• Nenakupovat od nich nic!!!!

Vím že je to vše tady starší tak přidávám novější příspěvek ,aby bylo vidět že stále jednají podvodne a budu to řešit soudní cestou.objednavala jsem v pátek ,reakce na email a na telefony nikde z jejich strany a do toho jsem platila předem přes M-platbu.pokud je tady někdo ,kdo má zájem to řešit trošku větším kalibrem ,tak se ke mě přidejte ,pana si velice ráda chytím osobně i u soudu . Email na mě je [email protected]

Tragický obchod, silně nedoporučuji, komunikace nula, na mail nereagují, telefony nefungují. Po měsíci od zaplacení a podání stížnosti na ČOI mi přišel email bez jakékoliv omluvy, že dané zboží již nemají a budou posílat zpět peníze.

• M-platba
    • Zboží jsem uhradila už v srpnu a dosud nemám nic ani peníze ani zboží. Rozhodně nedoporučuji, na mail nereagují a telefony nefungují

Rozhodně nedoporučuji

• Nula od nuly pojde.
    • Potvrzení objednávky až za 2 dny. Následně sdělení, že zboží nemají. Na svých stránkách jej však dále nabízejí.

Nic neobjednávat. V žádném případě neposílat peníze předem !!! Značně špatný e-shop.

• NIC!!!
    • Zboží jsem zakoupil na slevovým portále. Tyden se nic nedělo dnes telefon že boužel jsme první na kterého zboží nevyšlo. Na dotaz proc ale na svych strankách stále zboží prodávají bylo řečeno že to musí opravit již nekolik dní a stále to tam prodavají, ale za 2x více. Nikdy více a Nikomu nedoporučuji.!!!!!

Hnus nazval bych je zloději jelikož nlakají na slevu a pak chtěji plnou cenu.

• m platba
    • Prodavaji stare zbozi viz power bank rok vyroby 2014 koupeno 2016. Koupeny dva kusi jeden kus vadny.Vubec nekomunikuji se zakaznikem.

Priste nakoupime jinde..

• Viz níže, varuji před tímto obchodem !!!

Na adrese Brno, Čápkova 3 není ani zvonek ani jiný štítek na firmu "Chytrezbozi" popř. na jméno Vojtěch Malý. Nájemce nebytových prostor ani osoba vstupující do domu nikdy o firmě neslyšeli. Nezbývá jen varovat před tímto e-shopem. Naštěstí jsem nic nezaplatila, pouze jsem zbytečně ztratila čas a náklady na cestu na ulici Čápkova, kde mělo být údajně zboží připraveno.

• VŠECHNO ŠPATNĚ!!!

NAPROSTO PŘÍŠERNÝ OBCHOD! NEKOMUNIKUJÍ, NEREAGUJÍ. ZBOŽÍ POSLALI IN-TIMEM, KTERÝ JE STEJNĚ NESCHOPNÝ JAKO OBCHOD, TAKŽE NEDORAZILO A NA MAILY NEREAGUJÍ!!!

• M-platba
    • Nekomunikuje

Jediným důvodem k nákupu byla možnost M-platby

Minulý rok byl nákup O.K.,nyní hrůza

Nedoporučuji

Po více než měsíci pomohl Shop Assistant Heureka

• Uhradila jsem zboží, to dosud nepřišlo a obchod nekomunikuje!

Nikdy více

• Zboží mi sice odeslali ale ukradl ho řidič dpd. A to jsem si objednal doručení českou poštou. A od srpna se snažím řešit náhradu škody jenže z chytréhozbozi nikdo nekomunikuje!!! Takze 3/4 roku nemam ani peníze a ani zboží takze hustý !!!! Nechapu proc tam nikdo nereaguje na e-maily

Vse špatně

• přehlednost stránek

jako přednost vidím cenu a možnost komunikace s řidičem dodávající firmy-lze si domluvit hodinu dodání

• Přehlednost
    • Prázdné složky( npř. Šokující dárky)

Zajimava stranka bez vyraznych komplikaci

• Špatná komunikace.

Jsou tu i jiní obchodníci.

• jinde nez u Vas jsem vyrobek nenasel

• Zaujalo mne zajímavé zboží a chtěla jsem ho jako dárek pod stromeček.
    • I přes to, že byl víkend a svátky, zboží dorazilo včas.
    • Zatím jsem žádné nezjistila.

Byla jsem bezradná a tam jsem objevila zajímavý vtipný dárek, který jsem jinde neviděla.
    Jsou solidní, doporučuji.

• Nedodává objednané zboží a nereaguje na urgence. Přišel jsem naštěstí jen o 250 Kč,ale příště tento obchod určitě nepoužiji.

Pozor ! Pozor ! Nekomunikující obchod,který nedodává objednané zboží !!!!

• Nefunkční telefony, špatně účtovaná cena za poštovné proti avizované, nebyl dodán slíbený dárek zdarma

Špatná komunikace a nedodržení slíbených benefitů. Jinak viz výše uvedené slabiny.
    Po upozornění na e-mail a vytknutí nedostatků nebyla žádná odpověď a odezva, případně náprava

Bohužel mi došla jina barva výrobku tak jsem nespokojena jelikož je před vanoci namam čas vracet asi v tom maj velky chaos

• přehlednost
    • nevím ,zda za to může obchod, ale schází mně český návod u obj. zboží -jako laik jsem zpočatku neporuzeměla..

určitě bych doporučila přátelům
    cenově výhodné