• xxx
    • xxx

OK

• Zásilka došla do 3 dnů, což je pro mne i pro Vás velké plus, nesnáším delší prodlevy, ale to už je věc dodavatele.
    • Vadím poštovné asi 100,- tak malá zásilka... za tu cenu jsem si mohl klidně u Vás ještě něco odjednat. Ale poštovné je dané, ale podle mého je to za 1 obálku moc.

Normální a seriozní internetový obchod.
    Zaujalo mne Vaše nabízené zboží.

• Dobrá kvalita šperků a rychlé dodání

Dobrá cena

• rychlá dodací lhůta

• nákup z domova
    • horší kvalita zboží,ale možná jsem měla smůlu na kus, každopádně zboží bylo nepoužitelné po 1 nošení, bohužel nemám fakturu - pearcing/břicho

• velké množství kvalitních výrobků,rady jak zboží objednat a hlavně perfektní ochotný koletiv personálu který se v dnešní době už nikde nevidí
    • žádný

Vše v pořádkua doporučila bych nákup každému.

• spolehlivost a rihlost
    • žadny

doporučila bych

• objednávky s pohodlia domova , resp. z práce
    • mal by si zriadiť aj účet v niektorej banke na Slovensku, ako to majú iné obchody

super obchod

• rychlé dodání, kvalitní zboží za nízké ceny
    • menší přehlednost stránek

obchod doporučeníhodný všem ostatním

• úspora času,pohodlný nákup
    • z fota není vždy zcela jasné jak zboží vypadá.DOchází ke zkreslení..v obchodě si zboží vezmete do ruky a přesně víte, zda je to, co chcete a co se Vám líbí.

Doporučuji.. ale vždy s dostatečným čas.předstihem. Jinak výborný způsob nákupu.

• zajímavé slevy na chirurgickou ocel
    • u velikosti prstýnku je to nepřehledné a po vysvětlení a změření prstu mi údaje nesouhlasili s tabulkou.

Narazila jsem na tento obchod náhodou,když jsem hledala dárky.Zaujali mne slevy na chirurgickou ocel, které byli velmi pěkné. Neváhala jsem a obědnala.

• Dobrá cena
    • Nezaslal email o odeslání zboží.
    • Zapínání u náramku bylo prasklé. Zaletoval jsem si to sám.

Na dotaz o dodání zboží přišla odpověď okamžitě.Obchod bych doporučil vzhledem k dobré ceně náramku.

• serioznost obchodu, rychlost dodání, kvalita výrobku

• Lepší komunikace o stavu zásilky, např. email, že zásilka byla expedována mi chyběl

• Asi to co kazdy na internetu rychle vybrani zbozi.
    • Jelikz to byl prvni nakup je tezke toto hodnotit snad jen vzhledem k tomu ze zbozi budu vracet jelikoz prislo jine nez jsem chtela a email jsem napsala na obchod ihned jak jsem to zjistila,proze jsem si rekla cim driv tim lepe doted mi bohuzel neprisla od nich naprosto zadna reakce!!!!!To bych rekla ze neni dobre.

• přišlo jen automatické potvrzení objednávky, nikdo mě neinformoval, kdy zboží dorazí. Ale je fakt, že dorazilo velmi brzy.

• U ŘETÍZKŮ UVADÍTE DELKU A ROZMĚRY TO JE SUPER
    • ZATÍM ŽÁDNÉ

JSEM URČITĚ SPOKOJEN A RÁD VÁS DOPORUČÍM ZNÁMÍM

• rychlá komunikace
    • o žádné nevím

• nízká cena, perfektní domluva
    • nevidím žádné

nízké ceny, přehledné webové stránky, kvalitní zboží, rychlá doprava