Objednal jsem zboží 9.11 a ne 2.11 jak uvádíte.

Vše v naprostém pořádku obchůdek DOPORUČUJI !!!

Moc děkujeme.

Ing. Dalibor Pelikán
    jednatel

Byla jsem spokojená po všech stránkách

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Moc děkujeme, vaše spokojenost nás velice těší.

majitelka

vyhovující

• JEDNÁNÍ SE ZÁKAZNIKEM SUPER
    • ŽÁDNÉ

JEDNÁNÍ SE ZÁKAZNIKEM SUPER

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Moc děkujeme, těší nás vaše spokojenost.

Ing. Radek Hojgr
    majitel

• objednávku začali řešit až po mém telefonátu

• Tento obchod nabízí značkové soirtovní zboží za rozumnou cenu

Nákup tenisové sukně Yonex modrá - super dodání
    Nevýhoda - bohužel neodpovídala daná velikost, ale to byla chyba u výrobce, kde pravděpodobně zaměnil cedulky s velikostí
    Po telefonu dojednaná výměna bez jakýchkoliv prpblémů přímo u firmy Yonex, což bylo super.
    Sukně je moc příjemná a perfektně sedí.

Doporučuji obchod

• Neaktualizují stav sklad. zásob. Nabízí zboží skladem, které nemají a nemohou v brzské době dodat. Bohužel toto je ale problém více intrenetových obchodů.

Dobrý den paní Ivo,

my ale informace o stavu skladu na našem eshopu vůbec nemáme. Tudíž "skladem" uvedeno být nikde nemohlo. Nemohlo dojít k omylu? Nespletla jste si nás s nějakým jiným eshopem?

Každopádně děkujeme za hodnocení, byť negativní. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, na jejímž základě můžeme naše služby zlepšovat.

Hezký den

R. Hojgr
    Majitel

Předváděné zboží mě zaujalo ale po obdržení a jeho prohlédnutí jsem byla sklamaná. Cyklobunda byla z vnitřní strany nevypracovaná, látka pouze zastříhnutá, trčeli kdejaké nitě. Levnější produkty z Lidlu jsou mnohem kvalitnejší.Připadalo mi to jako výrobek z tržnice. Je to škoda, protože provedení bylo vcelku zajimavé.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

takovýto problém jsme řešili prozatím pouze jednou, tak přepodkládám že jsem se trefil. Šlo o cyklobundu Rogelli. Všeobecně jsou výrobky Rogelli řazené mezi ty kvalitnější. Tím pádem i dražší.

Musím vám ale dát za pravdu, že po detailní prohlídce této konkrétní bundy jsme ihned kontaktovali dovozce a celou situaci řešili. Vám jsme obratem peníze vrátili. Okamžitě jsme taky tuto bundu stáhli z naší nabídky, neboť opravdu nechceme nabízet takto nepovedené produkty.

Je mi líto a ještě jednou se jménem nás i výrobce Rogelli omlouvám.

R. Hojgr
    Majitel

• Objednávku jsem učinil z důvodů nesolidnosti jiné konkurenční firmy.
    • nezjistil jsem

Rychlost, solidnost, doporučuji ostatním

• Velmi velký výběr produktů a rychlost vyřízení objednávky
    • Neumí dodat objednaný druh příchutě,ale myslím si,že to byla pouze ojedinělá chybička

Vše proběhlo naprosto bez problémů,až na to,že jsem dostal jinou příchuť než jsem si objednal.

• Výborná komunikace se zákazníkem

• spolehlivost,komunikace
    • zatím o žádných nevím

jednička na internetovém trhu

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

moc děkujeme za tak příznivé hodnocení.

Ing. Dalibor Pelikán
    Majitel

• výrobky a ceny souhlasí s normou- představou
    • u objednaného výrobku jsem musela hledat další podrobnosti na jiném servru

pokud bude lepsí popis výrobku přímo od nabízejícího distributora , pak budu doporučovat

Zdravím,
    hledala jsem na internetu nejlevnější internetový obchod.Tyto stránky mi vyhovují ve všech směrech a hlavně byla pro mě důležitá cena a ta byla jednoznačně nejlepší.Děkuji moc i za vstřícnou komunikaci přes telefon:)
    S přátelským pozdravem Mirka

Paní Mirko,
    moc děkujeme, velmi si vážíme vašeho názoru i vaší důvěry.

Majitelka

• Jeden z nejlepších eshopů, kde jsem v poslední době nakupoval, skvělá komunikace, výborná péče o zákazníka.
    • Žádné nevidím.

Jednoznačně doporučuji, jeden z nejlepších eshopů, kde jsem v poslední době nakupoval.

Reakce obchodu Centrum-aktivit.cz

Moc děkujeme, vážíme si vašeho názoru.

Majitelka

• Jednání

Cena za zboží byla i po přičtení dopravních nákladů zajímavá. Dodání proběhlo na jedničku, určitě při příštím nákupu budu vybírat i na stránkách Centra aktivit.

Nakoupila jsem v tomto obchodě, protože tam měli zboží, které jsem potřebovala a za rozumnou cenu.