• Rychlost zpracování objednávky

• Značná variabilita, lze si složit řešení přesně podle potřeb
    • Police jsou pohledové že všech stran - není tam určené, která strana je zadní. Prostě nikde nevidět dřevotřísku bez povrchové úpravy, jak to často bývá běžné
    • Poměr cena/výkon je velice zajímavý
    • Velmi rychlé dodání
    • Některé police mají drobné nedostatky lepení povrchové úpravy

Regál jsem koupil pro instalaci do šatníku a ze všech možností je to za mě nejlepší volba. V šatníku nevadí kovové lišty na zdi, naopak díky nim lze různě nastavit výšku polic. Dřevotřískové police v šedém odstínu se tam skvěle hodí a variabilita je skoro nekonečná. Lze libovolně kombinovat výšku a šířku regálů podle potřeb, existuje několik hloubek polic (použil jsem 40 cm, což je víc než dost) a instalace je jednoduchá, pro každého, kdo už v ruce držel vrtačku a pozná rozdíl mezi vrutem a hmoždinkou. Doporučuji mít u instalace také vodováhu. Dodávaný návod je stručný a maximálně srozumitelný.

Některé police měly drobné vady lepení povrchové úpravy, kolem hran to tam nesedí přesně a někde vidět lepidlo. Beru to spíš jako kosmetickou vadu, obzvlášť když jsou police pohledové že všech stran a lze to libovolně otočit. To nebývá úplně běžné, většinou je na zadní hraně vidět dřevotřísku, tady ne. Někomu ale drobné nedostatky můžou vadit, být by tam neměly.

Komunikace obchodu a dodání byly na jedničku. Všechno pečlivě zabaleno a doručeno druhý den dopoledne. Webové stránky by si zasloužily úpravu dyzajnu na 21. století, nicméně jsou přehledné a jejich strohost může někomu spíš vyhovovat. V zásadě jim nic nechybí, akorát vypadají jako z roku 1995.

• Velký výběr, dobré ceny, rychlost dodání

• Dobrá cena, rychlé dodání.

• široký výběr, dobré ceny, rychlé dodání