi jeví docela v pořádku. Není tam sice moc velký výběr, ale i tak se tam dají vybrat pěkné věci. Jen při mém obchodě jsem byl velice zklamán!!!!!!!!!!! objednal jsem lávové kameny. V popise bylo psáno 3x velké kameny 6-9cm z toho tam byl jeden jediný kámen o velikost 5,8cm měřeno posuvným měřítkem a další okolo 5cm. Ostatní malé kameny okolo 3,5 cm. Tak že ten obrázek, co k tomu dávají, že kameny vypadají velké přez celé záda...nenechte se zmást, opravdu dostanete malý pidi kameny, který jsou tam max. na obličej !!!!!!!! toto zboží tudíž nedoporučuji a klamou tím kupující.

• jako každý eshop
    • jako každý eshop

zatím jsem spokojena

• Možnost dodávky do Uloženky a tím přijatelné dopravné.
    • Objednaná stavebnice nemá český návod!

Celkem jsem byla spokojená, pouze mne rozčarovala absence českého návodu u stavebnice.

Reakce obchodu Chytré Zboží

Dobrý den, při balení zboží došlo zřejmě k chybě - omlouváme se. Kontaktujte nás na email, návod obratem pošleme.

• Cena a nákup z domova.
    • Při objednávce chyběla zásilkovna v Praze 9.

Jsem spokojena, doporučuji zde nakupovat.

• nemusím nikam jezdit