Velmi vstřícné jednání. Perfektní osobní přístup a snaha se maximálně vyjít zákazníkovi vstříc.

• Dobra domluva
    • Rychlost dodani

Rychle dodani zbozi

• obchod mi po domluvě doručil zásilku osobně na místo, které bylo pro mě nejvýhodnější a bez ceny dopravného

velmi příjemné vystupování a zboží došlo do dvou dnů.

• Velmi vstřícné a ochotné jednání.

• Podvodné stránky. Nabízí zboží, které nemá na skladě. Amatéři.

• ochota, dobrá domluva, zboží jsme osobně vyzvedávali, paní majitelka moc sympatická

Skvělý obchůdek, velmi milá slečna / paní dovezla nákup až domů, vřele doporučuji !!!

Byla bych rada upozornena o prubehu vyrizovani objednavky

• V případě absence jednoho produktu mi majitelka telefonovala, omluvila se a řekla kdy přesně zboží odešle. Zboží přišlo tak jak slíbila a v pořádku.

• Velni rychlé jednání

Zboží přišlo v pořádku, odpovídalo popisu a objednávka byla velmi rychle vyřízená, jsem s nákupem velmi spokojená

• Rychlost,perfektni dodání

Urcite se do obchudku budu vracet pravidelne. Vse naprosto na

• Rychle a vstřícné jednani
    • Není kamenná prodejna

vše o.k.

velmi dobré

• Úžasná spolupráce, výborný servis,rychlé dodání,velmi vstřícné jednání. Vždy jsem spokojená

S objednávkou, nákupem a dodávkou zboží velká spokojenost. Zboží bylo dodáno rychle a v nepoškozeném stavu.

• výborná komunikace, vstřícnost při výměně nevhodně vybraného zboží

Nákup u tohoto e-shopu mohu jen doporučit, objednali jsme nevhodnou velikost postroje, při žádosti o výměnu okamžitá odezva ze strany prodejce, provedena výměna, nabídnuto i "nestandartní"řešení odeslání vyměněného zboží, aby to bylo pro zákazníka finančně nejvýhodnější.

• Přehlednost

Zboží dorazilo v pořádku, celkově jsem s e-shopem spokojená, problém nastal pouze ze strany dopravce, který byl ale díky e-shopu vyřešen. Děkuji