• dobré jednání
    • rychlost dodání
    • pěkné zboží
    • dobré ceny

V obchodě jsem již nakupovala několikrát a vždy jsem byla nanejvýš spokojená. Všem doporučuji.

• Dobre jednani
    • Ceny
    • Kvalita....

S tímto obchodem jsem velice spokojena, protože už dlouho jsem hledala pěkné šperky a na cenysuper.cz jsem konečně našla to co jsem přesně chtěla.

• - levné zboží
    • - kvalitní zboží
    • - rychlost dodání
    • - předčí Vaše očekávání
    • Žádné proti není cenysuper.cz je prostě ten NEJ NEJ NEJ obchod!

Od té doby co nakupuji na cenysuper.cz už nepotřebuji chodit do jiných obchodů, protože cenysuper.cz mají vše co potřebuji a ještě za velice nízké ceny! Určitě bych tento obchod doporučila všem, protože ještě nikdy mě nezklamal!!!

• Špatné fotografie a zboží nebylo jako na obrázku, popř. u některých věcí chyběl rozměr, byla jsem velice překvapena když mi přišly 10ti centimentrové naušnice, upřímně, kdo by to asi nesil, žejo.

• našla jsem zboží přesně jaké sem chtěla
    • -nikde jinde neměli to co jsem hledala
    • -levné zboží
    • zboží je nekvalitní!
    • koupila sem si naušnice a hned se mi zlomila ta tyčka
    • ani jednou sem neměla naušnici v uchu

nákup byl v pořádku
    vše dorazilo i za krátkou dobu
    ale zboží je nekvalitní
    kupovala sem si dvoje naušnice a ta jedna se mi hned zlomila ani sem jí nedala do ucha..
    uvidím jak ta druhá..

• Super komunikace, rychlé dodání, zboží nádherné. Moc děkuji a vřele doporučuji!!!

Obchod mi byl doporučen kamarádkou. Vše super

• Super ceny