• Měli nejlepší cenu co jsem našel
    • doručeno za týden
    • rychlá komunikace - během půl dne odesláno
    • doprava zdarma

Po přečtení recenzí jsem se trochu bál průběhu nákupu, ale nakonec všechno super.
    Předpokládám, že problémy se týkají hlavně lidí co objednávají malé množství materiálu což nebyl můj případ. Objednal jsem cca 100 balíků polystyrenu a do týdne bylo vše na stavbě.

Reakce obchodu CENTRUM-ZATEPLENÍ.cz

velice si vážíme Vaší recenze a jsme velmi rádi, že jste byl s našim obchodem spokojen, děkujeme. Drtivá většina negativních recenzí pramení od nakupujících s podlimitními objemy, např. 3 bal. polystyrenu a očekávání závozu zdarma, apod.. Mrzí nás, že systém na Heuréce neuvádí alespoň orientační cenu objednávky od daného recenzenta pro lepší přehlednost.

Pokud si někdo není jistý nákupem, rádi každému zájemci vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci na míru, telefonicky probereme možnosti dopravy a sdělíme termín dodání. Jsme tu pro Vás.
    Děkuji a přeji hezký den,
    Jiří Doležel - jednatel společnosti

• Výborná komunikace
    • Akce na dopravu
    • Lepší ceny

• Už po druhé skvělá doprava komunikace naprosto doporučuji Minařík
    • Žádná

Obchod nemá dobře aktualizované stránky. Neměl by nabízet zboží, které není schopen dodat.

spokojenost s komunikací obchodu, rychlá doba dodání

Zboží mělo být skladem (a dle webových stránek stále je skladem). Po zaplacení mě telefonicky oznámili, že dlouhodobě není a neví se kdy ho výrobce vyrobí.

• Požadovaný sortiment za dobrou cenu a s rychlým dodáním

Materiál na stránkách skladem, po 5 dnech telefonát materiál skladem není, zavoz materiálu z jiných firem a skladu, doprava 8.500 Kč.

vstřícní,spolehliví,ceny dobré,mohu jenom doporučit

Když nebyla ani po třech týdnech vyřízená objednávka, zrušil jsem ji.

slibují a nesplní

Zatim pouze potvrzeni prijeti objednavky, jinak zadna odezva.

• Pozor pravdebodobbe podvodna firma, vytvorena objednavka ale dalsi komunikace zadna tel bud vyzvani nebo nedostupny zkousel jsem i mail ale neuspesne. Proto zkusit nekde jinde

• Individualni pristup
    • Konstruktivni jednani

• přehledná nabídky, dobrá cena

Slušné ceny a při větším odběru doprava zdarma. Bral jsem z tohoto eshopu již v minulosti a bez problémů. Většina zboží dorazí velmi rychle. Zásilky jsou rozděleny na více částí podle výrobce (trochu komplikace při převzetí, člověk musí být doma :) ).

chtěl jsem podlahový polystyren a řekli mi že minimální množství 8m3 a jakékoliv menší množství jedině od jiného dodavatele a doprava by stála nehorázné peníze.nakonec jsem koupil jinde.

Po objednavce izolace "skladem" mi bylo oznameno, ze pod 8m3 mi izolaci nedovezou. Po dotazu kde bych ji mohl vyzvednout jsem dostal odpoved "neni skladem" a nasledne uz jenom notifikace zruseni objednavky

• dlouhá doba dodání a jednání ohledně jedné menší zakázky

Nesmyslna cena dopravy. Cena dopravy 600 za zbozi v hodnote cca 500 je zoufalost. I vlastni kuryr vyjde levneji. To bohuzel nedovoluji.