Příjemná emailová komunika, vše bez problému. Rychlé dodání, i když byla židle na objednávku.

• Kvalitni. Krasna. Moc doporucuji.

• Rychla komunikace a dodani
    • Kvalitne material. Vodeodolne.

• Rychlé dodání, milá komunikace ze strany obchodu.

• Skvělá komunikace
    • Kvalitní výrobek

• Výborná komunikace

Jednu židličku doma máme už několik let a vzhledem ke spokojenosti jsme objednali druhou i pro mladší dcerku.
    Vzhledem k předvánočnímu chaosu v dopravě se doručení povedlo až na druhý pokus (o týden déle). Ale oceňuji, že obchod se mnou neustále komunikoval. Židličku tak mám doma připravenou a Ježíšek může přijít :)

Reakce obchodu chytrazidle.cz

Moc děkujeme za trpělivost při doručování a především máme radost, že se k nám jako zákazník vracíte - to je největší pochvala :) Přejeme krásný předvánoční čas.

• Skvela komunikace obchodu
    • Prehledny eshop
    • Kvalitni zbozi

• velmi kvalitní zboží
    • dostupnost náhradních dílů

U židle jsem velmi příjemně překvapená robustností a kvalitou zpracování. Potřebovala jsem také náhradní díly na starší židličku Sedees, které se časem ztratily - velmi milí, vstřícní, díly měli a obratem zaslali. Fajn byla i komunikace, kdy se ujišťovali, že jsem objednávku zadala správně (měla jsem tam špatný počet kusů náhradního dílu). Takže pokud v budoucnu budeme potřebovat další židličku, určitě nakoupíme zase zde. Narozdíl od čínských je židle o dost kvalitnější, robustnější a pro dítě pohodlnější. U starší židle pak časem nebudete muset řešit problém se spojovacím materiálem či dalšími díly, pokud se ztratí nebo poškodí.

• osobní přístup, ochota, jedinečnost produktu

Jednoznačně doporučuji, paní majitelka vyšla ve všem vstříc a byla nesmírně ochotná. Mé individuální požadavky pro ni nebyly žádným problémem. Děkuji a doporučuji.

• Vše absolutně v pořádku. Veliká spokojenost. Kvalitní zboží a ochotní prodejci.

• úžasná komunikace

Konečně e-shop se kterým se dobře komunikuje, dokáží poradit a zboží, které uvádí skladem, je opravdu skladem.

naprosta spokojenost

• Skvělá komunikace

Objednávka byla bleskurychle vyřízena a komunikace s obchodem byla bezvadná. Paní mě sama informovala o všem souvisejícím se zásilkou a byla velice vstřícná.

rychlé a spolehlivé

• Výborná komunikace
    • Rychlé odbavení

Jsem nadšená z výrobku i z komunikace s obchodem a rychlostí dodání zboží. Maximální spokojenost se vším. V pondělí jsem židličku zaplatila, v úterý přišlo potvrzení o platbě, a že židličku zabalili a předali dopravci, ve středu byla u nás. Z jednání obchodu jsem měla pocit, že si mě jako zákazníka váží, a nejen mě konkrétně, ale obecně, že jsi jsou vědomi, že své zákazníky pro svoji činnost potřebují, a tedy si jich váží.

• Velmi rychlé odeslání
    • Skvělá komunikace a řešení problému
    • Přehledný web

• Super komunikace
    • Rychlé odeslání
    • S dětskou židlí jsem velmi spokojená
    • Skvělý nový materiál na potah podsedáku

Z e-shopu jsem objednávala po 2. po necelých 2 letech. Původní židle (lakované dřevo) téměř nezměnila odstín. Oceňuji neměnný design, kdy lze postupně dokupovat další doplňky.

• Zakaznicky servis
    • Krasne produkty

Pultik, ktery prisel, byl poniceny z dopravy. Ze strany obchodu ale doslo k okamzite vymene, skvely servis. Opet zde nakoupim a doporucim pratelum.