• Nerozumím tomu, jak může obchod stále fungovat, když dlouhodobě prokazatelně okrádá lidi! Také mám tu zkušenost.

Nedoporučuji!!!

• zaplatila jsem asi 600,- předem, majitel stránek mi dopověděl na jeden mail s dotazem jaká je má objednávka a dál se již neozval... je to již rok a nedošly ani peníze ani zboží

jedNá se o podvodníka, který z lidí jen tahá peníze

• NIC
    • Podvodník!!!
    • Žádná komunikace (ani e-mail či telefon)
    • Obal na mobil doposud nedorazil (6 měsíců od zaplacení)

Několikrát jsem se pana S snažila kontaktovat přes e-mail pak dokonce i přes mobil, odezva naprosto ŽÁDNÁ! Doufám, že si tyto recenze přečte co nejvíce lidí a nenaletí takovému podvodníkovi! A zároveň doufám, že jednou se mu tyhle podvody vrátí.

• katastrofa!
    • děs! krádež!!!

Můžu se prosím vás zeptat? objednávala jsem si 21.12. 2013 na chipetlu obaly na mobily (693 Kč), někteří tady píšete,že poté zboží po měsící a půl došlo..já si telefonovala s panem Sahulkou,pak si mě vypl, nic mi nedošlo, když ho otravuji e-mailama, nějak nereaguje na to PuntoTG a navíc včera to byly dva měsíce, vyžaduji po něm,ať mi peníze vráti na účet, ale nevím,zda je někdy ještě uvidím, co mám dělat? Asi podám trestní oznamení

• Okrádání důvěřivých zákazníků!!!

Co dodat k již zde uvedenému???.. snad jen varuji další možné zákazníky..NIC SI ZDE NENAKUPUJTE A NEPLAŤTE!!!
    Já si koupila 15.1.2014 pouzdro, ihned za něj zaplatila a do dnešního dne "NIC" nepřišlo a to jsem již psala 2x..bez odezvy a tel. číslo neexistuje!!!

• Zboží dorazilo.
    • Obchod nekomunikuje
    • Dodaci doba měsíc a půl.

Už zde nikdy nic neobjednám.

• Podvod - nereagují na nic

Já nevím čeho se bojíte, já jsem zadal podnět na ČOI

PŘECE NENECHÁME TOHO H***** NÁS OKRÁDAT!

Tak jsem byla také podvedena. Dne 22.1.2014 jsem si objednala u tohoto úžasného internetového "obchodu" silikonová pouzdra, objednávku obratem uhradila a od té doby ticho po pěšině.. Na emaily žádná reakce, telefonní číslo uvedené na webu neexistuje. Takže rozhodně chiptel nedoporučuji a nechápu, jak je možné že pan majitel Martin Sahulka i nadále na svém eshopu okrádá lidi.

NIC SI TU NEKUPUJTE, OBCHOD JE FAKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• jsou to zloději

Nechápu jak je možné,že ty stránky můžou beztrestně provozovat. Vždyť se jedná o normální krádeže.

Také jsem si objednala z již zmíněného e-shopu. Objednávku jsem uskutečnila 30.12.2013 a hned zaplatila převodem. Když se ani po týdnu nic nedělo, začala jsem prohlížet recenze na tento obchod a našla jsem mail ([email protected]),na kterém se pán dá sehnat. Napsala jsem mu a kupodivu se ozval a včera zboží, teda skoro po měsíci v pořádku dorazilo.

Před dvěma týdny jsem si z webovych stránek firmy Chip Tel objednala silikonove pouzdro. Před týdnem ve středu jsem panu Sahulkovi volala, že mi pouzdro ještě nedorazilo, byl zmatený. .. řekl mi, že pouzdro odesílal v pondělí, kdyby to tak opravdu bylo, pouzdro bych už ve středu měla. Čekala jsem celý týden až do pátku a poté jsem opět volala panu Sahulkovi. Ozvalo se volané číslo neexistuje. Na emaily neodpovida, fb stránku zrušil... hajzl!

• Zloději!!!

Na konci října 2013 jsem objednávala obal na mobil, ihned zaplatila, do této doby nemám ani peníze, ani obal. Panu Sahulkovi jsem psala e-mail, ale bez odpovědi. Je to zloděj, neobjednávejte v tomhle internetovém obchodě nic, pokud nechcete o peníze přijít. Byla bych moc ráda, kdyby se mi ozval někdo, kdo na něj podává hromadnou žalobu. I když jsem přišla o nějaké tři stovky, i kdyby to bylo míň přece se takhle my slušní lidé okrádat nenecháme!!!

Začátkem listopadu 2012 jsem objednala obal na telefon a zaplatila převodem. Když se do 2 týdnů nic nedělo, začala jsem bombardovat pána na e-mailu a facebooku. Nakonec odpověděl, že zboží přijde do 60ti dnů. Komunikoval přes mail i facebook. Obal přišel dřív a v pořádku. V říjnu 2013 jsem objednala další obal na mobil, opět zaplatila převodem, po zkušenosti jsem vyčkala 60 dnů. Po Novém roce jsem mu zaslala mail, ale zatím neodpověděl. Na facebooku už si profil zrušil. Hodlám ho bombardovat dál, případně vyhrožovat žalobou a uvidíme.

Podvodníci a zloději = Chiptel

Objednala jsem si kryt a ochranou folii na displej dohromady asi za 500.- a udělala jsem tu chybu, že jsem zvolila platbu převodem. Bylo mi divné, když mi nepřišel žádný potvrzovací e-mail objednávky ani platby, ale jelikož jsem doposud měla s e-shopy samé dobré zkušenosti, neřešila jsem to. Teď se obracím na Policii ČR a připojuji se k hromadné žalobě.
    Takže CHIPTEL NIKDY VÍCE!!!

• firma je mrtvý brouk

Jejich telefonní číslo neexistuje, na email nereagují, tak jsem taky hópl na špek za 400. Nejde mi ani tak o ty peníze jako o to, že Chiptel kazí jméno těm poctivým ešopům. Jsou to hajzlové a já trubka že jsem platil převodem.
    Je mi líto mně podobných, Jiří Čalkovský
    P.S.: půl hvězdičky jen proto, že mne to bez hodnocení nechce pustit dál, jinak pochopitelně -100% a za katr.

Tak bohužel i já se řadím mezi ty, co se zřejmě svého výrobku nedočkají. Platbu jsem převedla z účtu na účet a teď si tady čtu recenze ...a nevím co dělat. Zda čekat nebo reklamovat platbu. Zrušit příkaz k úhradě mi už nešel. Příště si nejprve ověřím obchod a pak provedu platbu a ne naopak :-(

Copak se s tím nedá něco dělat, když se to tady tak veřejně píše??

objednala jsem kryt na telefon, odeslala peníze předem ( velká chyba ) a nyní není možné se s obchodem spojit. Až teprve teď zjišťuji pochybnou úroveň obchodu. Na Policii ČR jsem si dnes ověřila, že spis vedený pod číslem KRPJ-52858/PŘ-2012-160713 je stále otevřený a je možné přidat další trestní oznámení.

• Nedodává zboží

Pozor podvodník - začíná podnikat jako právnická osoba a provozuje také server auto za sms.