• Vína na webu včetně ročníků
    • Neaktuální nabídka na eshopu

V průběhu vyřizování objednávky jsem ji nakonec celou vyměnil. Z dvou druhů vína - jedno neměli skladem vůbec, to odchytila manažerka při vyřizování objednávky, u druhého dorazil o rok mladší ročník, s tím že na eshopu nabízený ročník vlastně taky nebyl k dispozici. Vstřícné a flexibilní jednání, ale pokud skutečně chcete doručit to, co jste si objednali, doporučuji si to radši potvrdit.

• Obchod potvrdil přijetí objednávky, ale dáme už nijak nereagoval. Naštěstí jsem měl platit, až při převzetí..

VŠE O.K.

• Jedna z mála vinoték v Praze, která má e-shop a tudíž nevyžaduje osobní návštěvu
    • Doprava po Praze zdarma
    • Jednání obchodu

Celkové jednání obchodu bylo zmatečné. Objednala jsem 6 dražších vín a nešlo mi zaplatit kartou online. Dostala jsem zprávu, že mě obchod bude co nejdříve informovat o dalším postupu. Napsala jsem jim i email s dotazem, na který mi nikdo neodpověděl a asi za 2 dny mi volala příjemná slečna se kterou jsme se domluvily, že nebude problém víno doručit ještě ten den a že mě budou řidiči kontaktovat.
    Nikdo mě ale nekontaktoval (jejich tel. číslo mě o den později prozvonilo, ale když jsem zavolala zpět zvedla to jiná slečna a vůbec nevěděla o co jde a nebyla schopná mi pomoct). Den poté jsem od nich telefonát obdržela, ale nikoliv od řidičů, ale zase od nějaké zaměstnankyně s tím, že vína jsou vyprodaná a že je stahují hned teď z prodeje - žádná omluva ani vysvětlení a vína jsou ještě dnes na eshopu.
    Vzhledem k tomu, že jsem víno potřebovala a očekávala ten den nebo den po prvotní domluvě, nepřijde mi to jako vhodné jednání.

VŠE O.K.

• Dosavadní zkušenosti s obchodem byly velmi dobré.
    • Potvrzení objednávky přišlo v přiměřené době.
    • Od té doby obchod nezaslal žádnou informaci, přestože byl zvolen způsob platby bankocním převodem. Očekával jsem zaslání informace pro zaplacení.

• Spokojenost. Rychlé dodání kurýrem. Obchod velmi doporučuji.

Naprostá spokojenost, vstřícnost, ochota, výborná domluva.

• Velký výběr vín
    • Přehledný eshop

Nadstandartní přístup, vstřícnost a ochota personálu, super kreativita. Byla jsem velmi překvapena za mě velká spokojenost.

• Skvělý personál na prodejně Budečská
    • Časté degustace

Pěkné prostředí, široký výběr z ČR i zahraničí. Srovnané lahve dle oblastí.
    Nabídka starších ročníků. Personál zná sortiment a umí poradit.

Skvělá a příjemná komunikace. Moc děkuji a ráda doporučuji dále.

rychlost, kvalita

• komunikace s výdejním místem nebyla moc dobrá

• Je v centru Prahy kousek od metra
    • Prodavačky

Je tu slušný výběr vín, ale slečny prodavačky ho neumí prodávat. Nemají talent pro prodej vína, mají trochu buranský styl.

Za pultem stály dvě prodavačky oblečené jako v řeznictví a ne jako ve vinotéce. Na pultě měly talíř s uzeninami, ze kterého při jednání se mnou jedna ujídala. Mně se věnovaly sporadicky, bavily se a vtipkovaly mezi sebou. Neprofesionální chování, nepřipadala jsem si jako zákaznice, ale jako někdo, kdo obtěžuje.

vše skladem, přehledný eshop, perfektní komunikace

Všechno vždy perfektní